DHL EXPRESS
PACZKI DO SERBII

Paczki do i z Serbii

Chcesz, żeby Twoje dokumenty dotarły za granicę? Musisz dostarczyć paczki do Serbii i zależy Ci na tym, żeby usługi kurierskie były wykonane na najwyższym poziomie? W DHL Express dostarczamy przesyłki międzynarodowe w krótkim czasie, przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa. Paczki do Serbii trafiają do odbiorcy już w ciągu 1-2 dni! Postaw na eksport i import towarów realizowany przez doświadczoną i profesjonalną firmę. Zobacz nasz cennik i zaplanuj budżet.

Sprawdź cenę paczki do Serbii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Serbia

Niezależnie od tego, czy planujesz eksport do Serbii jako indywidualny klient czy jako właściciel firmy, zaproponujemy Ci korzystną ofertę. Każdego dnia organizujemy bezpieczny transport i przesyłki lotnicze, które pomagają ludziom w komunikacji i współpracy zawodowej. Co trzeba zrobić, żeby wysyłka została zrealizowana? Wystarczy przygotować paczki i zanieść je do punktu DHL Servicepoint. Możesz też umówić się z naszym kurierem na bezpośredni odbiór przesyłki w domu lub miejscu pracy. Zamówienie kuriera odbywa się telefonicznie lub przez Internet. Pracownik DHL Express przyjdzie po gotową paczkę następnego dnia roboczego, do godz. 14:00.

Ile kosztuje paczka do Serbii?

Jeśli zastanawiasz się ile kosztują usługi kurierskie do Serbii, z pomocą przychodzi cennik paczek zagranicznych! Dzięki niemu, możesz zorientować się w kosztach przesyłki i zaplanować swój budżet domowy lub firmowy. Cena paczki do Serbii kosztują jest zawsze zależna od wagi i wymiarów przesyłki. Im większe i cięższe – tym droższy jest transport.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka do Serbii?

Naszym priorytetem jest dostarczenie przesyłki za granicę w możliwie najkrótszym czasie. Jeżeli dokumenty przesyłki są odpowiednio wypełnione i przesyłka będzie odprawiona w dniu przylotu do kraju docelowego czas transportu wyniesie 1 do 2 dni. Szczegółowo planujemy każdy etap drogi, jaką musi przejść paczka na trasie Polska-Serbia. Wyróżniamy się świetną organizacją i wieloletnim doświadczeniem. Nadawcy mają też komfortową opcję, jaką jest śledzenie przesyłek zagranicznych. Za pomocą unikatowego kodu mogą na bieżąco kontrolować transport wysyłki. Pamiętaj też, że do Serbii wymagana jest odprawa celna.

Czego nie można wysyłać do Serbii?

Paczki do Serbii, podobnie jak inne przesyłki międzynarodowe, są regulowane przepisami. Niektóre z towarów nie mogą być transportowane za granicę. Każdy nadawca powinien zapoznać się z zasadami kraju, do którego realizowana jest przesyłka wraz z regulaminem przewoźnika. Eksport do Serbii nie jest możliwy między innymi dla:

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Serbii.

Nadaj paczki do Serbii w punkcie DHL Servicepoint lub poprzez zamówienie kuriera do domu lub biura – możesz to zrobić telefonicznie lub online.

Aby przesyłki lotnicze do Serbii były bezpieczne i dotarłym w idealnym stanie, zapakuj je w solidny karton. Na zewnątrz kartonu umieść etykietę z listem przewozowym.

Każdy pojedynczy przedmiot w kartonie zabezpiecz za pomocą folii bąbelkowej lub gazety. Folią i gazetą zapełnij też wolną przestrzeń w środku. To uniwersalne wskazówki obejmujące zarówno eksport z Polski, jak i import towarów z Serbii do Polski.

W DHL Express koszt każdej paczki jest ustalany indywidualnie – zależy od rozmiarów i wagi przesyłki.

Nasze usługi kurierskie wyróżniają się błyskawicznym czasem przesyłki. Paczki do Serbii docierają już w ciągu 1-2 dni roboczych.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach