DHL EXPRESS
PACZKI DO TURCJI

Paczki do i z Turcji

Musisz wysłać dokumenty zagraniczne  lub inną przesyłkę do Turcji? Skorzystaj z usług firmy kurierskiej DHL Express, która każdego dnia transportuje paczki do Turcji. Oferujemy tanie, bezpieczne i wyjątkowo szybkie przesyłki międzynarodowe na trasie Polska-Turcja. Dzięki nam Twoja przesyłka dotrze do adresata za granicą nawet w 24 godziny! Nie wierzysz? Zamów kuriera DHL Express i przekonaj się sam jak wygląda profesjonalny eksport towarów. Międzynarodowy kurier DHL Express wyróżnia się jakością usługi: działamy w błyskawicznym tempie, za atrakcyjną cenę. Cennik sprawdzisz na naszej stronie.

Sprawdź cenę paczki do Turcji

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Turcja

Chcesz wysłać przesyłkę zagraniczną do Turcji, ale musisz najpierw sprawdzić cennik? Pomoże Ci w tym firma kurierska DHL Express, która codziennie organizuje przewóz paczek do Turcji, a także wielu innych państw w Azji. Nasze usługi kurierskie możesz poznać wcześniej, przed złożeniem zamówienia. Umożliwia to m.in. cennik dostępny na stronie. Mamy ogromne doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych, dlatego możesz nam zaufać. Realizujemy nie tylko eksport, lecz także import towarów. DHL Express dostarczy Twoją paczkę zagraniczną do adresata w Turcji szybko i bezpiecznie.

Pierwszy raz wysyłasz paczkę za granicę? W DHL Express to wyjątkowo proste, bo oferujemy zagraniczne usługi lotnicze! Paczki do Turcji możesz nadać w jednym z setek punktów partnerskich, które znajdziesz w całym kraju. Jeszcze szybciej i prościej zamówisz kuriera do domu – możesz to zrobić telefonicznie lub przez Internet. Nasz pracownik odbierze przesyłkę do godziny 14 następnego dnia. Twoja paczka powinna dotrzeć do Turcji w 1-3 dni robocze, licząc od momentu odbioru przesyłki. Szybki eksport wyróżnia nas wśród innych firm kurierskich.

Ile kosztuje paczka do Turcji?

Zastanawiasz się, ile kosztuje wysyłka kurierska do Turcji? Paczki do Turcji mają różne ceny – ostateczny koszt eksportu wyliczamy na podstawie wagi i wymiarów przesyłkiCennik paczek zagranicznych pomoże Ci zorientować się ile wyniesie przesyłka w konkretne miejsce za granicę – w tym do Turcji. Zorientuj się też ile kosztuje import towarów do Polski i porównaj ofertę wygodnie, bez wychodzenia z domu.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Turcji?

Postaw na profesjonalne usługi kurierskie. Zespół DHL Express dokłada wszelkich starań, aby tysiące przesyłek międzynarodowych dotarło do adresatów szybko i bezpiecznie. Codziennie obsługujemy paczki zagraniczne na trasie Polska-Turcja, a każdy etap tej podróży został doskonale zaplanowany. Dzięki świetnej organizacji i wieloletniemu doświadczeniu możesz być pewien, że wysyłka do Turcji dotrze w ekspresowym tempie. Najczęściej przewóz paczek do Turcji zajmuje od 1 do 3 dni roboczych.

Już teraz zamów kuriera DHL Express, a nasz pracownik odbierze Twoją paczkę do godziny 14 w kolejnym dniu roboczym. Po przekazaniu przesyłki kurierowi otrzymasz unikatowy kod, umożliwiający śledzenie przesyłek zagranicznych. Dzięki tej usłudze będziesz mógł obserwować przewóz przesyłki do Turcji w czasie rzeczywistym.

Czego nie można wysyłać do Turcji?

Pierwszy raz wysyłasz paczkę do Turcji? Każdy eksport towarów za granicę i import do Polski wiąże się z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Pamiętaj, że nadając przesyłki międzynarodowemusisz dokładnie sprawdzić listę przedmiotów zabronionych. Paczki do Turcji wysyłane z Polski nie mogą zawierać:

Paczka do Turcji to też ograniczenia w przesyłaniu:

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z regulaminem. DHL Express jako kurier międzynarodowy może sprawdzić zawartość paczki.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Turcji.

Paczki do Turcji możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint lub zamawiając kuriera do domu lub biura (telefonicznie lub online).

Przesyłki lotnicze do Turcji zapakuj w solidny karton. Przesyłane towary dokładnie owiń folią bąbelkową lub gazetą, a wolne miejsce zapełnij resztą materiału. Nie zapomnij o naklejeniu etykiety z listem przewozowym – koniecznie w dobrze widocznym miejscu.

Każdy przedmiot zabezpiecz za pomocą folii bąbelkowej lub gazety. Również wnętrze kartonu dokładnie wypełnij folią bądź gazetą – tak, aby usztywnić wysyłane towary. Na koniec zaklej karton mocną taśmą klejącą. Tak przygotowana paczka może ruszyć w drogę!

W DHL Express cena każdej paczki jest ustalana indywidualnie, w zależności od rozmiarów i wagi przesyłki. Ceny eksportu do Turcji zaczynają się od 175 złotych. Jeżeli wysyłasz przesyłki międzynarodowe regularnie zapytaj o ofertę dla firm.

DHL Express to ekspresowe usługi kurierskie. Nasi pracownicy zadbają, aby Twoja paczka dotarła do Turcji w ciągu 1 do 3 dni roboczych.

Tak, DHL Express umożliwia śledzenie przesyłek zagranicznych. Po odebraniu paczki przez kuriera otrzymasz specjalny link do śledzenia paczek.

Do Turcji nie można wysłać towarów, których DHL nie przyjmuje do transportu międzynarodowego. Więcej informacji uzyskasz na infolinii.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach