DHL EXPRESS
PACZKI DO GHANY

Paczki do i z Ghany

Regularnie wysyłasz paczki do Ghany lub dopiero planujesz wysyłki? Skorzystaj z międzynarodowych usług kurierskich DHL Express. Zapewniamy bezpieczną i terminową dostawę do Ghany i w inne miejsca za granicę. Dla firm przygotowaliśmy specjalną ofertę biznesową. Swoje przesyłki międzynarodowe możesz śledzić na naszej stronie internetowej.


Paczki do Ghany i z Ghany do Polski – szybki transport – usługi kurierskie DHL Express

Sprawdź cenę paczki do Ghany

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Ghana

Paczki do Ghany możesz nadać na dwa sposoby. Każdy z nich jest prosty i wygodny – wybór zależy od Ciebie. Przesyłkę możesz zanieść do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint, ale możesz też zamówić kuriera po jej odbiór – np. do domu lub pracy. Dla Twojego komfortu udostępniamy również funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych.

Ile kosztuje paczka do Ghany?

Najniższa cena przesyłki zagranicznej do Ghany obejmuje wysyłkę dokumentów. Ostateczna cena zależy od kilku aspektów – w tym ciężaru paczki i usług dodatkowych, takich jak np. ubezpieczenie. Na naszej stronie mamy cennik paczek zagranicznych – skorzystaj i zaplanuj budżet na transport przesyłki za granicę.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Ghany?

Codziennie organizujemy przesyłki lotnicze, mamy dobrze rozbudowaną sieć komunikacyjną. Dzięki temu zarówno eksport, jak i import, realizowany jest zgodnie z szacowanym terminem. Paczki do Ghany docierają na miejsce w ciągu 2-3 dni roboczych. Z powodu pandemii ten czas może się wydłużyć. Nadanie przesyłki w weekend i dzień wolny od pracy także wpływa na późniejszą dostawę. Szczegóły dotyczące transportu znajdziesz w aplikacji MyDHL +.

Przesyłki lotnicze do Ghany własnym transportem – międzynarodowy kurier DHL Express.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Ghany.

Wybierz dowolny punkt DHL Servicepoint i przynieś do niego paczkę. Możesz też zamówić kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę we wskazanym miejscu.

Przesyłki zagraniczne warto zapakować w solidny, trwały karton. Oklej go dodatkowo mocną taśmą.Na zewnątrz umieść etykietę z listem przewozowym – pamiętaj, żeby była w widocznym miejscu.

Wolną przestrzeń paczki do Ghany wypełnij folią bąbelkową lub gazetami. Włóż je też do środka – tak, aby wysyłane przedmioty miały zapewnioną stabilność.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

2-3 dni robocze to szacowany czas transportu paczki do Ghany, ale w czasie pandemii czas dostawy jest wydłużony. Aktualny czas transportu uzyskasz po wpisaniu danych przesyłki.

Tak, jako nadawca masz możliwość śledzenia drogi, jaką pokonują paczki zagraniczne. Sprawdź to w aplikacji MyDHL+.

Kurier do Ghany nie przyjmie do wysyłki m.in. broni, amunicji, materiałów łatwopalnych, zwierząt, roślin i pieniędzy. Zadzwoń na infolinię, by dowiedzieć się więcej.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach