Paczki do i z Irlandii

Wysyłaj paczki do Irlandii szybko i wygodnie z DHL Express! Sprawdź, jakie międzynarodowe rozwiązania przygotowaliśmy, przekonaj się, że przesyłka do Irlandii może dotrzeć ekspresowo, a Ty nawet nie musisz wychodzić z domu, by ją nadać. Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Poznaj możliwości DHL Express – zapewniamy, że wysyłka do Irlandii jeszcze nigdy nie była tak prosta. Współczesny eksport towarów z Polski za granicę stawia na błyskawiczne i bezpieczne linie lotnicze. Sprawdź też jak przebiega import towarów do Polski i skorzystaj z oferty DHL Express.

Sprawdź cenę paczki do Irlandii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki z Polski do Irlandii

Chcesz, żeby kurier dostarczył do Irlandii Twoją paczkę sprawnie i bezpiecznie? Zapewniamy pełen profesjonalizm, ekspresowy przewóz paczek do Irlandii i możliwość wygodnego nadania przesyłki. Wystarczy, że skorzystasz z MyDHL+, za pomocą którego paczka do Irlandii może być nadana przez Internet. Zamów kuriera, wydrukuj list przewozowy i czekaj na odbiór paczki przez pracownika DHL Express – gotowe! Międzynarodowe usługi kurierskie DHL Express to rozwiązanie dla Ciebie!

Możesz także śledzić drogę przesyłki do Irlandii. Wszystkie przesyłki międzynarodowe mają numer – to właśnie dzięki niemu, będziesz wiedział, kiedy kurier dostarczy Twoją paczkę do Irlandii.

Ile kosztuje paczka do Irlandii?

Zastanawiasz się, ile kosztuje kurier do Irlandii? Koszt wysyłki paczki do Irlandii uzależniony jest od kilku czynników – między innymi od gabarytów przesyłki. Aby móc oszacować budżet i zoptymalizować ostateczny koszt związany z wysyłką przesyłki kurierskiej z Polski do Irlandii, skorzystaj z poniższego cennika. Udostępniony cennik paczek zagranicznych umożliwia wcześniejsze przeanalizowanie kosztów wysyłki za granicę i porównanie oferty. To wygodna i praktyczna funkcjonalność.

Dedykowana oferta dla firm

Ile trwa transport paczki do Irlandii?

Szybkie przesyłki do Irlandii docierają w czasie 1-2 dni roboczych. Czas transportu liczony jest od momentu, odebrania paczki do Irlandii przez pracownika DHL Express. W zależności od tego, skąd nadajesz paczkę, kuriera możesz zamówić nawet dzień wcześniej lub tego samego dnia.

Zanim jednak przekażesz w ręce kuriera przesyłkę do Irlandii, upewnij się, że odpowiednio ją zapakowałeś oraz że jej zawartość jest właściwa. Istnieją bowiem ograniczenia w transporcie za granicę, obejmujące wybrane towary. Zgodność przesyłki do Irlandii z wymogami sprawi, że jej podróż przebiegnie sprawnie i bez przeszkód! Paczka będzie sprawdzana przez kuriera w czasie odbioru, dlatego nie zaklejaj jej bez otrzymania potwierdzenia od naszego pracownika.

Nasze usługi kurierskie oparte są na wygodzie i satysfakcji klientów. Właśnie dlatego wprowadziliśmy dla nadawców śledzenie przesyłek zagranicznych. Można to zrobić na stronie internetowej DHL Express po wpisaniu numeru zamówienia.

Czego nie można wysyłać do Irlandii?

W transporcie istnieją pewne ograniczenia względem wysyłanych towarów i wyrobów. Wiedząc, czego kurier nie może dostarczyć do Irlandii, unikniesz komplikacji, a przewóz paczek zostanie zrealizowany ekspresowo. Zgodnie z tym, paczki do Irlandii nie mogą zawierać między innymi:

 • kamieni szlachetnych,
 • pieniędzy,
 • broni, amunicji, materiałów wybuchowych,
 • środków odurzających,
 • żywych zwierząt.

Ograniczenia obejmują import i eksport towarów.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

Sprzedawcy internetowi często dołączają wraz z przesyłką etykietę zwrotną lub jej numer. Jeżeli taki posiadasz wybierz tę opcją.

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Irlandii?
  Paczki do Irlandii wyślesz bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem MyDHL+. Zapakuj przesyłkę, wydrukuj etykietę transportową i czekaj na odbiór paczki przez kuriera. Możesz także udać się z zapakowaną paczką do punktu DHL Servicepoint. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z infolinią. Upewnij się jak wygląda eksport do Irlandii, aby mieć kompleksową wiedzę na ten temat.
 • Ile trwa transport paczki do Irlandii?
  Szybka wysyłka do Irlandii z DHL Express zajmuje zwykle 1 dzień roboczy. Czas transportu do danego miejsca sprawdzisz w MyDHL+ lub dct.dhl.com. Usługi kurierskie DHL Express to dostarczenie przedmiotów i dokumentów za granicę w możliwie najkrótszym czasie.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Irlandii?
  Tak, przesyłki zagraniczne do Irlandii możesz śledzić na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz 10-cyfrowy numer (AWB – Air Waybill Number), który otrzymuje każda przesyłka kurierska z Polski do Irlandii.
 • Czy paczki można wysłać w każde miejsce w Irlandii?
  Aby dowiedzieć się, czy Twoja paczka może zostać dostarczona do konkretnego miejsca w Irlandii, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta lub sprawdź dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Dział Obsługi Klienta udzieli Ci pomocy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.
 • Jak zapakować paczkę do Irlandii?
  Wybierz karton, kopertę, lub szczelne opakowanie foliowe, którego wielkość będzie odpowiadała gabarytom paczki, dzięki temu jej zawartość będzie bezpieczna podczas przewozu do Irlandii. Wybierz wytrzymałą taśmę do zapakowania i na tak gotowej przesyłce umieść list przewozowy.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`