DHL EXPRESS
PACZKI DO IRLANDII

Paczki do i z Irlandii

Wysyłaj paczki do Irlandii szybko i wygodnie z DHL Express! Sprawdź, jakie międzynarodowe rozwiązania przygotowaliśmy i przekonaj się, że przesyłka do Irlandii może dotrzeć ekspresowo, a Ty nawet nie musisz wychodzić z domu, by ją nadać. Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Poznaj możliwości DHL Express – zapewniamy, że wysyłka do Irlandii jeszcze nigdy nie była tak prosta. Współczesny eksport towarów z Polski za granicę stawia na błyskawiczne i bezpieczne linie lotnicze. Sprawdź też, jak przebiega import towarów do Polski (paczka z Irlandii) i skorzystaj z oferty DHL Express.

Sprawdź cenę paczki do Irlandii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki z Polski do Irlandii

Chcesz, żeby kurier dostarczył do Irlandii Twoją paczkę sprawnie i bezpiecznie? Zapewniamy pełen profesjonalizm, ekspresowy przewóz paczek do Irlandii i możliwość wygodnego nadania przesyłki. Wystarczy, że skorzystasz z MyDHL+, za pomocą którego paczka do Irlandii może być nadana przez Internet. Zamów kuriera, wydrukuj list przewozowy i czekaj na odbiór paczki przez pracownika – gotowe! Międzynarodowe usługi kurierskie DHL Express to rozwiązanie dla Ciebie! Przy wysyłce zagranicznej możesz kierować się jednym z dwóch priorytetów – tym, aby było jak najtaniej lub tym, aby było jak najlepiej. Najtaniej nie zawsze idzie w parze z jakością, dlatego my zapewniamy wysoką obsługę i optymalny cennik.

Możesz także śledzić drogę przesyłki do Irlandii. Wszystkie przesyłki międzynarodowe mają przypisany własny numer – to właśnie dzięki niemu, będziesz wiedział, kiedy kurier dostarczy Twoją paczkę do Irlandii.

Ile kosztuje paczka do Irlandii?

Przy nadaniu paczki ważna jest cena. Zastanawiasz się, ile kosztuje kurier do Irlandii? Koszt wysyłki paczki do Irlandii uzależniony jest od kilku czynników – między innymi od gabarytów przesyłki. Aby móc oszacować budżet i zoptymalizować ostateczny koszt związany z wysyłką przesyłki kurierskiej z Polski do Irlandii, sprawdź nasz cennik. Udostępniony cennik paczek zagranicznych umożliwia wcześniejsze przeanalizowanie kosztów wysyłki za granicę i porównanie oferty. To wygodna i praktyczna funkcjonalność – cena za transport nie będzie dla Ciebie żadną tajemnicą.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak wysłać paczkę do Irlandii?

Paczka do Irlandii może być nadana w punkcie partnerskim DHL ServicePoint. W Polsce znajdziesz ich łącznie ponad 1500! To dobry sposób na działanie proekologiczne. Dlaczego? Wybierając dowolny punkt wysyłki (np. One Minute, Relay, Inmedio, Discover i Hubiz), neutralizujesz emisję dwutlenku węgla. Z każdej nadanej paczki do Irlandii lub inne miejsce, my przeznaczamy 2 zł na aktywność związaną z ochroną planety. Spakowana paczka do Irlandii powinna być przekazana pracownikowi i gotowe! Tylko tyle wystarczy, abyśmy rozpoczęli wysyłkę. Jeżeli chcesz, żeby kurier do Irlandii odebrał od Ciebie przesyłkę bezpośrednio w domu lub w miejscu pracy, również dajemy taką możliwość. Umów się pod konkretnym adresem telefonicznie lub przez wypełnienie formularza online.

Ile trwa transport paczki do Irlandii?

Szybkie przesyłki do Irlandii docierają w czasie 1-2 dni roboczych. Czas transportu liczony jest od momentu odebrania paczki do Irlandii przez pracownika DHL Express. W zależności od tego, skąd nadajesz paczkę, kuriera możesz zamówić nawet dzień wcześniej lub tego samego dnia.

Zanim jednak przekażesz w ręce kuriera przesyłkę do Irlandii, upewnij się, że odpowiednio ją zapakowałeś oraz że jej zawartość jest właściwa. Istnieją bowiem ograniczenia w transporcie za granicę, obejmujące wybrane towary. Zgodność przesyłki do Irlandii z wymogami sprawi, że jej podróż przebiegnie sprawnie i bez przeszkód! Paczka będzie sprawdzana przez kuriera w czasie odbioru, dlatego nie zaklejaj jej bez otrzymania potwierdzenia od naszego pracownika.

Nasze usługi kurierskie oparte są na wygodzie i satysfakcji klientów. Właśnie dlatego wprowadziliśmy dla nadawców śledzenie przesyłek zagranicznych. Można to zrobić na stronie internetowej DHL Express po wpisaniu numeru zamówienia.

Ile idzie paczka z Irlandii do Polski?

Paczka z Irlandii do Polski transportowana jest tak samo szybko jak paczka do Irlandii z Polski. Import towarów może trwać 1-2 dni robocze, ale potwierdzone informacje znajdziesz w aplikacji MyDHL+. W przypadku większej liczby pytań, zachęcamy do kontaktu na naszej infolinii.

Czego nie można wysyłać do Irlandii?

W transporcie istnieją pewne ograniczenia względem wysyłanych towarów i wyrobów. Wiedząc, czego kurier nie może dostarczyć do Irlandii, unikniesz komplikacji, a przewóz paczek zostanie zrealizowany ekspresowo. Zgodnie z tym, paczki do Irlandii nie mogą zawierać między innymi:

Ograniczenia obejmują import i eksport towarów.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Irlandii.

Paczki do Irlandii wyślesz bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem MyDHL+. Sprawdź cenę, aby zorientować się w kosztach. Nasz cennik zawiera niezbędne informacje. Jeśli zdecydujesz się na naszą ofertę, zapakuj przesyłkę, wydrukuj etykietę transportową i czekaj na odbiór paczki przez kuriera. Możesz także udać się z zapakowaną paczką do punktu DHL Servicepoint. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z infolinią. Upewnij się, jak wygląda eksport do Irlandii, aby mieć kompleksową wiedzę na ten temat.

Szybka wysyłka do Irlandii z DHL Express zajmuje zwykle 1 dzień roboczy. Czas transportu do danego miejsca sprawdzisz w MyDHL+ lub dct.dhl.com. Usługi kurierskie DHL Express to dostarczenie przedmiotów i dokumentów za granicę w możliwie najkrótszym czasie. Umożliwiamy śledzenie przesyłek wszystkim nadawcom. Podobnie szybko transportowana jest paczka z Irlandii do Polski.

Tak, przesyłki zagraniczne do Irlandii możesz śledzić na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz 10-cyfrowy numer (AWB – Air Waybill Number), który otrzymuje każda przesyłka kurierska z Polski do Irlandii.

Aby dowiedzieć się, czy Twoja paczka może zostać dostarczona do konkretnego miejsca w Irlandii, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta lub sprawdź dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Dział Obsługi Klienta udzieli Ci pomocy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.

Wybierz karton, kopertę, lub szczelne opakowanie foliowe, którego wielkość będzie odpowiadała gabarytom paczki, dzięki temu jej zawartość będzie bezpieczna podczas przewozu do Irlandii. Wybierz wytrzymałą taśmę do zapakowania i na tak gotowej przesyłce umieść list przewozowy.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach