Paczki do i z Arabii Saudyjskiej

Szukasz kuriera, który przewozi paczki do Arabii Saudyjskiej? W takim razie dobrze trafiłeś! DHL Express ma ogromne doświadczenie w transporcie przesyłek zagranicznych, w tym paczek do Arabii Saudyjskiej i inne miejsca za granicę. Dzięki nam Twoja przesyłka trafi do odbiorcy w Arabii Saudyjskiej nawet w 2 dni robocze! Usługi kurierskie i przesyłki lotnicze, które oferujemy, wyróżniają się czasem i mają atrakcyjny koszt dostawy. Mamy najkorzystniejszą ofertę na rynku, co udowodni Ci m.in. cennik paczek zagranicznych udostępniony na stronie. Codziennie realizujemy eksport do Arabii Saudyjskiej i import towaru do Polski. Profesjonalna wysyłka skierowana jest do klientów indywidualnych i firm.

Sprawdź cenę paczki do Arabii Saudyjskiej

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 900 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2020.

Paczki Polska-Arabia Saudyjska

Chcesz, aby Twoja paczka do Arabii Saudyjskiej trafiła w ręce adresata w ekspresowym tempie? Zostaw to nam! DHL Express to światowy lider, który od lat obsługuje przesyłki międzynarodowe na linii Polska-Arabia Saudyjska. Decydując się na przewóz paczek w DHL Express, możesz być pewny:

 • najwyższej jakości usług,
 • szybkiego i bezpiecznego transportu,
 • doskonałej znajomości lokalnego rynku i uwarunkowań.

Przesyłki kurierskie z Polski do Arabii Saudyjskiej są wyjątkowo proste – zanieś paczkę do jednego z kilkuset punktów DHL w całej Polsce lub zamów kuriera do domu. Możesz to zrobić telefonicznie lub wypełniając formularz online. Nasz kurier odbierze Twoją paczkę do Arabii Saudyjskiej, do godz. 14 następnego dnia roboczego – w tym momencie przesyłka zaczyna swoją podróż za granicę, która zazwyczaj zajmuje 2-4 dni. Paczki do Arabii Saudyjskiej trafiają do adresata w idealnym stanie. W DHL Express stawiamy nie tylko na szybki, lecz także bezpieczny transport.

Ile kosztuje szybka paczka do Arabii Saudyjskiej?

Każdy eksport i import towaru lub dokumentów za granicę wiąże się z kosztami wyższymi niż w te w obrębie kraju.  Jeśli nie wiesz, ile kosztują przesyłki międzynarodowe do Arabii Saudyjskiej, sprawdź nasz cennik. Ceny przesyłek do Arabii Saudyjskiej zaczynają się od 175 pln. Cena każdej paczki jest ustalana na podstawie kilku czynników: przede wszystkim  wagi i wymiarów przesyłki.

Dedykowana oferta dla firm

Ile idzie paczka do Arabii Saudyjskiej?

Czy wiesz, że Polska i Arabia Saudyjska są oddalone od siebie o ponad 5000 km? Mimo tak dużej odległości nasz kurier dołoży wszelkich starań, aby dostarczyć każdą paczkę w ekspresowym tempie. Najczęściej eksport do Arabii Saudyjskiej zajmuje 2-4 dni robocze. Czas dostawy liczymy od momentu, w którym kurier odebrał przesyłkę.

Wszyscy klienci DHL Express mają możliwość śledzenia przesyłek w czasie rzeczywistym, dzięki czemu błyskawicznie dowiesz się o opóźnieniach czy dostarczeniu paczki. Link umożliwiający śledzenie przesyłek zagranicznych otrzymasz w wiadomości sms lub e-mail po odebraniu paczki przez kuriera. Sprawdź też, jakie zasady obowiązują import towarów. Zapoznaj się z ofertą dla klientów indywidualnych lub firm.

Czego nie można wysyłać do Arabii Saudyjskiej?

Przygotowując paczki do Arabii Saudyjskiej musisz pamiętać o towarach, których nie przyjmujemy. Przewóz paczek jest zabroniony między innymi dla:

 • przedmiotów sprzecznych z kulturą i religią Islamu,
 • mięsa wieprzowego i przetworów mięsnych,
 • broni,
 • narkotyków,
 • materiałów pornograficznych,
 • dewocjonaliów.

Dodatkowo część towarów jest klasyfikowana jako niebezpieczne, więc ich wysyłka jest uzależniona od ilości i odpowiedniego opakowania. Towary niebezpieczne wymagają zgłoszenia oraz zezwolenia, są to m.in.:

 • baterie litowe,
 • pojemniki aerozolowe,
 • substancje niebezpieczne i wybuchowe.

Ponadto, w paczkach do Arabii Saudyjskiej nie można przesyłać: monet, banknotów, czeków, złota i srebra, kamieni szlachetnych.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak mogę nadać przesyłkę do Arabii Saudyjskiej?
  Przesyłka do Arabii Saudyjskiej może być nadana na kilka sposobów – możesz zanieść ją do jednego z naszych punktów nadań, zamówić kuriera telefonicznie lub zlecić odbiór online.
 • Jak przygotować paczkę do Arabii Saudyjskiej?
  Przesyłki lotnicze do Arabii Saudyjskiej odbywają kilkuetapową podróż, dlatego bardzo ważne jest odpowiednie zapakowanie przedmiotów. Paczkę zapakuj w wytrzymały karton, przedmioty owiń folią bąbelkową lub gazetą i zabezpiecz przed ruszaniem się.
 • Jakie dokumenty są potrzebne, aby wysłać paczkę do Arabii Saudyjskiej?
  Paczki do Arabii Saudyjskiej inne niż dokumentowe podlegają odprawie celnej, dlatego oprócz listu przewozowego potrzebne będą:

  • dokument potwierdzający wartość towaru (faktura handlowa lub proforma),
  • oświadczenie LV/HV,
  • w przypadku pierwszej przesyłki z DHL Express potrzebujesz upoważnienia dla Agencji Celnej.
 • Ile kosztuje przesyłka międzynarodowa do Arabii Saudyjskiej?
  Koszt przesyłek kurierskich do Arabii Saudyjskiej jest ustalany indywidualnie na podstawie rozmiarów i wagi paczki. Ceny zaczynają się od 175 złotych. Informacje o tym ile wyniesie wysyłka do Arabii Saudyjskiej dostarczy nasz cennik online.
 • Ile idzie przesyłka zagraniczna do Arabii Saudyjskiej?
  Wiemy, że eksport do Arabii Saudyjskiej jest dla Ciebie sprawą priorytetową, dlatego wszystkie paczki staramy się dostarczyć w 2-4 dni robocze. Licząc od momentu odebrania przesyłki przez kuriera. Szybka paczka to charakterystyczna cecha DHL Express.
 • Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Arabii Saudyjskiej?
  Tak, jako profesjonalny kurier międzynarodowy, dajemy możliwość śledzenia przesyłek zagranicznych i kontrolowania transportu.
 • Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do Arabii Saudyjskiej?
  Lista przedmiotów zakazanych w Arabii Saudyjskiej jest niezwykle długa, dlatego przed wysłaniem paczki dokładnie sprawdź lokalne uwarunkowania. Pamiętaj, że przesyłki nie mogą zawierać żadnych przedmiotów niezgodnych z religią Islamu.

Sprawdź ofertę dla swojej firmy

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.