Paczki do Bangladeszu

W ofercie DHL Express znajdziesz możliwość realizacji przesyłek międzynarodowych do wielu krajów świata, w tym, opcję dostarczenia paczki do Bangladeszu. Oferujemy bezpieczne i terminowe doręczenie paczki za granicę. Kurier do Bangladeszu jest jednym z najpopularniejszych i najbezpieczniejszych rozwiązań na import i eksport z Polski. Obecnie, wysyłka paczek za granicę nie musi wiązać się z dużym nakładem czasu na organizację środka transportu. Dzięki nam, szybko, prosto i korzystnie nadasz przesyłkę do Bangladeszu i nie tylko! Realizujemy usługi niemal we wszystkich zakątkach świata!

Poznaj ofertę przesyłek zagranicznych DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Bangladeszu

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska – Bangladesz

Planujesz import z Bangladeszu, a może potrzebujesz sprawdzonej opcji na eksport do Bangladeszu z Polski? Kurier międzynarodowy DHL Express jest najlepszym rozwiązaniem problemu z odległością i terminowością dostawy Twojej paczki. Szybka wysyłka do Bangladeszu jest zatem nie tylko możliwa, ale i banalnie prosta!

Nadanie przesyłek narodowych może odbywać się w dwojaki sposób. Masz możliwość samodzielnego zaniesienia zapakowanej paczki do jednego z punktów DHL Servicepoint w Twoim mieście. Możesz również skorzystać z opcji – zamówi kuriera do domu/biura. Niezależnie od metody nadania przesyłki do Bangladeszu – średni czas jej dostawy w miejsce docelowe może wynieść 1 – 3 dni robocze!

Ile kosztuje paczka do Bangladeszu?

Przesyłki międzynarodowe do Bangladeszu nie mają z góry narzuconych kosztów. Cena przewozu paczek do Bangladeszu jest bowiem uzależniona od wielu czynników. Do najważniejszych zalicza się wagę gabarytową paczki, jej rozmiar i opcję, jaką planujesz nadać przesyłkę do Bangladeszu. Szczegółowy cennik paczek zagranicznych znajdziesz na naszej stronie!
Dedykowana oferta dla firm
 

Ile idzie paczka do Bangladeszu?

Jako jeden z liderów w branży firm kurierskich na świecie, dokładamy wszelkich starań, by wszystkie przesyłki zagraniczne do Bangladeszu docierały do odbiorcy terminowo. Średni czas transportu paczki wynosi od 1 do 3 dni roboczych. Oczywiście ekspresowe przesyłki lotnicze do Bangladeszu będą szybsze niż wybór innej, ekonomicznej opcji, ale mogą być również droższe. Wybór pozostawiamy Tobie!

Szybkie paczki do Bangladeszu są w zasięgu Twoich możliwości! Szeroka i elastyczna oferta przesyłek zagranicznych DHL Express pozwala na optymalizację kosztów i planowanie wysyłek międzynarodowych pod kątem indywidualnych planów.

Czego nie można wysyłać do Bangladeszu?

Paczki zagraniczne, takie jak przesyłka z Bangladeszu do Polski i paczka z Polski do Bangladeszu mogą być poddane kontroli granicznej. Musisz pamiętać, by nie wysyłać produktów, których transport jest zakazany na terenie tego kraju. Aby dowiedzieć się co możesz, a czego nie możesz umieścić w swojej paczce do Bangladeszu – skontaktuj się z naszą infolinią!

Sprawdź koniecznie, jak szybkie i tanie jest nadanie paczki zagranicznej z DHL Express!

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • W jaki sposób mogę nadać paczkę do Bangladeszu?
  Przesyłki do Bangladeszu możesz nadać samodzielnie, korzystając z punktów nadawczych DHL Servicepoint. Możesz również zdecydować się na zamówienie kuriera do domu.
 • Jak przygotować przesyłkę do Bangladeszu?
  Paczki do Bangladeszu powinno się zapakować według obowiązujących standardów. Najlepszy w tym celu będzie solidny karton i folia stretch lub dobra taśma klejąca. Wnętrze zabezpiecz wypełniaczem, a na wierzch paczki naklej etykietę.
 • Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Szybkie wysyłki zagraniczne muszą być dobrze zabezpieczone na czas transportu. Koniecznie pamiętaj o możliwym unieruchomieniu przedmiotów. Włóż do wnętrza paczki gazety, folię bąbelkową, lub poduszki powietrzne.
 • Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Bangladeszu?
  Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na naszej stronie. Koszt przesyłki do Bangladeszu różni się w zależności od wagi, gabarytów i trybu wysyłki.
 • Ile idzie przesyłka zagraniczna do Bangladeszu?
  Przesyłki do Bangladeszu powinny dotrzeć do nadawcy w ciągu 1-3 dni roboczych.
 • Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Bangladeszu?
  Tak. DHL Express oferuje dostęp do opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych. Wystarczy, że masz numer listu przewozowego.
 • Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do Bangladeszu?
  Każdy kraj ma swoje indywidualne przepisy. Import i eksport z Bangladeszu może zabraniać przewożenia niektórych substancji i materiałów. Aby poznać szczegółową listę – skontaktuj się z naszą infolinią?

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przesyłek zagranicznych DHL Express!

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`