Paczki do i z Turcji

Musisz wysłać dokumenty zagraniczne  lub inną przesyłkę do Turcji? Skorzystaj z usług firmy kurierskiej DHL Express, która każdego dnia transportuje paczki do Turcji. Oferujemy tanie, bezpieczne i wyjątkowo szybkie przesyłki międzynarodowe na trasie Polska-Turcja. Dzięki nam Twoja przesyłka dotrze do adresata za granicą nawet w 24 godziny! Nie wierzysz? Zamów kuriera DHL Express i przekonaj się sam jak wygląda profesjonalny eksport towarów. Międzynarodowy kurier DHL Express wyróżnia się jakością usługi: działamy w błyskawicznym tempie, za atrakcyjną cenę. Cennik sprawdzisz na naszej stronie.

Sprawdź cenę paczki do Chin

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska-Turcja

Chcesz wysłać przesyłkę zagraniczną do Turcji, ale musisz najpierw sprawdzić cennik? Pomoże Ci w tym firma kurierska DHL Express, która codziennie organizuje przewóz paczek do Turcji, a także wielu innych państw w Azji. Nasze usługi kurierskie możesz poznać wcześniej, przed złożeniem zamówienia. Umożliwia to m.in. cennik dostępny na stronie. Mamy ogromne doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych, dlatego możesz nam zaufać. Realizujemy nie tylko eksport, lecz także import towarów. DHL Express dostarczy Twoją paczkę zagraniczną do adresata w Turcji szybko i bezpiecznie.

Pierwszy raz wysyłasz paczkę za granicę? W DHL Express to wyjątkowo proste, bo oferujemy zagraniczne usługi lotnicze! Paczki do Turcji możesz nadać w jednym z setek punktów partnerskich, które znajdziesz w całym kraju. Jeszcze szybciej i prościej zamówisz kuriera do domu – możesz to zrobić telefonicznie lub przez Internet. Nasz pracownik odbierze przesyłkę do godziny 14 następnego dnia. Twoja paczka powinna dotrzeć do Turcji w 1-3 dni robocze, licząc od momentu odbioru przesyłki. Szybki eksport wyróżnia nas wśród innych firm kurierskich.

Ile kosztuje paczka do Turcji?

Zastanawiasz się, ile kosztuje wysyłka kurierska do Turcji? Paczki do Turcji mają różne ceny – wahają się one między 175 a kilkuset złotych – ostateczny koszt eksportu wyliczamy na podstawie wagi i wymiarów przesyłki. Cennik paczek zagranicznych pomoże Ci zorientować się ile wyniesie przesyłka w konkretne miejsce za granicę – w tym do Turcji. Zorientuj się też ile kosztuje import towarów do Polski i porównaj ofertę wygodnie, bez wychodzenia z domu.

Dedykowana oferta dla firm

Ile idzie paczka do Turcji?

Postaw na profesjonalne usługi kurierskie. Zespół DHL Express dokłada wszelkich starań, aby tysiące przesyłek międzynarodowych dotarło do adresatów szybko i bezpiecznie. Codziennie obsługujemy paczki zagraniczne na trasie Polska-Turcja, a każdy etap tej podróży został doskonale zaplanowany. Dzięki świetnej organizacji i wieloletniemu doświadczeniu możesz być pewien, że wysyłka do Turcji dotrze w ekspresowym tempie. Najczęściej przewóz paczek do Turcji zajmuje od 1 do 3 dni roboczych.

Już teraz zamów kuriera DHL Express, a nasz pracownik odbierze Twoją paczkę do godziny 14 w kolejnym dniu roboczym. Po przekazaniu przesyłki kurierowi otrzymasz unikatowy kod, umożliwiający śledzenie przesyłek zagranicznych. Dzięki tej usłudze będziesz mógł obserwować przewóz przesyłki do Turcji w czasie rzeczywistym.

Czego nie można wysyłać do Turcji?

Pierwszy raz wysyłasz paczkę do Turcji? Każdy eksport towarów za granicę i import do Polski wiąże się z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Pamiętaj, że nadając przesyłki międzynarodowemusisz dokładnie sprawdzić listę przedmiotów zabronionych. Paczki do Turcji wysyłane z Polski nie mogą zawierać:

 • broni,
 • narkotyków,
 • pieniędzy i sztabek metali szlachetnych.

Paczka do Turcji to też ograniczenia w przesyłaniu:

 • suplementów diety,
 • odżywek dla sportowców,
 • elektroniki,
 • alkoholi,
 • tytoniu.

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z regulaminem. DHL Express jako kurier międzynarodowy może sprawdzić zawartość paczki.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • W jaki sposób mogę nadać paczkę do Turcji?
  Paczki do Turcji możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint lub zamawiając kuriera do domu lub biura (telefonicznie lub online).
 • Jak przygotować przesyłkę do Turcji?
  Przesyłki lotnicze do Turcji zapakuj w solidny karton. Przesyłane towary dokładnie owiń folią bąbelkową lub gazetą, a wolne miejsce zapełnij resztą materiału. Nie zapomnij o naklejeniu etykiety z listem przewozowym – koniecznie w dobrze widocznym miejscu.
 • Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Każdy przedmiot zabezpiecz za pomocą folii bąbelkowej lub gazety. Również wnętrze kartonu dokładnie wypełnij folią bądź gazetą – tak, aby usztywnić wysyłane towary. Na koniec zaklej karton mocną taśmą klejącą. Tak przygotowana paczka może ruszyć w drogę!
 • Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Turcji?
  W DHL Express cena każdej paczki jest ustalana indywidualnie, w zależności od rozmiarów i wagi przesyłki. Ceny eksportu do Turcji zaczynają się od 175 złotych. Jeżeli wysyłasz przesyłki międzynarodowe regularnie zapytaj o ofertę dla firm.
 • Ile idzie przesyłka zagraniczna do Turcji?
  DHL Express to ekspresowe usługi kurierskie. Nasi pracownicy zadbają, aby Twoja paczka dotarła do Turcji w ciągu 1 do 3 dni roboczych.
 • Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Turcji?
  Tak, DHL Express umożliwia śledzenie przesyłek zagranicznych. Po odebraniu paczki przez kuriera otrzymasz specjalny link do śledzenia paczek.
 • Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do Turcji?
  Do Turcji nie można wysłać towarów, których DHL nie przyjmuje do transportu międzynarodowego. Więcej informacji uzyskasz na infolinii.

Sprawdź ofertę dla swojej firmy

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`