Paczki do i z Kataru

Eksport towarów za granicę sprawia Ci kłopot? Wysyłasz często paczki do Kataru? Dzięki ofercie DHL Express nie musisz się martwić wyborem metody transportu ani dbaniem o zachowanie terminu doręczenia. Nasz kurier międzynarodowy sprawi, że zarówno eksport z Polski do Kataru, jak i import z Kataru do Polski nie będą związane z dużym nakładem czasu, pieniędzy i stresu.

Nadanie paczki za granicę z DHL Express jest prostsze, niż myślisz. Skorzystaj z naszej oferty!

Sprawdź cenę paczki do Kataru

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 900 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2020.

Paczki Polska – Katar

Kurier międzynarodowy DHL Express może okazać się najkorzystniejszym rozwiązaniem, jeśli za priorytet stawiasz bezpieczeństwo, terminowość i atrakcyjną cenę. Wysyłka paczki za granicę za naszym pośrednictwem jest nie tylko możliwa, ale i bezpieczna. Jako jeden z liderów w branży przesyłek kurierskich, mamy dostęp do wielu różnorodnych metod transportu paczek do Kataru. Dzięki temu import z Kataru i eksport z Kataru jest prosty, jak nigdy dotąd.

Dostęp do frachtu lotniczego, żeglugi morskiej i wielu innych, zmotoryzowanych środków transportu sprawia, że przesyłki do Kataru mogą dotrzeć do odbiorcy z deklarowaną godziną dostarczenia. Poza terminowością dbamy również o bezpieczeństwo powierzonych nam paczek i dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta była atrakcyjna i konkurencyjna.

Aby wysłać paczkę do Kataru, możesz wybrać opcję nadania osobistego, korzystając z jednego z setek dostępnych punktów nadawczych, lub po prostu zamówić kuriera pod wskazany adres. Kurier za granicę odbierze od Ciebie przesyłkę już w ciągu 14 godzin od złożenia dyspozycji. Zakładamy, że średni czas transportu przesyłek zagranicznej wynosi około 1-3 dni roboczych. Jeśli chcesz, by Twoja paczka do Kataru dotarła na miejsce błyskawicznie – wybierz opcję ekspresową. Jeśli nie zależy Ci na czasie – generuj oszczędności, wybierając opcję ekonomiczną. Pamiętaj tylko, że taka przesyłka do Kataru może trafić do odbiorcy nieco później.

Ile kosztuje paczka do Kataru?

Przesyłki międzynarodowe do Kataru nie muszą być związane z dużymi nakładami finansowymi. Koszt przesyłki zagranicznej do Kataru i innych miast świata zależy w dużej mierze od Ciebie. Na cenę paczki za granicę składa się waga gabarytowa i tryb jej nadania. Jeśli liczysz na ekspres, przesyłka będzie nieco droższa od opcji ekonomicznej, z niższą priorytetowością. Jeśli chcesz poznać dokładny koszt, jaki poniesiesz nadając przesyłki zagraniczne do Kataru – sprawdź nasz cennik!

Ile idzie paczka do Kataru?

Średnia odległość między Polską a Katarem wynosi około 3920 km. Dokładamy wszelkich starań, by Twoje paczki do Kataru docierały na miejsce terminowo, bez opóźnień, w zadeklarowanym terminie. Zakładamy, że większość przesyłek międzynarodowych trafia do odbiorców na świecie w ciągu 1 – 3 dni roboczych. Szybkie przesyłki lotnicze do Kataru mogą dotrzeć na miejscu już w ciągu kilkunastu godzin!

Przesyłki kurierskie do Kataru mogą być nadane w kilku trybach. W zasadzie od Ciebie zależy, jaką opcję wybierzesz. Szacujemy, że najszybsza paczka do Kataru dotrze w ciągu ok. 2 dni roboczych, liczonych od daty jej nadania. Jeżeli zostanie odprawiona i należności celne opłacone sprawnie przez odbiorcę często jeszcze tego samego dnia po zakończeniu odprawy kurier dostaję paczkę do doręczenia.

Import do Polski i eksport z Polski do Kataru, realizowany za pośrednictwem DHL Express, w każdym wypadku jest terminowy, bezpieczny i niezawodny, Co więcej, możesz na bieżąco monitorować postęp wysyłki. Dane w serwisie udostępniamy w czasie rzeczywistym.

Interesuje Cię kurier do Kataru? Koniecznie sprawdź naszą usługę przesyłek zagranicznych!

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • 1. W jaki sposób mogę nadać paczkę do Kataru?
  Paczka do Kataru może zostać nadana na dwa sposoby, Możesz samodzielnie zanieść ją do jednego z punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub zamówić kuriera za granicę pod wskazany adres.
 • 2. Jak przygotować przesyłkę do Kataru?
  W każdym wypadku bardzo ważne jest staranne zapakowanie swojej przesyłki, Wybierz solidny karton, owiń go stretchem lub taśmą klejącą a w widocznym miejscu umieść etykietę nadawczą.
 • 3. Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Przesyłki międzynarodowe powinny być bardzo dobrze zabezpieczone. Wnętrze Twojej przesyłki musi być odpowiednio wypełnione tak, by przedmioty/dokumenty były nieruchome. Wykorzystaj do tego celu gazety, poduszki powietrzne lub folię bąbelkową.
 • 4. Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Kataru?
  Szczegółowy cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express.
 • 5. Ile idzie przesyłka zagraniczna do Kataru?
  Staramy się, aby wszystkie paczki do Kataru docierały do odbiorców w ciągu 2 dni roboczych, Jeśli zależy Ci na czasie – wybierz opcję ekspresową.
 • 6. Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Kataru?
  Wszystkie nadane za naszym pośrednictwem przesyłki zagraniczne możesz śledzić za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.
 • 7. Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do Kataru?
  Paczki zagraniczne do Kataru przechodzą dokładną kontrolę na granicy. Każdy kraj prowadzi indywidualną politykę w zakresie tego, co można, a czego nie można eksportować na jego terytorium. Skontaktuj się z naszą infolinią, by poznać szczegóły.

Paczki zagraniczne do Kataru – wybierz ofertę DHL Express!

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.