DHL EXPRESS
PACZKI DO HONDURASU

Paczki do i z Hondurasu

Szukasz bezpiecznego rozwiązania na eksport paczki do Hondurasu? Nie ma znaczenia, czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz firmę – kurier zagraniczny DHL Express pomoże dostarczyć Twoją przesyłkę w wybrane miejsce na świecie w deklarowanym terminie. Eksport z Polski do Hondurasu i import z Hondurasu do Polski może być szybki wygodny i nie musi wiązać się z nadmiarem formalności.

Szybka paczka do Hondurasu – sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Hondurasu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Honduras

Kurier międzynarodowy z DHL Express to rozwiązanie Twoich dotychczasowych problemów z bezpiecznym i szybkim transportem towarów. Import z Hondurasu i eksport do Hondurasu realizowany za pośrednictwem naszej floty może okazać się najlepszym wyborem. Ty zaoszczędzisz czas, a my załatwimy wszelkie formalności związane z transportem paczki. Mamy wieloletnie doświadczenie w kraju i za granicą. Jako jeden z liderów w branży dbamy o to, by Twoje przesyłki międzynarodowe do Hondurasu były realizowane szybko, bezproblemowo i bezpiecznie.

Paczki do Hondurasu możesz nadać w jednym z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint lub skorzystać z wygodnej i opcji i po prostu zamówić kuriera pod wskazany adres. Szacujemy, że średni czas transportu paczki do Hondurasu wynosi 2 dni robocze. Musisz jednak zdawać sobie sprawę z tego, że Twoja przesyłka zagraniczna nadana w piątek, dotrze do Hondurasu później.

Ile kosztuje paczka do Hondurasu?

Ostateczna cena przesyłki międzynarodowej do Hondurasu jest uzależniona od kilku czynników. Do najważniejszych zaliczyć można wagę gabarytową paczki, dodatkowe ubezpieczenia i docelowy adres, pod który ma zostać doręczona. Jeśli lubisz dokładnie kontrolować swoje wydatki, przed nadaniem wysyłki do Hondurasu skorzystaj z cennika paczek międzynarodowych, który znajdziesz na naszej stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Hondurasu?

W naszej gestii jest to, by wszystkie powierzone nam paczki zagraniczne trafiały do odbiorców w deklarowanym terminie. Szacujemy, że średni czas transportu przesyłki do Hondurasu wynosi około 2 dni roboczych. Chcesz poznać dokładną datę doręczenia? Skorzystaj z wygodnej aplikacji MyDHL+.

Paczki zagraniczne do Hondurasu trafiają w miejsce odbioru różnymi środkami transportu. DHL Express dysponuje własną flotą samochodową i frachtem lotniczym. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie przesyłki lotnicze do Hondurasu trafią do odbiorcy szybko i bezpiecznie.

Jeżeli często nadajesz paczki do Hondurasu, koniecznie sprawdź naszą ofertę! Nadawanie przesyłki jest banalnie proste. Wysyłka paczki za granicę może być zrealizowana za pośrednictwem licznych punktów DHL Servicepoint lub bezpośrednio. Wtedy nasz kurier zagraniczny odbierze Twoją paczkę z domu, biura lub innego wskazanego, przez Ciebie miejsca.

Sprawdź naszą ofertę! Import i eksport z Polski jest prostszy niż myślisz!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Hondurasu.

Przesyłki do Hondurasu możesz realizować za pośrednictwem jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint lub zamówić kuriera pod wskazany adres.

Z uwagi na dość długą podróż, przesyłki międzynarodowe do Hondurasu muszą być odpowiednio zabezpieczone. Zapakuj przedmioty w trwały karton, zaklej go i owiń paczkę stretchem. W widocznym miejscu umieść list przewozowy.

Wysyłki zagraniczne do Hondurasu muszą być zabezpieczone na czas podróży. Folia bąbelkowa, gazety, lub profesjonalne wypełniacze pomogą Ci unieruchomić przedmioty na czas transportu.

Cena transportu do Hondurasu jest ustalana na podstawie indywidualnych wymiarów paczki. Na stronie DHL Express znajdziesz cennik, który umożliwi Ci obliczenie i zaplanowanie kosztów.

Średni czas transportu wysyłki do Hondurasu to aktualnie ok. 2 dni roboczych. Termin doręczenia sprawdzisz w aplikacji MyDHL+.

Jest to możliwe, dzięki opcji śledzenie przesyłek zagranicznych.

Aby uniknąć problemów celnych, przed nadaniem paczki do Hondurasu sprawdź koniecznie listę przedmiotów, których nie możesz wwozić na teren kraju. Pomocy, udzieli Ci nasza infolinia.

Przesyłki międzynarodowe do Hondurasu w DHL Express to sposób na sprawy import i eksport. Sprawdź i nadaj szybką paczkę!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach