DHL EXPRESS
PACZKI DO LESOTHO

Paczki do i z Lesotho

Przedsiębiorcom i klientom indywidualnym, którzy szukają najlepszej oferty transportu paczki do Lesotho, proponujemy usługi DHL Express! Jako międzynarodowy kurier z doświadczeniem w krótkim czasie i w pełni bezpiecznie dostarczymy przesyłki na miejsce. Na stronie mamy udostępniony cennik paczek zagranicznych, z którym łatwo zaplanujesz koszty wysyłki.

Eksport towarów z Polski do Lesotho – wysyłka paczki za granicę z DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Lesotho

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Lesotho

Od lat organizujemy przesyłki lotnicze do Lesotho i inne miejsca w Afryce. Jako nadawca spotkasz się z uproszczonym i wygodnym procesem nadania paczki. Wystarczy, że przyniesiesz ją do autoryzowanego punktu DHL Servicepoint lub zamówisz kuriera po odbiór przesyłki – może to być np. odbiór paczki w domu lub w miejscu pracy. W DHL Express wychodzimy naprzeciw wygodzie klienta, aby przesyłka do Polski z Lesotho nie była żadnym problemem. Poza tym nasze usługi kurierskie realizowane są własnymi środkami transportu, co zwiększa ich bezpieczeństwo.

Ile kosztuje paczka do Lesotho?

Najniższa cena przesyłki do Lesotho obejmuje transport dokumentów. Ceny transportu różnią się ze względu na indywidualny charakter paczki – jej waga, ciężar gabarytowy czy nawet dodatkowe opcje (takie jak np. ubezpieczenie) są inne. Właśnie dlatego warto skorzystać z cennika i zorientować się, ile kosztować będzie Twoja wysyłka. W DHL Express przygotowaliśmy specjalną ofertę dla firm!

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Lesotho?

Szacowany czas dostawy paczki do Lesotho przed pandemią koronawirusa COVID-19 wynosił 3 dni robocze. Obecnie ten czas jest wydłużony. Korzystaj z funkcji śledzenie przesyłek zagranicznych przez Internet i bądź na bieżąco z tym, jaką drogę pokonuje Twoja przesyłka. Pamiętaj, że nadanie paczki przed weekendem lub dniem wolnym również wydłuża czas dostawy.

Eksport i import z DHL Express – szybka paczka – codzienne przesyłki lotnicze

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Lesotho.

Idź do dowolnego punktu DHL Servicepoint i przekaż paczkę pracownikowi. Jeśli chcesz, możesz też zamówić kuriera, który odbierze przesyłkę we wskazanym przez Ciebie miejscu – np. w domu lub w pracy.

Zapakuj towar w mocny karton, owiń go taśmą i naklej etykietę z numerem listu przewozowego. Etykieta musi być widoczna.

Najlepszym materiałem do zabezpieczenia przedmiotów są folia bąbelkowa i gazety. Służą do owinięcia rzeczy, ale też do wypełnienia pustych przestrzeni w kartonie.

Cena transportu do Lesotho jest obliczana na podstawie wymiarów i wagi paczki. Sprawdź cennik dostępny na naszej stronie, aby obliczyć i zaplanować koszty przesyłki.

Średni czas dostawy paczki do Lesotho to 3 dni robocze. Wskutek pandemii wysyłka trwa dłużej (dodatkowe 1-7 dni). Najlepiej śledzić drogę paczki w aplikacji MyDHL+.

Tak, każdy nadawca może na bieżąco kontrolować transport paczki do Lesotho i inne miejsca za granicę. Przydatna jest tu m.in. aplikacja MyDHL+.

Przesyłki międzynarodowe – w tym paczki do Lesotho – objęte są ograniczeniami ze względu na standardy bezpieczeństwa. W praktyce oznacza to, że przesyłka do Lesotho nie powinna zawierać m.in. materiałów łatwopalnych, zwierząt, roślin, gotówki, drogocennej biżuterii i dzieł sztuki. Ograniczenia dotyczą też przewozu leków, alkoholu i wyrobów tytoniowych. Zadzwoń na infolinię, aby poznać wszystkie szczegóły.

Profesjonalny kurier za granicę – bezpieczna wysyłka paczki z DHL Express

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach