Paczki do i z Indii

Chcesz, żeby paczki do Indii z Polski dotarły szybko? Liczysz na usługi kurierskie, dla których ponad 6000 km odległości to żaden problem? Wiele osób obawia się, że szybka przesyłka do Indii będzie skomplikowana i bardzo droga. Na szczęście DHL Express oferuje błyskawiczne przesyłki kurierskie do Indii i niski koszt transportu. Nasi pracownicy codziennie dbają o to, aby paczki do Indii docierały do adresata bezpiecznie i wyjątkowo szybko.  Z DHL Express Twoja wysyłka będzie w Indiach nawet w 2 dni! Podobnie działa eksport towarów z Indii.

Sprawdź cenę paczki do Indii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska-Indie

Musisz wysłać przesyłkę do Indii, ale nie wiesz, którą firmę kurierską wybrać? DHL Express to światowy lider w obsłudze przesyłek międzynarodowych – każdego dnia pomagamy klientom indywidualnym i firmom, które chcą wysłać paczkę do Indii lub w inne miejsce za granicę. Nasz import paczek z Polski to działanie szybkie, bezpiecznie i w pełni profesjonalne. Wybierz DHL Express, a Twoja przesyłka zagraniczna dotrze do Indii w idealnym stanie i w krótkim czasie. Jeśli wysyłasz przesyłki do Indii regularnie, tym bardziej skorzystaj z naszych usług. Orientacyjny cennik pomoże Ci zaplanować budżet przeznaczony na wysyłki paczek.

Nadanie paczki do Indii w DHL Express jest wyjątkowo proste. Aby wysłać przesyłkę międzynarodową do Indii, nie musisz nawet wychodzić z domu! Naszego kuriera zamówisz telefonicznie lub online. Możesz też nadać paczkę w jednym z ponad 1100 punktów DHL Express w całym kraju. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki międzynarodowe do Azji dotarły na miejsce w ciągu 2-5 dni roboczych. Sprawdź też, jak działa import towarów do Polski.

Ile kosztuje paczka do Indii?

Chcesz wysłać paczkę do Indii, ale boisz się kosztów związanych z transportem za granicę? Spokojnie, w DHL Express podamy Ci dokładną cenę przesyłki kurierskiej Polska-Indie. Koszt wysyłki zależy m.in. od rodzaju, wymiarów i wagi paczki – szczegółowe ceny znajdziesz w naszym cenniku udostępnionym na stronie. Cennik paczek zagranicznych umożliwia zdobycie informacji na temat kosztów przed przygotowaniem paczki. To też okazja do porównywania ofert bez wychodzenia z domu.

Dedykowana oferta dla firm

Ile idzie paczka do Indii?

W DHL Express wiemy, że każda paczka ma priorytetowe znaczenie. To dlatego nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby przesyłki do Indii błyskawicznie dotarły do adresata. Najczęściej przewóz paczek do Indii zajmuje od 2 do 5 dni roboczych, licząc od momentu odebrania przesyłki przez kuriera. Czas ten może się nieznacznie różnić, ale wszystkie zmiany możesz obserwować na bieżąco, dzięki opcji śledzenia paczki do Indii.

Zainteresowały Cię szybkie przesyłki lotnicze do Indii? Skorzystaj z usług sprawdzonej firmy kurierskiej DHL Express, która umożliwia Ci śledzenie przesyłek zagranicznych. Każda przesyłka jest rejestrowana w systemie, dzięki czemu możesz sprawdzić status Swojej wysyłki.

Czego nie można wysyłać do Indii?

Niezależnie od tego czy to eksport, czy import, wysyłając przesyłkę do Indii, musimy pamiętać o restrykcyjnych przepisach celnych. Lista przedmiotów, których nie wolno wwozić do Indii jest bardzo długa. Paczki do Indii nadawane z Polski nie mogą zawierać między innymi takich przedmiotów jak:

 • aparaty radiowe,
 • sztuczne perły,
 • jedwab,
 • zabawki imitujące broń.

Poza tym paczka do Indii nie może zawierać: substancji łatwopalnych, wybuchowych, narkotyków, broni, amunicji, złota i srebra. Natomiast materiały niebezpieczne muszą być odpowiednio oznaczone i zadeklarowane. Kurier ma obowiązek sprawdzić zawartość paczki przed jej odebraniem i wysyłką do Indii.

DHL Express dodatkowo zabrania transportu takich przedmiotów, jak:

 • wyroby alkoholowe,
 • tytoń,
 • rośliny,
 • cenna biżuteria i zegarki,
 • pieniądze,
 • żywe zwierzęta, skóry, futra i kości.
PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak mogę nadać przesyłkę do Indii?
  Aby wysłać paczki do Indii, zamów kuriera – telefonicznie lub internetowo. Możesz też zanieść paczkę do jednego z punktów sieci DHL.
 • Jak przygotować przesyłkę do Indii?
  Aby przesyłka bezpiecznie i szybko dotarła do odbiorcy w Indiach, pamiętaj o naklejeniu na paczkę listu przewozowego. Taką etykietę koniecznie umieść w widocznym miejscu.
 • Jak zapakować przedmioty w paczce do Indii?
  Paczkę do Indii zapakuj w solidny, wytrzymały karton. Jego wnętrze wypełnij folią bąbelkową lub zwiniętą gazetą tak, aby uniemożliwić ruch przedmiotów. Całość zabezpiecz mocną taśmą klejącą i oznacz odpowiednimi etykietami.
 • Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Indii?
  Cena każdej przesyłki do Indii jest ustalana indywidualnie – w zależności od rodzaju, wagi i wymiarów paczki. Ceny paczek do Indii bez podpisywania umowy zaczynają się od 190 złotych.
 • Ile idzie przesyłka międzynarodowa do Indii?
  Nasze usługi kurierskie DHL Express specjalizują się w ekspresowych przesyłkach kurierskich za granicę. Dołożymy wszelkich starań, aby dostarczyć Twoją paczkę do adresata w Indiach w 2-5 dni roboczych.
 • Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Indii?
  Tak, możesz na bieżąco obserwować wszystkie przesyłki zagraniczne.
 • Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do Indii?
  W Indiach obowiązuje restrykcyjne prawo celne, dlatego przed nadaniem paczki dokładnie zapoznaj się z obowiązującymi regulacjami. Zakazany jest transport między innymi: jedwabiu, sztucznych pereł, broni czy perfum.

Sprawdź ofertę dla swojej firmy

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`