DHL EXPRESS
PACZKI DO WYBRZEŻA KOŚCI SŁONIOWEJ

Paczki do i z Wybrzeża Kości Słoniowej

Regularnie wysyłasz paczki do Wybrzeża Kości Słoniowej, ale chcesz zmienić kuriera? A może pierwszy raz planujesz przesyłkę za granicę? W każdym z tych przypadków polecamy naszą ofertę DHL Express. Jako międzynarodowy kurier mamy doświadczenie, dobrze opracowaną logistykę, rozbudowaną sieć komunikacyjną i te same priorytety, które ma nadawca. Chcemy dostarczyć paczki szybko i bezpiecznie.

Kurier do Wybrzeża Kości Słoniowej – eksport na najwyższym poziomie

Sprawdź cenę paczki do Wybrzeża Kości Słoniowej

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Wybrzeże Kości Słoniowej

Przygotowaliśmy dla naszych klientów dwa sposoby nadania paczki do Wybrzeża Kości Słoniowej. Nadaj osobiście przesyłkę w wybranym punkcie DHL Servicepoint. Mamy ich łącznie ponad 1300. Sprawdź, czy jeden z nich nie znajduje się blisko Twojego domu lub miejsca pracy, a może okaże się, że mijasz go codziennie. Drugim sposobem nadania przesyłki do Wybrzeża Kości Słoniowej jest zlecenie odbioru (online lub telefonicznie) przesyłki przez kuriera pod wskazanym przez Ciebie adresem, w dogodnych godzinach.

Ile kosztuje paczka do Wybrzeża Kości Słoniowej?

Szczegóły dotyczące kosztów poznasz, kiedy wejdziesz na stronę cennik paczek zagranicznych i wycenisz przesyłkę online. Najtańsza przesyłka do Wybrzeża Kości Słoniowej kosztuje jest to cena za wysyłkę dokumentów. Ze względu na różnice w cechach paczek (np. inną szerokość i wagę gabarytową) ostateczny koszt za transport jest indywidualny. Możesz skontaktować się z pracownikami naszej infolinii (czynnej od poniedziałku do piątku), aby dowiedzieć się więcej,

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Wybrzeża Kości Słoniowej?

2-3 dni robocze to średni czas dostawy paczki do Wybrzeża Kości Słoniowej, który obowiązywał przed pandemią koronawirusa COVID-19. Teraz warto mieć na uwadze, że ten czas będzie wydłużony, nawet do 10 dni roboczych. Wykorzystaj funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych i bądź na bieżąco z transportem przesyłki. Użyj do tego aplikacji MyDHL+. Jeżeli nadajesz paczkę w piątek lub przed dniem wolnym od pracy, pamiętaj, że rozpoczniemy realizację wysyłki w kolejnym dniu roboczym.

Oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych w DHL Express

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Wyślij paczkę w jednym z punktów DHL Servicepoint lub zamów kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę. Możesz umówić się w swoim domu lub miejscu pracy.

Do zapakowania rzeczy wybierz solidny karton. Owiń go dodatkowo szeroką taśmą i przyklej na zewnętrznej stronie etykietę z numerem listu przewozowego.

Najlepszymi materiałami do zabezpieczenia przedmiotów są folia bąbelkowa i gazety.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Koszt wysyłki do Wybrzeża Kości Słoniowej jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera).

3-10 dni roboczych to średni czas dostawy w czasie pandemii. Przed pandemią paczka docierała na miejsce szybciej.

Tak, przesyłki międzynarodowe można i warto śledzić w aplikacji MyDHL+.

Szczegółową listę przedmiotów zakazanych do wysyłki poznasz po skontaktowaniu się z naszymi konsultantami. Paczki do Wybrzeża Kości Słoniowej nie mogą zawierać m.in. roślin, amunicji i broni, narkotyków, gotówki, drogocennych dzieł sztuki i drogocennej biżuterii. Zabroniony jest również transport zwierząt (zarówno żywych, jak i martwych).

Usługi kurierskie za granicę – proste nadanie – szybka wysyłka.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach