DHL EXPRESS
PACZKI DO ARABII SAUDYJSKIEJ

Paczki do i z Arabii Saudyjskiej

Szukasz kuriera, który przewozi paczki do Arabii Saudyjskiej? W takim razie dobrze trafiłeś! DHL Express ma ogromne doświadczenie w transporcie przesyłek zagranicznych, w tym paczek do Arabii Saudyjskiej i inne miejsca za granicę. Dzięki nam Twoja przesyłka trafi do odbiorcy w Arabii Saudyjskiej nawet w 2 dni robocze! Usługi kurierskie i przesyłki lotnicze, które oferujemy, wyróżniają się czasem i mają atrakcyjny koszt dostawy. Mamy najkorzystniejszą ofertę na rynku, co udowodni Ci m.in. cennik paczek zagranicznych udostępniony na stronie. Codziennie realizujemy eksport do Arabii Saudyjskiej i import towaru do Polski. Profesjonalna wysyłka skierowana jest do klientów indywidualnych i firm.

Sprawdź cenę paczki do Arabii Saudyjskiej

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
 • Punkty blisko Ciebie
 • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
 • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
 • Bez wychodzenia z domu
 • Odbiór z domu lub biura
 • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
 • Pomocni i dostępni konsultanci
 • Odbiór z domu lub biura
 • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Arabia Saudyjska

Chcesz, aby Twoja paczka do Arabii Saudyjskiej trafiła w ręce adresata w ekspresowym tempie? Zostaw to nam! DHL Express to światowy lider, który od lat obsługuje przesyłki międzynarodowe na linii Polska-Arabia Saudyjska. Decydując się na przewóz paczek w DHL Express, możesz być pewny:

Przesyłki kurierskie z Polski do Arabii Saudyjskiej są wyjątkowo proste – zanieś paczkę do jednego z kilkuset punktów DHL w całej Polsce lub zamów kuriera do domu. Możesz to zrobić telefonicznie lub wypełniając formularz online. Nasz kurier odbierze Twoją paczkę do Arabii Saudyjskiej, do godz. 14 następnego dnia roboczego – w tym momencie przesyłka zaczyna swoją podróż za granicę, która zazwyczaj zajmuje 2-4 dni. Paczki do Arabii Saudyjskiej trafiają do adresata w idealnym stanie. W DHL Express stawiamy nie tylko na szybki, lecz także bezpieczny transport.

Ile kosztuje szybka paczka do Arabii Saudyjskiej?

Każdy eksport i import towaru lub dokumentów za granicę wiąże się z kosztami wyższymi niż w te w obrębie kraju.  Jeśli nie wiesz, ile kosztują przesyłki międzynarodowe do Arabii Saudyjskiej, sprawdź nasz cennik. Cena każdej paczki jest ustalana na podstawie kilku czynników: przede wszystkim  wagi i wymiarów przesyłki.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Arabii Saudyjskiej?

Czy wiesz, że Polska i Arabia Saudyjska są oddalone od siebie o ponad 5000 km? Mimo tak dużej odległości nasz kurier dołoży wszelkich starań, aby dostarczyć każdą paczkę w ekspresowym tempie. Najczęściej eksport do Arabii Saudyjskiej zajmuje 2-4 dni robocze. Czas dostawy liczymy od momentu, w którym kurier odebrał przesyłkę.

Wszyscy klienci DHL Express mają możliwość śledzenia przesyłek w czasie rzeczywistym, dzięki czemu błyskawicznie dowiesz się o opóźnieniach czy dostarczeniu paczki. Link umożliwiający śledzenie przesyłek zagranicznych otrzymasz w wiadomości sms lub e-mail po odebraniu paczki przez kuriera. Sprawdź też, jakie zasady obowiązują import towarów. Zapoznaj się z ofertą dla klientów indywidualnych lub firm.

Czego nie można wysyłać do Arabii Saudyjskiej?

Przygotowując paczki do Arabii Saudyjskiej musisz pamiętać o towarach, których nie przyjmujemy. Przewóz paczek jest zabroniony między innymi dla:

Dodatkowo część towarów jest klasyfikowana jako niebezpieczne, więc ich wysyłka jest uzależniona od ilości i odpowiedniego opakowania. Towary niebezpieczne wymagają zgłoszenia oraz zezwolenia, są to m.in.:

Ponadto, w paczkach do Arabii Saudyjskiej nie można przesyłać: monet, banknotów, czeków, złota i srebra, kamieni szlachetnych.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Arabii Saudyjskiej.

Przesyłka do Arabii Saudyjskiej może być nadana na kilka sposobów – możesz zanieść ją do jednego z naszych punktów nadań, zamówić kuriera telefonicznie lub zlecić odbiór online.

Przesyłki lotnicze do Arabii Saudyjskiej odbywają kilkuetapową podróż, dlatego bardzo ważne jest odpowiednie zapakowanie przedmiotów. Paczkę zapakuj w wytrzymały karton, przedmioty owiń folią bąbelkową lub gazetą i zabezpiecz przed ruszaniem się.

Paczki do Arabii Saudyjskiej inne niż dokumentowe podlegają odprawie celnej, dlatego oprócz listu przewozowego potrzebne będą:

 • dokument potwierdzający wartość towaru (faktura handlowa lub proforma),
 • oświadczenie LV/HV,
 • w przypadku pierwszej przesyłki z DHL Express potrzebujesz upoważnienia dla Agencji Celnej.

Koszt przesyłek kurierskich do Arabii Saudyjskiej jest ustalany indywidualnie na podstawie rozmiarów i wagi paczki. Informacje o tym ile wyniesie wysyłka do Arabii Saudyjskiej dostarczy nasz cennik online.

Wiemy, że eksport do Arabii Saudyjskiej jest dla Ciebie sprawą priorytetową, dlatego wszystkie paczki staramy się dostarczyć w 2-4 dni robocze. Licząc od momentu odebrania przesyłki przez kuriera. Szybka paczka to charakterystyczna cecha DHL Express.

Tak, jako profesjonalny kurier międzynarodowy, dajemy możliwość śledzenia przesyłek zagranicznych i kontrolowania transportu.

Lista przedmiotów zakazanych w Arabii Saudyjskiej jest niezwykle długa, dlatego przed wysłaniem paczki dokładnie sprawdź lokalne uwarunkowania. Pamiętaj, że przesyłki nie mogą zawierać żadnych przedmiotów niezgodnych z religią Islamu.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach