DHL EXPRESS
PACZKI DO TUNEZJI

Paczki do i z Tunezji

Niezależnie od tego, czy prowadzisz biznes i wysyłasz paczki to Tunezji regularnie, czy raczej chcesz nadać przesyłkę prywatnie – DHL Express ma interesującą ofertę. Codziennie organizujemy przesyłki lotnicze za granicę, dlatego mamy doświadczenie w logistyce dostawy. Dzięki temu, przesyłki docierają do Tunezji szybko i bezpiecznie.

Przesyłka do Tunezji z DHL Express  – zobacz, co mamy dla klientów prywatnych i biznesowych!

Sprawdź cenę paczki do Tunezji

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Tunezja

Import z Tunezji do Polski i eksport z Polski do Tunezji nie są wcale tak skomplikowane jak może się wydawać. Nie wymagamy od Ciebie wypełniania nadmiaru formalności, ale ułatwiamy Ci proces nadania poprzez wybór jednej z dwóch opcji: możesz przynieść paczkę do punktu stacjonarnego DHL Servicepoint lub zamówić kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę.

Ile kosztuje paczka do Tunezji?

Końcowa cena za import lub eksport paczki zależy od ciężaru przesyłki i jej wielkości, a także dodatkowych usług – np. ubezpieczenia. Na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy specjalny cennik paczek zagranicznych, który pomoże Ci sprawdzić koszty wysyłki i wyodrębnić to w planowaniu budżetu.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Tunezji?

Paczka do Tunezji dociera zazwyczaj do odbiorcy w ciągu 2 dni roboczych. Zastanawia Cię skąd tak szybka paczka? Mamy własną flotę samochodów i fracht lotniczy, a sieć połączeń jest rozbudowana tak, aby docierać w miejsce docelowe w błyskawicznym tempie. Wprowadziliśmy funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, dzięki której możesz nadzorować drogę paczki do Tunezji.

Eksport i import towarów na najwyższym poziomie obsługi klienta – usługi kurierskie DHL Express

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Tunezji.

Paczki do Tunezji nadasz w jednym z punktów DHL Servicepoint. Możesz też zamówić kuriera po odbiór przesyłki.

Najlepszym rozwiązaniem jest trwały karton. W ramach dodatkowego zabezpieczenia zaklej go mocną taśmą i owiń stretchem. W widocznym miejscu na zewnątrz naklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Wnętrze paczki do Tunezji wypełnij folią bąbelkową. Zadbaj o to, aby wszystkie przedmioty były stabilne.

Koszt jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera). Aby sprawdzić ceny za przesyłki do Tunezji, skorzystaj z kalkulatora dostępnego na naszej stronie.

Przesyłki międzynarodowe w DHL Express transportowane są w możliwie najkrótszym czasie. W przypadku Tunezji szacowany czas dostawy wynosi 2 dni robocze.

Tak, śledź wysłane paczki do Tunezji za pomocą naszej usługi śledzenia. Szczegółowe dane uzyskasz po zainstalowaniu aplikacji MyDHL +.

Zawartość Twojej przesyłki do Tunezji nie może naruszać przepisów obowiązujących w tym kraju. Dokładną listę przedmiotów zakazanych do wysyłki poznasz po kontakcie na infolinii. Wśród tych rzeczy znajdują się m.in. pieniądze, amunicja i broń, zwierzęta i rośliny.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach