DHL EXPRESS
PACZKI DO BANGLADESZU

Paczki do i z Bangladeszu

W ofercie DHL Express znajdziesz możliwość realizacji przesyłek międzynarodowych do wielu krajów świata, w tym, opcję dostarczenia paczki do Bangladeszu. Oferujemy bezpieczne i terminowe doręczenie paczki za granicę. Kurier do Bangladeszu jest jednym z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań na import i eksport z Polski. Obecnie, wysyłka paczek za granicę nie musi wiązać się z dużym nakładem czasu na organizację środka transportu. Dzięki nam, szybko, prosto i korzystnie nadasz przesyłkę do Bangladeszu i nie tylko! Realizujemy usługi niemal we wszystkich zakątkach świata!


Poznaj ofertę przesyłek zagranicznych DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Bangladeszu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Bangladesz

Planujesz import z Bangladeszu, a może potrzebujesz sprawdzonej opcji na eksport do Bangladeszu z Polski? Kurier międzynarodowy DHL Express jest najlepszym rozwiązaniem problemu z odległością i terminowością dostawy Twojej paczki. Szybka wysyłka do Bangladeszu jest zatem nie tylko możliwa, ale i banalnie prosta!

Nadanie przesyłek narodowych może odbywać się w dwojaki sposób. Masz możliwość samodzielnego zaniesienia zapakowanej paczki do jednego z punktów DHL Servicepoint w Twoim mieście. Możesz również skorzystać z opcji – zamówi kuriera do domu/biura. Niezależnie od metody nadania przesyłki do Bangladeszu – średni czas jej dostawy w miejsce docelowe może wynieść 1 – 3 dni robocze!

Ile kosztuje paczka do Bangladeszu?

Przesyłki międzynarodowe do Bangladeszu nie mają z góry narzuconych kosztów. Cena przewozu paczek do Bangladeszu jest bowiem uzależniona od wielu czynników. Do najważniejszych zalicza się wagę gabarytową paczki, jej rozmiar i opcję, jaką planujesz nadać przesyłkę do Bangladeszu. Szczegółowy cennik paczek zagranicznych znajdziesz na naszej stronie!

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Bangladeszu?

Jako jeden z liderów w branży firm kurierskich na świecie, dokładamy wszelkich starań, by wszystkie przesyłki zagraniczne do Bangladeszu docierały do odbiorcy terminowo. Średni czas transportu paczki wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Oczywiście ekspresowe przesyłki lotnicze do Bangladeszu będą szybsze niż wybór innej, ekonomicznej opcji, ale mogą być również droższe. Wybór pozostawiamy Tobie!

Szybkie paczki do Bangladeszu są w zasięgu Twoich możliwości! Szeroka i elastyczna oferta przesyłek zagranicznych DHL Express pozwala na optymalizację kosztów i planowanie wysyłek międzynarodowych pod kątem indywidualnych planów.

Czego nie można wysyłać do Bangladeszu?

Paczki zagraniczne, takie jak przesyłka z Bangladeszu do Polski i paczka z Polski do Bangladeszu mogą być poddane kontroli granicznej. Musisz pamiętać, by nie wysyłać produktów, których transport jest zakazany na terenie tego kraju. Aby dowiedzieć się co możesz, a czego nie możesz umieścić w swojej paczce do Bangladeszu – skontaktuj się z naszą infolinią!

Sprawdź koniecznie, jak szybkie i tanie jest nadanie paczki zagranicznej z DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Bangladeszu.

Przesyłki do Bangladeszu możesz nadać samodzielnie, korzystając z punktów nadawczych DHL Servicepoint. Możesz również zdecydować się na zamówienie kuriera do domu.

Paczki do Bangladeszu powinno się zapakować według obowiązujących standardów. Najlepszy w tym celu będzie solidny karton i folia stretch lub dobra taśma klejąca. Wnętrze zabezpiecz wypełniaczem, a na wierzch paczki naklej etykietę.

Szybkie wysyłki zagraniczne muszą być dobrze zabezpieczone na czas transportu. Koniecznie pamiętaj o możliwym unieruchomieniu przedmiotów. Włóż do wnętrza paczki gazety, folię bąbelkową, lub poduszki powietrzne.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na naszej stronie. Koszt przesyłki do Bangladeszu różni się w zależności od wagi, gabarytów i trybu wysyłki.

Przesyłki do Bangladeszu powinny dotrzeć do nadawcy w ciągu 1-3 dni roboczych.

Tak. DHL Express oferuje dostęp do opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych. Wystarczy, że masz numer listu przewozowego.

Każdy kraj ma swoje indywidualne przepisy. Import i eksport z Bangladeszu może zabraniać przewożenia niektórych substancji i materiałów. Aby poznać szczegółową listę – skontaktuj się z naszą infolinią?

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach