DHL EXPRESS
PACZKI DO INDII

Paczki do i z Indii

Chcesz, żeby paczki do Indii z Polski dotarły szybko? Liczysz na usługi kurierskie, dla których ponad 6000 km odległości to żaden problem? Wiele osób obawia się, że szybka przesyłka do Indii będzie skomplikowana i bardzo droga. Na szczęście DHL Express oferuje błyskawiczne przesyłki kurierskie do Indii i niski koszt transportu. Nasi pracownicy codziennie dbają o to, aby paczki do Indii docierały do adresata bezpiecznie i wyjątkowo szybko, oraz by kurier do Indii docierał z przesyłkami w terminie.  Z DHL Express Twoja wysyłka będzie w Indiach nawet w 2 dni! Podobnie działa eksport towarów z Indii.

Przesyłka do Indii – wycena

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Ile idzie paczka do Indii?

Musisz wysłać paczkę do Indii, ale nie wiesz, którą firmę kurierską wybrać? DHL Express to światowy lider w obsłudze przesyłek międzynarodowych – każdego dnia pomagamy klientom indywidualnym i firmom, które chcą wysłać paczkę do Indii lub do jednego z 220 krajów i regionów na całym świecie. Nasz import paczek z Polski do Indii to działanie szybkie, bezpiecznie i w pełni profesjonalne. Wybierz DHL Express, a Twoja przesyłka zagraniczna dotrze do Indii w idealnym stanie i w krótkim czasie. Jeśli wysyłasz przesyłki do Indii regularnie, tym bardziej skorzystaj z naszych usług. Orientacyjny cennik pomoże Ci zaplanować budżet przeznaczony na wysyłki paczek.

Nadanie paczki do Indii w DHL Express jest wyjątkowo proste. Aby wysłać przesyłkę międzynarodową do Indii, nie musisz nawet wychodzić z domu! Naszego kuriera zamówisz telefonicznie lub online. Możesz też nadać paczkę w jednym z ponad 1100 punktów DHL Express w całym kraju. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki międzynarodowe do Azji dotarły na miejsce w ciągu 2-5 dni roboczych. Sprawdź też, jak działa import towarów do Polski.

Ile kosztuje paczka do Indii?

Chcesz wysłać paczkę do Indii, ale boisz się kosztów związanych z transportem za granicę? Spokojnie, w DHL Express podamy Ci dokładną cenę przesyłki kurierskiej Polska-Indie. Koszt wysyłki zależy m.in. od rodzaju, wymiarów i wagi paczki – szczegółowe ceny znajdziesz w naszym cenniku udostępnionym na stronie. Cennik paczek zagranicznych umożliwia zdobycie informacji na temat kosztów przed przygotowaniem paczki. To też okazja do porównywania ofert bez wychodzenia z domu.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Indii?

W DHL Express wiemy, że każda paczka ma priorytetowe znaczenie. To dlatego nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby przesyłki do Indii błyskawicznie dotarły do adresata. Najczęściej przewóz paczek do Indii zajmuje od 2 do 5 dni roboczych, licząc od momentu odebrania przesyłki przez kuriera. Czas ten może się nieznacznie różnić, ale wszystkie zmiany możesz obserwować na bieżąco, dzięki opcji śledzenia paczki do Indii.

Zainteresowały Cię szybkie przesyłki lotnicze do Indii? Skorzystaj z usług sprawdzonej firmy kurierskiej DHL Express, która umożliwia Ci śledzenie przesyłek zagranicznych. Każda przesyłka jest rejestrowana w systemie, dzięki czemu możesz sprawdzić status Swojej wysyłki.

Czego nie można wysyłać do Indii?

Niezależnie od tego czy to eksport, czy import, wysyłając przesyłkę do Indii, musimy pamiętać o restrykcyjnych przepisach celnych. Lista przedmiotów, których nie wolno wwozić do Indii jest bardzo długa. Paczki do Indii nadawane z Polski nie mogą zawierać między innymi takich przedmiotów jak:

Poza tym paczka do Indii nie może zawierać: substancji łatwopalnych, wybuchowych, narkotyków, broni, amunicji, złota i srebra. Natomiast materiały niebezpieczne muszą być odpowiednio oznaczone i zadeklarowane. Kurier ma obowiązek sprawdzić zawartość paczki przed jej odebraniem i wysyłką do Indii.

DHL Express dodatkowo zabrania transportu takich przedmiotów, jak:

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Indii.

Aby wysłać paczki do Indii, zamów kuriera – telefonicznie lub internetowo. Możesz też zanieść paczkę do jednego z punktów sieci DHL.

Aby przesyłka bezpiecznie i szybko dotarła do odbiorcy w Indiach, pamiętaj o naklejeniu na paczkę listu przewozowego. Taką etykietę koniecznie umieść w widocznym miejscu.

Paczkę do Indii zapakuj w solidny, wytrzymały karton. Jego wnętrze wypełnij folią bąbelkową lub zwiniętą gazetą tak, aby uniemożliwić ruch przedmiotów. Całość zabezpiecz mocną taśmą klejącą i oznacz odpowiednimi etykietami.

Cena każdej przesyłki do Indii jest ustalana indywidualnie – w zależności od rodzaju, wagi i wymiarów paczki.

Nasze usługi kurierskie DHL Express specjalizują się w ekspresowych przesyłkach kurierskich za granicę. Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć Twoją paczkę do adresata w Indiach w 2-5 dni roboczych.

Tak, możesz na bieżąco obserwować wszystkie przesyłki zagraniczne.

W Indiach obowiązuje restrykcyjne prawo celne, dlatego przed nadaniem paczki dokładnie zapoznaj się z obowiązującymi regulacjami. Zakazany jest transport między innymi: jedwabiu, sztucznych pereł, broni czy perfum.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach