Paczki do i z Serbii

Chcesz, żeby Twoje dokumenty dotarły za granicę? Musisz dostarczyć paczki do Serbii i zależy Ci na tym, żeby usługi kurierskie były wykonane na najwyższym poziomie? W DHL Express dostarczamy przesyłki międzynarodowe w krótkim czasie, przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa. Paczki do Serbii trafiają do odbiorcy już w ciągu 1-2 dni! Postaw na eksport i import towarów realizowany przez doświadczoną i profesjonalną firmę. Zobacz nasz cennik i zaplanuj budżet.

Sprawdź cenę paczki do Serbii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 900 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2020.

Paczki Polska-Serbia

Niezależnie od tego, czy planujesz eksport do Serbii jako indywidualny klient czy jako właściciel firmy, zaproponujemy Ci korzystną ofertę. Każdego dnia organizujemy bezpieczny transport i przesyłki lotnicze, które pomagają ludziom w komunikacji i współpracy zawodowej. Co trzeba zrobić, żeby wysyłka została zrealizowana? Wystarczy przygotować paczki i zanieść je do punktu DHL Servicepoint. Możesz też umówić się z naszym kurierem na bezpośredni odbiór przesyłki w domu lub miejscu pracy. Zamówienie kuriera odbywa się telefonicznie lub przez Internet. Pracownik DHL Express przyjdzie po gotową paczkę następnego dnia roboczego, do godz. 14:00.

Ile kosztuje paczka do Serbii?

Jeśli zastanawiasz się ile kosztują usługi kurierskie do Serbii, z pomocą przychodzi cennik paczek zagranicznych! Dzięki niemu, możesz zorientować się w kosztach przesyłki i zaplanować swój budżet domowy lub firmowy. Najtańsze paczki do Serbii kosztują 175 złotych, jednak ostateczna cena jest zawsze zależna od wagi i wymiarów przesyłki. Im większe i cięższe – tym droższy jest transport.

Dedykowana oferta dla firm
 

Jak długo idzie paczka do Serbii?

Naszym priorytetem jest dostarczenie przesyłki za granicę w możliwie najkrótszym czasie. Jeżeli dokumenty przesyłki są odpowiednio wypełnione i przesyłka będzie odprawiona w dniu przylotu do kraju docelowego czas transportu wyniesie 1 do 2 dni. Szczegółowo planujemy każdy etap drogi, jaką musi przejść paczka na trasie Polska-Serbia. Wyróżniamy się świetną organizacją i wieloletnim doświadczeniem. Nadawcy mają też komfortową opcję, jaką jest śledzenie przesyłek zagranicznych. Za pomocą unikatowego kodu mogą na bieżąco kontrolować transport wysyłki. Pamiętaj też, że do Serbii wymagana jest odprawa celna.

Czego nie można wysyłać do Serbii?

Paczki do Serbii, podobnie jak inne przesyłki międzynarodowe, są regulowane przepisami. Niektóre z towarów nie mogą być transportowane za granicę. Każdy nadawca powinien zapoznać się z zasadami kraju, do którego realizowana jest przesyłka wraz z regulaminem przewoźnika. Eksport do Serbii nie jest możliwy między innymi dla:

 • materiałów łatwopalnych,
 • broni,
 • kosmetyków,
 • środków chemicznych,
 • alkoholu,
 • pieczątek,
 • urządzeń rentgenowskich.
PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • W jaki sposób mogę nadać paczki do Serbii?
  Nadaj paczki do Serbii w punkcie DHL Servicepoint lub poprzez zamówienie kuriera do domu lub biura – możesz to zrobić telefonicznie lub online.
 • Jak przygotować przesyłkę do Serbii?
  Aby przesyłki lotnicze do Serbii były bezpieczne i dotarłym w idealnym stanie, zapakuj je w solidny karton. Na zewnątrz kartonu umieść etykietę z listem przewozowym.
 • Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Każdy pojedynczy przedmiot w kartonie zabezpiecz za pomocą folii bąbelkowej lub gazety. Folią i gazetą zapełnij też wolną przestrzeń w środku. To uniwersalne wskazówki obejmujące zarówno eksport z Polski, jak i import towarów z Serbii do Polski.
 • Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Serbii?
  W DHL Express koszt każdej paczki jest ustalany indywidualnie – zależy od rozmiarów i wagi przesyłki. Najtańsze paczki do Serbii wynoszą 175 złotych.
 • Jak długo idzie przesyłka zagraniczna do Serbii?
  Nasze usługi kurierskie wyróżniają się błyskawicznym czasem przesyłki. Paczki do Serbii docierają już w ciągu 1-2 dni roboczych.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.