DHL EXPRESS
PACZKI DO SIERRA LEONE

Paczki do i z Sierra Leone

Jeśli myślisz, że przesyłki zagraniczne do Afryki, to skomplikowany proces, nic bardziej mylnego. Wyślij paczki do Sierra Leone lub inne miejsce za granicę z DHL Express! Codziennie organizujemy profesjonalne przesyłki lotnicze na różne kontynenty. Kurier do Sierra Leone dostarczy paczkę zgodnie z szacowanym terminem. Mamy niezawodny eksport i import!

Kurier międzynarodowy DHL Express – paczki do Sierra Leone dotrą na czas

Sprawdź cenę paczki do Sierra Leone

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Sierra Leone

Zapakuj rzeczy, które chcesz wysłać w karton lub folię bąbelkową (w przypadku dokumentów). Zanieś paczkę do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint i przekaż ją kurierowi. Możesz też zamówić kuriera do domu lub miejsca pracy. Potem skorzystaj z funkcji śledzenie przesyłek zagranicznych, aby na bieżąco kontrolować transport do Afryki.

Ile kosztuje paczka do Sierra Leone?

Na naszej stronie mamy cennik paczek zagranicznych, w którym znajdziesz szczegółowe informacje umożliwiające zaplanowanie budżetu zarówno na eksport, jak i na import. Ostateczny koszt jest zależny od kilku czynników – m.in. od wielkości i wagi paczki. Opcjonalnie można też wykupić dodatkowe usługi (np. ubezpieczenie), które również wpływają na wzrost ceny wysyłki. Jeżeli wysyłasz firmowe przesyłki kurierskie za granicę, zapoznaj się ze specjalną ofertą dla przedsiębiorców.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Sierra Leone?

Szacuje się, że paczki do Sierra Leone docierają na miejsce w ciągu 4 dni roboczych. Pandemia koronawirusa COVID-19 powoduje czasem opóźnienia w dostawie, więc ten czas może się nieco wydłużyć, nawet do 10 dni. Kontroluj transport paczki do Sierra Leone w aplikacji MyDHL+. Możesz w niej śledzić wszystkie przesyłki międzynarodowe, które będziesz nadawać.

Paczki z Polski do Sierra Leone i z Sierra Leone do Polski – 100 % bezpieczeństwa w DHL Express

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Sierra Leone.

Przygotuj paczkę i zanieś ją do jednego z kilkuset autoryzowanych punktów DHL Servicepoint w Polsce. Możesz też umówić się z kurierem na odbiór paczki w Twoim domu lub miejscu pracy.

Zapakuj rzeczy w solidny karton. Na zewnętrznej stronie umieść etykietę z numerem listu przewozowego. Zasada ta jest standardem zarówno wtedy, kiedy realizujesz eksport do Sierra Leone, jak i import z Sierra Leone do Polski.

Zabezpiecz przedmioty przy użyciu folii bąbelkowej. Wykorzystaj ten materiał także po to, aby zapewnić przedmiotom stabilność.Wypełnij folią puste przestrzenie w kartonie.

Koszt paczki zagranicznej do Sierra Leone uzależniony jest m.in. od parametrów, wagi gabarytowej i wybrania przez nadawcę dodatkowych usług. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym cenniku.

Eksport do Sierra Leone powinien trwać od 4 do 10 dni roboczych. Wskutek pandemii czas ten może być wydłużony. Śledź transport w aplikacji MyDHL+.

Tak, jako nadawca możesz śledzić drogę paczki do Sierra Leone w aplikacji MyDHL+.

Wśród przedmiotów zakazanych do wysyłki znajdują się m.in. pieniądze, cenna biżuteria, materiały łatwopalne, broń, amunicja, narkotyki, niektóre alkohole i wyroby tytoniowe. Ograniczeniom podlegają także leki. Zadzwoń na naszą infolinię, aby dowiedzieć się więcej.

Wysyłasz paczki do Sierra Leone? Zobacz ofertę dla firm i klientów prywatnych

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach