DHL EXPRESS
PACZKI DO ARABII SAUDYJSKIEJ

Paczki do i z Arabii Saudyjskiej

Szukasz kuriera, który przewozi paczki do Arabii Saudyjskiej? W takim razie dobrze trafiłeś! DHL Express ma ogromne doświadczenie w transporcie przesyłek zagranicznych, w tym paczek do Arabii Saudyjskiej i inne miejsca za granicę. Dzięki nam Twoja przesyłka trafi do odbiorcy w Arabii Saudyjskiej nawet w 2 dni robocze! Usługi kurierskie i przesyłki lotnicze, które oferujemy, wyróżniają się czasem i mają atrakcyjny koszt dostawy. Mamy najkorzystniejszą ofertę na rynku, co udowodni Ci m.in. cennik paczek zagranicznych udostępniony na stronie. Codziennie realizujemy eksport do Arabii Saudyjskiej i import towaru do Polski. Profesjonalna wysyłka skierowana jest do klientów indywidualnych i firm.

Sprawdź cenę paczki do Arabii Saudyjskiej

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
 • Punkty blisko Ciebie
 • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
 • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
 • Bez wychodzenia z domu
 • Odbiór z domu lub biura
 • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
 • Pomocni i dostępni konsultanci
 • Odbiór z domu lub biura
 • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Arabia Saudyjska

Chcesz, aby Twoja paczka do Arabii Saudyjskiej trafiła w ręce adresata w ekspresowym tempie? Zostaw to nam! DHL Express to światowy lider, który od lat obsługuje przesyłki międzynarodowe na linii Polska-Arabia Saudyjska. Decydując się na przewóz paczek w DHL Express, możesz być pewny:

Przesyłki kurierskie z Polski do Arabii Saudyjskiej są wyjątkowo proste – zanieś paczkę do jednego z kilkuset punktów DHL w całej Polsce lub zamów kuriera do domu. Możesz to zrobić telefonicznie lub wypełniając formularz online. Nasz kurier odbierze Twoją paczkę do Arabii Saudyjskiej, do godz. 14 następnego dnia roboczego – w tym momencie przesyłka zaczyna swoją podróż za granicę, która zazwyczaj zajmuje 2-4 dni. Paczki do Arabii Saudyjskiej trafiają do adresata w idealnym stanie. W DHL Express stawiamy nie tylko na szybki, lecz także bezpieczny transport.

Ile kosztuje szybka paczka do Arabii Saudyjskiej?

Każdy eksport i import towaru lub dokumentów za granicę wiąże się z kosztami wyższymi niż w te w obrębie kraju.  Jeśli nie wiesz, ile kosztują przesyłki międzynarodowe do Arabii Saudyjskiej, sprawdź nasz cennik. Ceny przesyłek do Arabii Saudyjskiej zaczynają się od 190 pln. Cena każdej paczki jest ustalana na podstawie kilku czynników: przede wszystkim  wagi i wymiarów przesyłki.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Arabii Saudyjskiej?

Czy wiesz, że Polska i Arabia Saudyjska są oddalone od siebie o ponad 5000 km? Mimo tak dużej odległości nasz kurier dołoży wszelkich starań, aby dostarczyć każdą paczkę w ekspresowym tempie. Najczęściej eksport do Arabii Saudyjskiej zajmuje 2-4 dni robocze. Czas dostawy liczymy od momentu, w którym kurier odebrał przesyłkę.

Wszyscy klienci DHL Express mają możliwość śledzenia przesyłek w czasie rzeczywistym, dzięki czemu błyskawicznie dowiesz się o opóźnieniach czy dostarczeniu paczki. Link umożliwiający śledzenie przesyłek zagranicznych otrzymasz w wiadomości sms lub e-mail po odebraniu paczki przez kuriera. Sprawdź też, jakie zasady obowiązują import towarów. Zapoznaj się z ofertą dla klientów indywidualnych lub firm.

Czego nie można wysyłać do Arabii Saudyjskiej?

Przygotowując paczki do Arabii Saudyjskiej musisz pamiętać o towarach, których nie przyjmujemy. Przewóz paczek jest zabroniony między innymi dla:

Dodatkowo część towarów jest klasyfikowana jako niebezpieczne, więc ich wysyłka jest uzależniona od ilości i odpowiedniego opakowania. Towary niebezpieczne wymagają zgłoszenia oraz zezwolenia, są to m.in.:

Ponadto, w paczkach do Arabii Saudyjskiej nie można przesyłać: monet, banknotów, czeków, złota i srebra, kamieni szlachetnych.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Arabii Saudyjskiej.

Przesyłka do Arabii Saudyjskiej może być nadana na kilka sposobów – możesz zanieść ją do jednego z naszych punktów nadań, zamówić kuriera telefonicznie lub zlecić odbiór online.

Przesyłki lotnicze do Arabii Saudyjskiej odbywają kilkuetapową podróż, dlatego bardzo ważne jest odpowiednie zapakowanie przedmiotów. Paczkę zapakuj w wytrzymały karton, przedmioty owiń folią bąbelkową lub gazetą i zabezpiecz przed ruszaniem się.

Paczki do Arabii Saudyjskiej inne niż dokumentowe podlegają odprawie celnej, dlatego oprócz listu przewozowego potrzebne będą:

 • dokument potwierdzający wartość towaru (faktura handlowa lub proforma),
 • oświadczenie LV/HV,
 • w przypadku pierwszej przesyłki z DHL Express potrzebujesz upoważnienia dla Agencji Celnej.

Koszt przesyłek kurierskich do Arabii Saudyjskiej jest ustalany indywidualnie na podstawie rozmiarów i wagi paczki. Ceny zaczynają się od 190 złotych. Informacje o tym ile wyniesie wysyłka do Arabii Saudyjskiej dostarczy nasz cennik online.

Wiemy, że eksport do Arabii Saudyjskiej jest dla Ciebie sprawą priorytetową, dlatego wszystkie paczki staramy się dostarczyć w 2-4 dni robocze. Licząc od momentu odebrania przesyłki przez kuriera. Szybka paczka to charakterystyczna cecha DHL Express.

Tak, jako profesjonalny kurier międzynarodowy, dajemy możliwość śledzenia przesyłek zagranicznych i kontrolowania transportu.

Lista przedmiotów zakazanych w Arabii Saudyjskiej jest niezwykle długa, dlatego przed wysłaniem paczki dokładnie sprawdź lokalne uwarunkowania. Pamiętaj, że przesyłki nie mogą zawierać żadnych przedmiotów niezgodnych z religią Islamu.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach