Paczki do i z Irlandii

Wysyłaj paczki do Irlandii szybko i wygodnie z DHL Express! Sprawdź, jakie rozwiązania przygotowaliśmy, przekonaj się, że przesyłka do Irlandii może dotrzeć ekspresowo, a Ty nawet nie musisz wychodzić z domu, by ją nadać. Nasza oferta przeznaczona jest dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Poznaj możliwości DHL Express – zapewniamy, że wysyłka do Irlandii jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Sprawdź cenę paczki do Irlandii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 900 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2020.

Paczki z Polski do Irlandii

Chcesz, żeby kurier dostarczył do Irlandii Twoją paczkę sprawnie i bezpiecznie? Zapewniamy pełen profesjonalizm, ekspresowy przewóz paczek do Irlandii i możliwość wygodnego nadania przesyłki. Wystarczy, że skorzystasz z MyDHL+, za pomocą którego nadasz paczki do Irlandii przez internet. Zamów kuriera, wydrukuj list przewozowy i czekaj na odbiór paczki przez pracownika DHL Express – gotowe!

Możesz także śledzić drogę przesyłki do Irlandii. Wszystkie przesyłki międzynarodowe możesz śledzić, wpisując numer przesyłki na stronie internetowej. Dzięki temu będziesz także wiedział, kiedy kurier dostarczy Twoją przesyłkę do Irlandii.

Ile kosztuje paczka do Irlandii?

Zastanawiasz się, ile kosztuje kurier do Irlandii? Koszt wysyłki paczki do Irlandii uzależniony jest od kilku czynników – między innymi od gabarytów przesyłki. Aby móc oszacować budżet i zoptymalizować koszty związane z wysyłką przesyłki kurierskiej z Polski do Irlandii, skorzystaj z poniższego cennika.

Ile trwa transport paczki do Irlandii?

Przesyłki do Irlandii docierają w czasie 1-2 dni roboczych. Czas transportu liczony jest od momentu, odebrania paczki do Irlandii przez pracownika DHL Express. W zależności od tego, skąd nadajesz paczkę, kuriera możesz zamówić nawet dzień wcześniej lub tego samego dnia.

Zanim jednak przekażesz w ręce kuriera przesyłkę do Irlandii, upewnij się, że odpowiednio ją zapakowałeś oraz że jej zawartość jest właściwa. Istnieją bowiem ograniczenia w transporcie, obejmujące wybrane towary. Zgodność przesyłki do Irlandii z wymogami sprawi, że jej podróż przebiegnie sprawnie i bez przeszkód!

Czego nie można wysyłać do Irlandii?

W transporcie istnieją pewne ograniczenia względem wysyłanych towarów i wyrobów. Wiedząc, czego kurier nie może dostarczyć do Irlandii, unikniesz komplikacji, a przewóz paczek zostanie zrealizowany ekspresowo. Zgodnie z tym, paczki do Irlandii nie mogą zawierać między innymi:

 • kamieni szlachetnych,
 • pieniędzy,
 • broni, amunicji, materiałów wybuchowych,
 • środków odurzających,
 • żywych zwierząt.
PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

Sprzedawcy internetowi często dołączają wraz z przesyłką etykietę zwrotną lub jej numer. Jeżeli taki posiadasz wybierz tę opcją.

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Irlandii?
  Paczki do Irlandii wyślesz bez wychodzenia z domu, za pośrednictwem MyDHL+. Zapakuj przesyłkę, wydrukuj etykietę transportową i czekaj na odbiór paczki przez kuriera. Możesz także udać się z zapakowaną paczką do punktu DHL Servicepoint. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z infolinią!
 • Ile trwa transport paczki do Irlandii?
  Szybka wysyłka do Irlandii z DHL Express zajmuje zwykle 1 dzień roboczy. Czas transportu do danego miejsca sprawdzisz w MyDHL+ lub dct.dhl.com.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Irlandii?
  Tak, przesyłki zagraniczne do Irlandii możesz śledzić na naszej stronie internetowej. Wystarczy, że podasz 10-cyfrowy numer (AWB – Air Waybill Number), który otrzymuje każda przesyłka kurierska z Polski do Irlandii.
 • Czy paczki można wysłać w każde miejsce w Irlandii?
  Aby dowiedzieć się, czy Twoja paczka może zostać dostarczona do konkretnego miejsca w Irlandii, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta lub sprawdź dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Dział Obsługi Klienta udzieli Ci pomocy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.
 • Jak zapakować paczkę do Irlandii?
  Wybierz karton, kopertę, lub szczelne opakowanie foliowe, którego wielkość będzie odpowiadała gabarytom paczki, dzięki temu jej zawartość będzie bezpieczna podczas przewozu do Irlandii. Wybierz wytrzymałą taśmę do zapakowania i na tak gotowej przesyłce umieść list przewozowy.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.