DHL EXPRESS
PACZKI DO BOLIWII

Paczki do i z Boliwii

Powierzasz import i eksport z Polski firmie kurierskiej? Dzięki DHL Express Twoje paczki do Boliwii dotrą w wybrane przez Ciebie miejsce bezpiecznie, w możliwie najkrótszym czasie. Przesyłki międzynarodowe mogą być wygodne i bezproblemowe. Wybierz naszą ofertę i sprawdź z jakim komfortem może wiązać się zlecenie realizacji przesyłek zagranicznych naszej firmie.


Kurier za granicę? Wysyłka do Boliwii? Skorzystaj z oferty DHL Express.

Sprawdź cenę paczki do Boliwii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Boliwia

Import z Boliwii i eksport do Boliwii realizowany za pośrednictwem DHL Express, mimo dzielącej kraje odległości może okazać się jednym z najlepszych rozwiązań na bezpieczny transport paczek za granicę. Dzięki pozycji zdobytej w branży i latom doświadczenia, jesteśmy w stanie oferować naszym Klientom nie tylko usługi krajowe, ale również zagraniczne. Wszystkie przesyłki zagraniczne do Boliwii trafią do Twojego odbiorcy szybko, bezpiecznie i bez problemów z odprawą celną.

Wygoda korzystania z usług DHL Express jest dodatkową zaletą. Paczki do Boliwii możesz nadać na dwa sposoby. Samodzielnie, wybierając jedną z placówek DHL Servicepoint, lub z opcją – zamów kuriera do domu, który bezpośrednio odbierze Twoją paczkę do Boliwii i niezwłocznie przekaże ją w dalszą trasę. Przesyłka do Boliwii obecnie jest realizowana w ciągu 10 dni roboczych od momentu nadania.Od lat realizujemy z sukcesami import i eksport do Boliwii, dysponujemy własną flotą samochodową i frachtem lotniczym.

Ile kosztuje paczka do Boliwii?

Cena za przesyłki międzynarodowe do Boliwii jest uzależniona od kilku istotnych czynników. Do takich należą, między innymi: waga przesyłki, jej wymiary, a także wybór opcji nadania. Cennik paczek zagranicznych do Boliwii znajdziesz na naszej stronie. Pamiętaj, że przesyłka do Boliwii nie zawsze będzie kosztować tyle samo. Jeśli jednak regularnie nadajesz przesyłki lotnicze do Boliwii w ramach prowadzonej działalności – zapytaj nas o ofertę dla firm.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Boliwii?

W DHL Express dokładamy wszelkich starań, by Twoje przesyłki zagraniczne do Boliwii docierały do odbiorców w jak najkrótszym czasie. Pamiętaj, że szacowany czas transportu, w jakim realizowane będą przesyłki międzynarodowe, wynosi zazwyczaj około 1 – 3 dni roboczych. W przypadku eksportu do Boliwii, aktualny czas transportu  dla Twojej paczki sprawdzisz w aplikacji MyDHL+, po wprowadzeniu niezbędnych danych na temat przesyłki.

Przesyłki zagraniczne poza terytorium Unii Europejskiej, w tym eksport z Polski do Ameryki Południowej podlegają odprawie celnej. Jeśli poszukujesz godnej zaufania firmy kurierskiej, której bez obaw powierzysz przesyłki międzynarodowe do Boliwii, sprawdź naszą ofertę. Dzięki możliwości skorzystania z opcji śledzenia przesyłek w czasie rzeczywistym, możesz szybko sprawdzić, na jakim etapie transportu jest aktualnie paczka z Boliwii do Polski i odwrotnie – przesyłki kurierskie do Boliwii.

Wysyłka paczki za granicę jeszcze nigdy nie była tak prosta! Kurier międzynarodowy z DHL Express czeka na Twoją przesyłkę!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Boliwii.

Wszystkie paczki zagraniczne, w tym przesyłki do Boliwii możesz nadać na dwa sposoby. Pierwszym jest skorzystanie z jednego z punktów nadawczych DHL Servicepoint. Możesz również zamówić kuriera do domu, Zrobisz to online, lub telefonicznie.

Przesyłki międzynarodowe mają przed sobą długą trasę do pokonania. Twoja paczka za granicę powinna być opakowana trwałym kartonem, a jej wnętrze wypełnione solidnym wypełniaczem (gazetami, folią bąbelkową itp.). Całość zaklej taśmą, owiń stretchem, a w widocznym miejscu umieść etykietę.

Aby zabezpieczyć zawartość przesyłki międzynarodowej do Boliwii, pamiętaj, że przedmioty umieszczone w jej wnętrzu muszą być unieruchomione. Użyj specjalnych wypełniaczy, folii lub gazet.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na naszej stronie DHL Express.

Szacujemy, że średni czas transportu paczki do Boliwii może wynieść ok. 10 dni roboczych.

Trasę paczki do Boliwii możesz śledzić za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Aby uniknąć problemów na granicy, przed nadaniem paczki międzynarodowej sprawdź listę przedmiotów, których import i eksport jest zakazany. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszą infolinią.

Szybka paczka do Boliwii? Wysyłaj paczki w dowolne miejsce na świecie z DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach