DHL EXPRESS
PACZKI DO FINLANDII

Paczki do i z Finlandii

Jeśli chcesz wysyłać paczki do Finlandii, zapoznaj się z ofertą DHL Express. Realizujemy eksport towarów (i import) w krótkim czasie, przy zachowaniu atrakcyjnej ceny. Możesz nadać z nami duże przesyłki lub papierowe dokumenty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znakomitej organizacji, nasze przesyłki lotnicze są niezawodne. Szybka paczka z Polski do Finlandii lub z Finlandii do Polski? To nie tylko możliwe – to jak najbardziej realne! Nie obawiaj się – Twoja przesyłka dotrze na miejsce w doskonałym stanie.

Sprawdź cenę paczki do Finlandii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Finlandia

Wysyłka zagraniczna musi być powierzona zaufanej i profesjonalnej firmie. My codziennie organizujemy transport, w którym przewozimy przesyłki zagraniczne – do Finlandii i w inne miejsca na świecie. Jak wskazuje nazwa naszej firmy – działamy ekspresowo. Międzynarodowe usługi kurierskie DHL Express to sprawność działania, terminowość i atrakcyjna cena. Na stronie znajduje się cennik paczek zagranicznych, w którym możesz przeanalizować koszt potrzebny na eksport lub import paczki. Porównaj go z innymi ofertami i wybierz tę najlepszą. To szczególnie ważne, jeśli pierwszy raz nadajesz paczki do Finlandii lub robisz to regularnie (np. w firmie) i chcesz zmienić usługi kurierskie. Mamy specjalną ofertę dla przedsiębiorców, a sposób nadania paczki do Finlandii jest bardzo prosty. Wystarczy, że zaniesiesz przesyłki do wybranego przez siebie punktu DHL Servicepoint lub zamówisz kuriera do mieszkania czy miejsca pracy. Kurier międzynarodowy DHL Express pojawi się u Ciebie już następnego dnia, do godz. 14:00 i paczka zostanie nadana.

Ile kosztuje paczka do Finlandii?

Koszt za transport paczki do Finlandii jest ustalany indywidualnie – na podstawie wymiarów i ciężaru przesyłki. Zorientuj się i zaplanuj swój budżet (domowy lub firmowy), korzystając z udostępnionego cennika. Zobacz z jaką łatwością każda przesyłka może być przez Ciebie przygotowana i zaplanowana.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Finlandii?

Zagraniczne usługi kurierskie DHL Express realizują transport za granicę w ciągu kilku dni. Paczki do Finlandii docierają do adresata w ciągu ok. 1-3 dni. Aby monitorować przesyłki międzynarodowe (ich drogę i zmiany statusów) warto skorzystać z opcji śledzenie przesyłek zagranicznych. Jest to możliwe na stronie internetowej, po kliknięciu w link.

Czego nie można wysyłać do Finlandii?

Eksport i import towarów za granicę objęty jest regulaminem. Paczki do Finlandii nie mogą zawierać na przykład:

Przed przygotowaniem paczki za granicę zapoznaj się z zasadami wysyłki kraju docelowego i wybranej usługi kurierskiej.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Finlandii.

Paczki do Finlandii można nadać w punkcie DHL Servicepoint lub przekazać kurierowi, który odwiedzi Cię w domu lub biurze. Wizytę kuriera możesz zamówić telefonicznie lub online.

Wybierz solidny karton i zapakuj do niego wysyłane rzeczy. Owiń przedmioty folią bąbelkową lub gazetą. Tymi materiałami zapełnij też wolne miejsca. Na zewnątrz naklej etykietę z listem przewozowym. Taka procedura przygotowania paczki obejmuje zarówno

W DHL Express cena każdej paczki za granicę jest ustalana na podstawie indywidualnych wymiarów i ciężaru paczki.

Paczki do Finlandii transportowane przez nasze usługi kurierskie, trafiają do adresata w ciągu 1-3 dni roboczych.

Tak, śledzenie przesyłek zagranicznych jest możliwe przez Internet – przy nadaniu paczki do Finlandii otrzymasz unikatowy kod.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach