DHL EXPRESS
PACZKI DO KATARU

Paczki do i z Kataru

Eksport towarów za granicę sprawia Ci kłopot? Wysyłasz często paczki do Kataru? Dzięki ofercie DHL Express nie musisz się martwić wyborem metody transportu ani dbaniem o zachowanie terminu doręczenia. Nasz kurier międzynarodowy sprawi, że zarówno eksport z Polski do Kataru, jak i import z Kataru do Polski nie będą związane z dużym nakładem czasu, pieniędzy i stresu.

Nadanie paczki za granicę z DHL Express jest prostsze, niż myślisz. Skorzystaj z naszej oferty!

Sprawdź cenę paczki do Kataru

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Katar

Kurier międzynarodowy DHL Express może okazać się najkorzystniejszym rozwiązaniem, jeśli za priorytet stawiasz bezpieczeństwo, terminowość i atrakcyjną cenę. Wysyłka paczki za granicę za naszym pośrednictwem jest nie tylko możliwa, ale i bezpieczna. Jako jeden z liderów w branży przesyłek kurierskich, mamy dostęp do wielu różnorodnych metod transportu paczek do Kataru. Dzięki temu import z Kataru i eksport z Kataru jest prosty, jak nigdy dotąd.

Dostęp do frachtu lotniczego, żeglugi morskiej i wielu innych, zmotoryzowanych środków transportu sprawia, że przesyłki do Kataru mogą dotrzeć do odbiorcy z deklarowaną godziną dostarczenia. Poza terminowością dbamy również o bezpieczeństwo powierzonych nam paczek i dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była atrakcyjna i konkurencyjna.

Aby wysłać paczkę do Kataru, możesz wybrać opcję nadania osobistego, korzystając z jednego z setek dostępnych punktów nadawczych, lub po prostu zamówić kuriera pod wskazany adres. Kurier za granicę odbierze od Ciebie przesyłkę już w ciągu 14 godzin od złożenia dyspozycji. Zakładamy, że średni czas transportu przesyłek zagranicznej wynosi około 1-3 dni roboczych. Jeśli chcesz, by Twoja paczka do Kataru dotarła na miejsce błyskawicznie – wybierz opcję ekspresową. Jeśli nie zależy Ci na czasie – generuj oszczędności, wybierając opcję ekonomiczną. Pamiętaj tylko, że taka przesyłka do Kataru może trafić do odbiorcy nieco później.

Ile kosztuje paczka do Kataru?

Przesyłki międzynarodowe do Kataru nie muszą być związane z dużymi nakładami finansowymi. Koszt przesyłki zagranicznej do Kataru i innych miast świata zależy w dużej mierze od Ciebie. Na cenę paczki za granicę składa się waga gabarytowa i tryb jej nadania. Jeśli liczysz na ekspres, przesyłka będzie nieco droższa od opcji ekonomicznej, z niższą priorytetowością. Jeśli chcesz poznać dokładny koszt, jaki poniesiesz nadając przesyłki zagraniczne do Kataru – sprawdź nasz cennik!

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Kataru?

Średnia odległość między Polską a Katarem wynosi około 3920 km. Dokładamy wszelkich starań, by Twoje paczki do Kataru docierały na miejsce terminowo, bez opóźnień, w zadeklarowanym terminie. Zakładamy, że większość przesyłek międzynarodowych trafia do odbiorców na świecie w ciągu 1 – 3 dni roboczych. Szybkie przesyłki lotnicze do Kataru mogą dotrzeć na miejscu już w ciągu kilkunastu godzin!

Przesyłki kurierskie do Kataru mogą być nadane w kilku trybach. W zasadzie od Ciebie zależy, jaką opcję wybierzesz. Szacujemy, że najszybsza paczka do Kataru dotrze w ciągu ok. 2 dni roboczych, liczonych od daty jej nadania. Jeżeli zostanie odprawiona i należności celne opłacone sprawnie przez odbiorcę często jeszcze tego samego dnia po zakończeniu odprawy kurier dostaję paczkę do doręczenia.

Import do Polski i eksport z Polski do Kataru, realizowany za pośrednictwem DHL Express, w każdym wypadku jest terminowy, bezpieczny i niezawodny, Co więcej, możesz na bieżąco monitorować postęp wysyłki. Dane w serwisie udostępniamy w czasie rzeczywistym.

Interesuje Cię kurier do Kataru? Koniecznie sprawdź naszą usługę przesyłek zagranicznych!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Kataru.

Paczka do Kataru może zostać nadana na dwa sposoby, Możesz samodzielnie zanieść ją do jednego z punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub zamówić kuriera za granicę pod wskazany adres.

W każdym wypadku bardzo ważne jest staranne zapakowanie swojej przesyłki, Wybierz solidny karton, owiń go stretchem lub taśmą klejącą a w widocznym miejscu umieść etykietę nadawczą.

Przesyłki międzynarodowe powinny być bardzo dobrze zabezpieczone. Wnętrze Twojej przesyłki musi być odpowiednio wypełnione tak, by przedmioty/dokumenty były nieruchome. Wykorzystaj do tego celu gazety, poduszki powietrzne lub folię bąbelkową.

Szczegółowy cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express.

Staramy się, aby wszystkie paczki do Kataru docierały do odbiorców w ciągu 2 dni roboczych, Jeśli zależy Ci na czasie – wybierz opcję ekspresową.

Wszystkie nadane za naszym pośrednictwem przesyłki zagraniczne możesz śledzić za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Paczki zagraniczne do Kataru przechodzą dokładną kontrolę na granicy. Każdy kraj prowadzi indywidualną politykę w zakresie tego, co można, a czego nie można eksportować na jego terytorium. Skontaktuj się z naszą infolinią, by poznać szczegóły.

Paczki zagraniczne do Kataru – wybierz ofertę DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach