DHL EXPRESS
PACZKI DO ŁOTWY

Paczki do i z Łotwy

Profesjonalne, międzynarodowe usługi kurierskie umożliwią Ci bezpieczne wysłanie paczki na Łotwę. Mamy ofertę zarówno dla firm, jak i indywidualnych klientów. Jako lider w branży z wieloletnim doświadczeniem, proponujemy szybki import i eksport towarów za granicę w korzystnych cenach. Cennik paczek zagranicznych jest dostępny na stronie i umożliwi Ci zaplanowanie budżetu.

Sprawdź cenę paczki do Łotwy

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Łotwa

Planujesz eksport towarów z Polski na Łotwę? Może robisz to od dawna, ale uznałeś, że czas zmienić już usługi kurierskie i znaleźć lepszą ofertę? Nasze przesyłki lotnicze to dobra droga. Wszystkie paczki na Łotwę możesz nadać w bardzo prosty sposób. Wybierz dowolny punkt partnerski lub zamów kuriera do domu/miejsca pracy.

Ile kosztuje paczka do Łotwy?

Cennik, który jest dostępny na stronie przybliży Ci koszt Twojej przesyłki. Jest on ostatecznie zależny od indywidualnych parametrów dokumentów czy paczki. Najniższa cena dokumentów wysyłanych na Łotwę wynosi 160 złotych, a w przypadku paczki – 180 złotych brutto.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka do Łotwy?

Każdego dnia realizujemy transport towarów z Polski za granicę – między innymi na Łotwę. Nasza wiedza i doświadczenie przekładają się na znakomitą logistykę działania. Czas transportu dla Twojej przesyłki otrzymasz po wprowadzeniu dokładnych danych adresowych, wymiarów przesyłki, jej zawartości i wartości w aplikacji MyDHL+. Zazwyczaj paczki do Łotwy pokonują swoją drogę w ciągu 1 dnia roboczego. Przykładamy dużą wagę do profesjonalnej obsługi klienta, dlatego poza sprawnym nadaniem paczki, możesz śledzić jej transport przez Internet.

Czego nie można wysyłać do Łotwy?

Paczki na Łotwę nie powinny zawierać między innymi:

Przesyłki międzynarodowe podlegają ograniczeniom, dlatego konieczne jest zapoznanie się z listą przedmiotów zabronionych do wysyłki, która obowiązuje w kraju docelowym. Zrób to zawsze, kiedy decydujesz się na jakikolwiek eksport lub import przedmiotów. Jeśli masz więcej pytań, zachęcamy do kontaktu.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Łotwy.

Możesz zanieść paczki na Łotwę do punktu DHL Servicepoint. Drugą opcją jest zamówienie kuriera do domu lub miejsca pracy.

Znajdź solidny karton i zapakuj do niego wszystkie rzeczy do wysyłki. Zabezpiecz zawartość folią bąbelkową lub innym wypełniaczem. Zapełnij tymi materiałami pustą przestrzeń między przedmiotami. Takie same zasady pakowania obejmują zarówno eksport, jak i import za granicę.

Na stronie DHL Express mamy dostępny cennik paczek, który pomaga w obliczeniu kosztu paczki na Łotwę.Ostateczny koszt jest zależny od wagi i parametrów przesyłki.

Tak, śledzenie przesyłek zagranicznych jest możliwe przez Internet po nadaniu paczki.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach