DHL EXPRESS
PACZKI DO EKWADORU

Paczki do i z Ekwadoru

Zależy Ci, aby znaleźć profesjonalne usługi kurierskie i wysyłać paczki do Ekwadoru? Koniecznie sprawdź naszą ofertę. Działamy jako profesjonalny, międzynarodowy kurier. Jesteśmy liderem branży, mamy wieloletnie doświadczenie, a nasz eksport i import towarów przebiega w błyskawicznym tempie. W dodatku proponujemy korzystny cennik za przesyłki lotnicze. Możesz zapoznać się z nim przez Internet!

Sprawdź cenę paczki do Ekwadoru

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Ekwador

W Twojej firmie planujecie eksport towarów z Polski do Ekwadoru? A może po raz pierwszy chcesz wysłać paczkę za granicę jako osoba prywatna? Jako DHL Express zapewniamy szybki przewóz paczek w każdym z tych przypadków. Wszystkie paczki do Ekwadoru można nadać w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że wybierzesz jeden z setek punktów partnerskich lub zamówisz kuriera do domu lub pracy.

Ile kosztuje paczka do Ekwadoru?

Sprawdź udostępniony cennik paczek zagranicznych i zaplanuj budżet na przesyłki do Ekwadoru. Koszt zależy od kilku czynników – najważniejszym są parametry paczki.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka do Ekwadoru?

Codziennie realizujemy transport towarów z Polski za granicę. Trasę Polska-Ekwador mamy całkowicie opanowaną. Szczegółowy plan trasy przekłada się na szybką wysyłką i terminowość. Aktualny czas transportu dla Twojej przesyłki otrzymasz po wprowadzeniu dokładnych danych adresowych, wymiarów przesyłki, jej zawartości i wartości w aplikacji MyDHL+. Dzięki temu, że wprowadziliśmy śledzenie przesyłek zagranicznych możesz po nadaniu paczki na bieżąco kontrolować transport przesyłki.

Czego nie można wysyłać do Ekwadoru?

Paczki do Ekwadoru nie powinny zawierać: 

Wszystkie przesyłki międzynarodowe są objęte wysokimi standardami bezpieczeństwa. Przed nadaniem paczki do Ekwadoru (lub w inne miejsce za granicę) koniecznie zapoznaj się z listą towarów zakazanych do wysyłki.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Ekwadoru.

Zanieś paczki nadane do Ekwadoru do punktu DHL Servicepoint. Możesz też umówić się na odbiór paczki przez kuriera w domu lub pracy.

Wybierz solidny karton i zapakuj do niego towar. Wszystkie rzeczy owiń folią bąbelkową, serwetką lub gazetą. Puste przestrzenie również zapełnij tymi materiałami. Na zewnątrz naklej etykietę z listem przewozowym. Zasady przygotowania paczki obejmują zarówno eksport, jak i import.

Na stronie DHL Express umieściliśmy cennik, który umożliwia obliczenie kosztu paczki do Ekwadoru. Jest on ostatecznie zależny od kilku czynników – w tym przede wszystkim od ciężaru i wielkości przesyłki.

Tak, w DHL Express umożliwiamy kontrolowanie transportu przesyłek. Przy nadaniu paczki do Ekwadoru, otrzymasz specjalny link, poprzez który możesz monitorować drogę.

Wybierz DHL Express i nadaj szybko paczki zagraniczne do Ekwadoru!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach