DHL EXPRESS
PACZKI DO URUGWAJU

Paczki do i z Urugwaju

Zastanawiasz się, czy istnieje sprawdzony, dobry sposób na szybką wysyłkę paczki do Urugwaju? Koniecznie sprawdź, jak prosty może być import z Urugwaju i eksport towarów do Urugwaju w DHL Express! Nasz kurier do Urugwaju odbierze od Ciebie przesyłki i dostarczy je w wybrane miejsce – szybko, bezpiecznie i prosto. Oferta skierowana jest do firm i osób prywatnych.

Interesuje Cię przesyłka do Urugwaju? Skorzystaj z usług DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Urugwaju

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Urugwaj

Nasz kurier międzynarodowy to sprawdzony i bezpieczny sposób na sprawny import z Urugwaju do Polski i eksport z Polski do Urugwaju. Wysyłka zagraniczna nie musi być związana z koniecznością samodzielnej organizacji i koordynacji środków transportu. W DHL Express staje się to proste i wygodne.

Przesyłki lotnicze do Urugwaju trafiają w miejsce docelowe za pośrednictwem firmowej floty samochodowej i frachtu lotniczemu. Sprawia to, że paczki do Urugwaju trafiają obecnie  w terminie około 5 dni roboczych. Co więcej, masz kilka sposobów na wygodne nadanie przesyłki.

Ile kosztuje paczka do Urugwaju?

Przesyłki zagraniczne do Urugwaju to koszt, który może wzrosnąć w zależności od wielkości, wagi paczki, jej dokładnego adresu doręczenia, a także wybranych opcji, takich jak np. dodatkowe ubezpieczenie przesyłki. Jeżeli lubisz planować wydatki, przed nadaniem paczki, sprawdź ceny za przesyłki międzynarodowe do Urugwaju. Cennik umieszczony jest na naszej stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Urugwaju?

Paczka do Urugwaju jest transportowana do odbiorcy zazwyczaj w ciągu 5 dni roboczych. Lata doświadczenia praktycznego na arenie krajowej i międzynarodowej, a także doskonale rozplanowana sieć komunikacyjna sprawiają, że przesyłki zagraniczne docierają na miejsce w deklarowanym terminie. Prowadzisz własny biznes i często nadajesz paczki? Zapytaj nas koniecznie o specjalną ofertę dla firm.

Przesyłki międzynarodowe  możesz nadać samodzielnie, z wykorzystaniem jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint  w Polsce. Jeśli cenisz wygodę i nie masz czasu na samodzielne nadanie paczki – skorzystaj z możliwości zamówienia kuriera pod wskazany adres. Zainstaluj aplikację MyDHL+ aby sprawdzać szczegóły przesyłek i nimi zarządzać.

Nie ma znaczenia, czy przesyłki zagraniczne nadajesz cyklicznie, czy okazjonalnie. Powierzając nam swoje paczki do Urugwaju, możesz mieć pewność, że szybko i bezpiecznie trafią do Twojego odbiorcy. Kurier międzynarodowy w DHL Express czeka na Twoją dyspozycję. Skorzystaj i sprawdź, że paczka z Urugwaju do Polski i paczki do Urugwaju nie muszą być problematyczne!

Paczki do Urugwaju? W 5 dni z DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Urugwaju.

Paczki do Urugwaju można wysłać samodzielnie w jednym z punktów DHL Servicepoint, lub zamówić kuriera bezpośrednio pod wskazany adres!

Przesyłki zagraniczne powinny być starannie i solidnie zapakowane. Wybierz trwały karton, zaklej go mocną taśmą i jeśli możesz – owiń go stretchem. W widocznym miejscu umieść etykietę.

Wnętrze paczki do Urugwaju musi być wypełnione gazetami, folią bąbelkową lub specjalnym wypełniaczem kurierskim. W Twojej paczce nie powinno być wolnego miejsca.

Koszt wysyłki do Urugwaju jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera). Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express.

Możesz sprawdzić to w aplikacji MyDHL+. Paczki do Urugwaju docierają na miejsce docelowe w ciągu 5 dni roboczych.

Tak. Skorzystaj z opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Przed wysłaniem paczki do Urugwaju, sprawdź, czy nie zawiera ona przedmiotów naruszających przepisy celne danego kraju. Szczegóły na temat listy towarów zakazanych możesz sprawdzić z pomocą pracowników naszej infolinii.

Paczki do Urugwaju mogą być szybkie, proste i bezpiecznie – skorzystaj z oferty DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach