DHL EXPRESS
PACZKI DO ROSJI

Paczki do i z Rosji

Teraz paczki do Rosji wyślesz bez wychodzenia z domu! Skorzystaj z usług DHL Express – nadaj paczkę online i śledź jej drogę, by wiedzieć, że bezpiecznie dotarła do adresata. Niezależnie od tego, czy jesteś klientem indywidualnym, czy prowadzisz firmę – nasi kurierzy zadbają, aby Twoja przesyłka do Rosji dotarła błyskawicznie. Przekonaj się, jak działamy – Twoja paczka do Rosji na pewno będzie w dobrych rękach. Oferujemy profesjonalny, szybki import i eksport towarów za granicę i atrakcyjny koszt za usługi kurierskie. Jako międzynarodowy kurier cieszymy się wieloletnim doświadczeniem i pozycją lidera w branży.Uwaga! Do odwołania nie realizujemy przesyłek do Rosji.

Sprawdź cenę paczki do Rosji

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
 • Punkty blisko Ciebie
 • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
 • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
 • Bez wychodzenia z domu
 • Odbiór z domu lub biura
 • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
 • Pomocni i dostępni konsultanci
 • Odbiór z domu lub biura
 • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki z Polski do Rosji

DHL Express to Twój niezawodny, międzynarodowy kurier do Rosji i w każde inne miejsce za granicę. Stawiamy na szybką dostawę i Twoją wygodę. Z nami wysyłka do Rosji zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Wszystko dzięki temu, że paczki do Rosji nadasz za pośrednictwem naszej strony internetowej. W tym celu odwiedź stronę MyDHL+, przygotuj dane przesyłki, wydrukuj list przewozowy i zamów kuriera – gotowe! Przygotuj opakowanie swojej przesyłki do Rosji razem z etykietą i czekaj na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę. Przewóz paczek do Rosji rozpocznie się po sprawdzeniu przez naszego kuriera zawartości przesyłki – jeśli będzie ona zgodna z przepisami, przesyłka niezwłocznie wyruszy w podróż z Polski do Rosji.

Jesteś ciekaw, jak przebiega przewóz paczek do Rosji? Chcesz mieć kontrolę nad tym jak wygląda eksport z Polski? Z DHL Express możliwe jest śledzenie przesyłek zagranicznych. Numer przypisany paczce w momencie nadania wpisz na naszej stronie i dowiedz się, gdzie znajduje się przesyłka oraz czy dotarła już do Rosji. Sprawdź też, jak działa szybki import towarów do Polski i skorzystaj z naszej oferty dla firm lub klientów indywidualnych.

Jak wysłać paczkę do Rosji?

Opisana wyżej usługa to nie jedyna możliwość nadania przesyłki. Wysyłka paczki do Rosji może zostać zrealizowana po przyniesieniu przez Ciebie paczki do punktu DHL Servicepoint. Takimi punktami są np. One Minute, Inmedio, Hubiz, Relay i Discover. Z każdej nadanej przesyłki przeznaczamy 2 zł na działania proekologiczne! Z pewnością interesuje Cię też cena za eksport. Zobacz nasz cennik dostępny na stronie internetowej i przeanalizuj koszty. Chociaż każdy nadawca chciałby wysyłać paczki jak najtaniej, weź też pod uwagę inne kryteria: rozbudowaną logistykę, doświadczenie w branży, bogatą ofertę, czas dostawy i terminowość. Z DHL Express masz gwarancję realizacji usług na najwyższym poziomie!

Ile kosztuje paczka do Rosji?

Zastanawiasz się, ile kosztuje kurier do Rosji? Musisz wiedzieć, że koszt wysyłki paczek do Rosji uzależniony jest od ich gabarytów. Sprawdź nasz cennik paczek zagranicznych, by zaplanować potrzebny budżet i zoptymalizować koszty. Wgląd w cennik pomoże Ci wcześniej zaplanować przesyłkę i porównać oferty.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile trwa transport paczki do Rosji?

Przewóz paczek do Rosji, do Moskwy i Sankt Petersburga, zajmuje zwykle 1 dzień. W przypadku miast leżących w głębi Rosji oraz na wschodnim wybrzeżu czas transportu za granicę jest dłuższy i wynosi od 2 do 7 dni roboczych – w przypadku najodleglejszych miejsc. Pamiętaj jednak, że w związku z tym, iż Rosja nie należy do Unii Europejskiej, paczki poddawane są kontroli celnej. Wysyłka paczki do Rosji różni się od przebiegu eksportu paczek do UE. Czas odprawy nie jest wliczany w czas transportu.

Czy wiesz, że możesz wpłynąć na szybkość dostarczenia paczki do Rosji? Zadbaj o odpowiednie opakowanie, niezbędną dokumentację oraz zgodą z przepisami zawartośćprzesyłki międzynarodowe nie mogą zawierać towarów uznanych za zabronione w transporcie międzynarodowym.

Ile idzie paczka z Rosji do Polski?

Import towarów przebiega równie błyskawicznie! Paczka z Rosji do Polski może być dostarczona nawet w ciągu 1 dnia. Wszystko zależy od lokalizacji. Zadzwoń na naszą infolinię, aby poznać szczegóły oferty. Kiedy paczka z Rosji zostanie wysłana, śledź jej transport w aplikacji MyDHL+.

Czego nie można wysyłać do Rosji?

Przesyłki kurierskie z Polski do Rosji nie mogą zawierać towarów zabronionych w transporcie. W przeciwnym razie nie przejdą one odprawy i zostaną zwrócone do nadawcy. Pamiętaj zatem, że Twoja przesyłka do Rosji nie może zawierać między innymi:

Pełną listę towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym znajdziesz na naszej stronie.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Rosji.

Paczki do Rosji możesz wysłać za pośrednictwem MyDHL+ – wszelkich formalności dopełnisz online lub w punkcie DHL Servicepoint. Pamiętaj jednak, że paczka do Rosji wymaga dodatkowych formalności:

1. Jeżeli towar podlega odprawie celnej, wymagana jest dokumentacja:

 • list przewozowy
 • faktura handlowa (3 kopie)
 • list gwarancyjny
 • oświadczenie LV lub HV
 • upoważnienie dla Agencji Celnej DHL Express – jeżeli wysyłasz pierwszy raz

2. Jeżeli wysyłasz dokumenty:

 • list przewozowy
 • oświadczenie HV
 • list gwarancyjny

Sprawdź cenę online, aby zorientować się w kosztach. Masz więcej pytań dotyczących transportu za granicę? Zadzwoń na infolinię.

Nasze usługi kurierskie wyróżniają się błyskawicznym czasem dostawy. Szybki przewóz paczek do Rosji twa w DHL Express 1-2 dni robocze do głównych miast w europejskiej części Rosji. W przypadku miast w centralnej i wschodniej części kurier dostarcza paczki w ciągu od 3 do 7 dni roboczych.

Tak, oferujemy usługę śledzenie przesyłek. Sprawdź, jak przebiega przewóz paczek do Rosji. Na jednej z naszych podstron możesz wpisać numer śledzenia – 10-cyfrowy numer (AWB – Air Waybill Number), który paczka zyskała podczas nadania. W ten sposób uzyskasz informacje o przesyłce.

Aby dowiedzieć się, czy Twoja przesyłka zagraniczna dotrze do wybranego miejsca w Rosji, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta lub sprawdź dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Dział Obsługi Klienta udzieli Ci pomocy od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.

 • Zadbaj o właściwe opakowanie – jego rozmiar musi odpowiadać gabarytom towarów. Aby zawartość nie poruszała się w kartonie, użyj wypełniacza.
 • Wydrukuj etykietę i przygotuj taśmę klejącą, jednak nie zaklejaj jeszcze paczki. Pracownicy i kurierzy DHL Express są zobowiązani do sprawdzenia zawartości przesyłki do Rosji przed jej przyjęciem.
 • Po weryfikacji zawartości przez naszego pracownika dokładnie zabezpiecz paczkę wytrzymałą taśmą i naklej etykietę transportową.

Szybka paczka do Rosji i z Rosji do Polski! Poznaj ofertę DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach