Paczki do i z Rosji

Teraz paczki do Rosji wyślesz bez wychodzenia z domu! Skorzystaj z usług DHL Express – nadaj paczkę online i śledź jej drogę, by wiedzieć, że bezpiecznie dotarła do adresata. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy prowadzisz firmę – nasi kurierzy zadbają, aby Twoja przesyłka do Rosji dotarła błyskawicznie. Przekonaj się, jak działamy – Twoja paczka będzie w dobrych rękach. Oferujemy profesjonalny, szybki import i eksport towarów za granicę i atrakcyjny koszt za usługi kurierskie. Jako międzynarodowy kurier cieszymy się wieloletnim doświadczeniem i pozycją lidera w branży.

Sprawdź cenę paczki do Rosji

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 900 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2020.

Paczki z Polski do Rosji

DHL Express to Twój niezawodny, międzynarodowy kurier do Rosji i w każde inne miejsce za granicę. Stawiamy na szybką dostawę i Twoją wygodę. Z nami wysyłka do Rosji zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Wszystko dzięki temu, że paczki do Rosji nadasz za pośrednictwem naszej strony internetowej. W tym celu odwiedź stronę MyDHL+, przygotuj dane przesyłki, wydrukuj list przewozowy i zamów kuriera – gotowe! Przygotuj opakowanie swojej przesyłki do Rosji razem z etykietą i czekaj na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę. Przewóz paczek do Rosji rozpocznie się po sprawdzeniu przez naszego kuriera zawartości przesyłki – jeśli będzie ona zgodna z przepisami, przesyłka niezwłocznie wyruszy w podróż z Polski do Rosji.

Jesteś ciekaw, jak przebiega przewóz paczek do Rosji? Chcesz mieć kontrolę nad tym jak wygląda eksport z Polski? Z DHL Express możliwe jest śledzenie przesyłek zagranicznych. Numer przypisany paczce w momencie nadania wpisz na naszej stronie i dowiedz się, gdzie znajduje się przesyłka oraz czy dotarła już do Rosji. Sprawdź też jak działa szybki import towarów do Polski i skorzystaj z naszej oferty dla firm lub klientów indywidualnych.

Ile kosztuje paczka do Rosji?

Zastanawiasz się, ile kosztuje kurier do Rosji? Musisz wiedzieć, że koszt wysyłki paczek do Rosji uzależniony jest od ich gabarytów. Sprawdź nasz cennik paczek zagranicznych, by zaplanować potrzebny budżet i zoptymalizować koszty. Wgląd w cennik pomoże Ci wcześniej zaplanować przesyłkę i porównać oferty.

Dedykowana oferta dla firm

Ile trwa transport paczki do Rosji?

Przewóz paczek do Rosji, do Moskwy i Sankt Petersburga, zajmuje zwykle 1 dzień. W przypadku miast leżących w głębi Rosji oraz na wschodnim wybrzeżu czas transportu za granicę jest dłuższy i wynosi od 2 do 7 dni roboczych – w przypadku najodleglejszych miejsc. Pamiętaj jednak, że w związku z tym, iż Rosja nie należy do Unii Europejskiej, paczki poddawane są kontroli celnej. Wysyłka paczki do Rosji różni się od przebiegu eksportu paczek do UE. Czas odprawy nie jest wliczany w czas transportu.

Czy wiesz, że możesz wpłynąć na szybkość dostarczenia paczki do Rosji? Zadbaj o odpowiednie opakowanie, niezbędną dokumentację oraz zgodą z przepisami zawartośćprzesyłki międzynarodowe nie mogą zawierać towarów uznanych za zabronione w transporcie międzynarodowym.

Czego nie można wysyłać do Rosji?

Przesyłki kurierskie z Polski do Rosji nie mogą zawierać towarów zabronionych w transporcie. W przeciwnym razie nie przejdą one odprawy i zostaną zwrócone do nadawcy. Pamiętaj zatem, że Twoja przesyłka do Rosji nie może zawierać między innymi:

 • pieniędzy,
 • alkoholu,
 • tytoniu,
 • żywych zwierząt,
 • biżuterii.

Pełną listę towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym znajdziesz na naszej stronie.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Rosji?
  Paczki do Rosji możesz wysłać za pośrednictwem MyDHL+ – wszelkich formalności dopełnisz online lub w punkcie DHL Servicepoint. Pamiętaj jednak, że paczka do Rosji wymaga dodatkowych formalności:
  1. jeżeli towar podlega odprawie celnej, wymagana jest dokumentacja:

  • list przewozowy
  • faktura handlowa (3 kopie)
  • list gwarancyjny
  • oświadczenie LV lub HV
  • upoważnienie dla Agencji Celnej DHL Express – jeżeli wysyłasz pierwszy raz

  2. jeżeli wysyłasz dokumenty:

  • list przewozowy
  • oświadczenie HV
  • list gwarancyjny

  Masz więcej pytań dotyczących transportu za granicę? Zadzwoń na infolinię.

 • Ile trwa transport paczki do Rosji?
  Nasze usługi kurierskie wyróżniają się błyskawicznym czasem dostawy. Szybki przewóz paczek do Rosji twa w DHL Express 1-2 dni robocze do głównych miast w europejskiej części Rosji. W przypadku miast w centralnej i wschodniej części kurier dostarcza paczki w ciągu od 3 do 7 dni roboczych.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Rosji?
  Tak, możesz obserwować, jak przebiega przewóz paczek do Rosji. Na jednej z naszych podstron możesz wpisać numer śledzenia – 10-cyfrowy numer (AWB – Air Waybill Number), który paczka zyskała podczas nadania. W ten sposób uzyskasz informacje o przesyłce.
 • Czy paczki do Rosji można wysyłać w każde miejsce tego kraju?
  Aby dowiedzieć się, czy Twoja przesyłka zagraniczna dotrze do wybranego miejsca w Rosji, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta lub sprawdź dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Dział Obsługi Klienta udzieli Ci pomocy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.
 • Jak zapakować paczkę do Rosji?
  1. Zadbaj o właściwe opakowanie – jego rozmiar musi odpowiadać gabarytom towarów. Aby zawartość nie poruszała się w kartonie, użyj wypełniacza.
  2. Wydrukuj etykietę i przygotuj taśmę klejącą, jednak nie zaklejaj jeszcze paczki. Pracownicy i kurierzy DHL Express są zobowiązani do sprawdzenia zawartości przesyłki do Rosji przed jej przyjęciem.
  3. Po weryfikacji zawartości przez naszego pracownika dokładnie zabezpiecz paczkę wytrzymałą taśmą i naklej etykietę transportową.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.