DHL EXPRESS
PACZKI DO GHANY

Paczki do i z Ghany

Regularnie wysyłasz paczki do Ghany lub dopiero planujesz wysyłki? Skorzystaj z międzynarodowych usług kurierskich DHL Express. Zapewniamy bezpieczną i terminową dostawę do Ghany i w inne miejsca za granicę. Dla firm przygotowaliśmy specjalną ofertę biznesową. Swoje przesyłki międzynarodowe możesz śledzić na naszej stronie internetowej.


Paczki do Ghany i z Ghany do Polski – szybki transport – usługi kurierskie DHL Express

Sprawdź cenę paczki do Ghany

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Ghana

Paczki do Ghany możesz nadać na dwa sposoby. Każdy z nich jest prosty i wygodny – wybór zależy od Ciebie. Przesyłkę możesz zanieść do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint, ale możesz też zamówić kuriera po jej odbiór – np. do domu lub pracy. Dla Twojego komfortu udostępniamy również funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych.

Ile kosztuje paczka do Ghany?

Ceny za przesyłki zagraniczne do Ghany zaczynają się od 190 złotych i obejmują wysyłkę dokumentów. Najtańsze paczki do Ghany kosztują natomiast 205 złotych. Ostateczna cena zależy od kilku aspektów – w tym ciężaru paczki i usług dodatkowych, takich jak np. ubezpieczenie. Na naszej stronie mamy cennik paczek zagranicznych – skorzystaj i zaplanuj budżet na transport przesyłki za granicę.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Ghany?

Codziennie organizujemy przesyłki lotnicze, mamy dobrze rozbudowaną sieć komunikacyjną. Dzięki temu zarówno eksport, jak i import, realizowany jest zgodnie z szacowanym terminem. Paczki do Ghany docierają na miejsce w ciągu 2-3 dni roboczych. Z powodu pandemii ten czas może się wydłużyć. Nadanie przesyłki w weekend i dzień wolny od pracy także wpływa na późniejszą dostawę. Szczegóły dotyczące transportu znajdziesz w aplikacji MyDHL +.

Przesyłki lotnicze do Ghany własnym transportem – międzynarodowy kurier DHL Express.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Ghany.

Wybierz dowolny punkt DHL Servicepoint i przynieś do niego paczkę. Możesz też zamówić kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę we wskazanym miejscu.

Przesyłki zagraniczne warto zapakować w solidny, trwały karton. Oklej go dodatkowo mocną taśmą.Na zewnątrz umieść etykietę z listem przewozowym – pamiętaj, żeby była w widocznym miejscu.

Wolną przestrzeń paczki do Ghany wypełnij folią bąbelkową lub gazetami. Włóż je też do środka – tak, aby wysyłane przedmioty miały zapewnioną stabilność.

Najtańsza przesyłka do Ghany kosztuje 190 złotych. Nasz cennik zawiera więcej szczegółowych informacji i jest dostępny na stronie.

2-3 dni robocze to szacowany czas transportu paczki do Ghany, ale w czasie pandemii czas dostawy jest wydłużony. Aktualny czas transportu uzyskasz po wpisaniu danych przesyłki.

Tak, jako nadawca masz możliwość śledzenia drogi, jaką pokonują paczki zagraniczne. Sprawdź to w aplikacji MyDHL+.

Kurier do Ghany nie przyjmie do wysyłki m.in. broni, amunicji, materiałów łatwopalnych, zwierząt, roślin i pieniędzy. Zadzwoń na infolinię, by dowiedzieć się więcej.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach