DHL EXPRESS
PACZKI DO GIBRALTARU

Paczki do i z Gibraltaru

Interesuje Cię prosty, szybki i skuteczny sposób na wysyłkę paczki na Gibraltar? Zapoznaj się z ofertę DHL Express! Kurier międzynarodowy na Gibraltar może szybko i terminowo przetransportować przesyłki zagraniczne Twoje, lub Twojej firmy. Jeśli interesuje Cię import i eksport towarów na Gibraltar – sprawdź naszą propozycję!

Przesyłki z Gibraltaru do Polski i eksport z Polski na Gibraltar – sprawdź ofertę  DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Gibraltaru

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Gibraltar

Jeśli poszukujesz rozwiązania na import i eksport, zdecyduj się na powierzenie realizacji przesyłek zagranicznych DHL Express. Nasz kurier międzynarodowy doręczy Twoją paczkę w deklarowanym terminie – w niemal każde miejsce na świecie. Przesyłki kurierskie na Gibraltar mogą nie tylko usprawnić przepływ towarów w Twojej firmie, a jeśli nie prowadzisz działalności – pomogą Ci po prostu nadać paczkę do innego kraju.

Zajmujemy wysoką pozycję w branży. Dzięki rozbudowanej sieci połączeń, możemy zagwarantować, że Twoje przesyłki zagraniczne na Gibraltar dotrą w docelowe miejsce na czas – szybko i bezpiecznie. Dostęp do własnej floty samochodowej i frachtu lotniczego sprawiają, że paczka na Gibraltar ma szansę dotrzeć na miejsce w ciągu 1 dnia roboczego! Przesyłki zagraniczne na Gibraltar z DHL Express są również związane z minimalną liczbą formalności.

Ile kosztuje paczka na Gibraltar?

Przesyłki międzynarodowe  na Gibraltar możesz nadać już za 175 złotych. Pamiętaj jednak o tym, że cena za paczki zagraniczne na Gibraltar może wzrosnąć w zależności od dokładnego miejsca destynacji, wagi i wielkości przesyłki. Jeżeli zależy Ci na dokładnym zaplanowaniu kosztów związanych z importem i eksportem towarów, skorzystaj z naszego cennika przesyłek zagranicznych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Gibraltar?

Średni czas transportu paczki na Gibraltar wynosi 1 dzień roboczy. Pamiętaj, że jeśli nadajesz paczkę przed weekendem, lub oficjalnym świętem państwowym, dotrze ona do odbiorcy nieco później. Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące terminów doręczenia przesyłki na Gibraltar – skorzystaj z aplikacji MyDHL+.

Przesyłka z Gibraltaru do Polski i paczki z Polski na Gibraltar docierają w miejsce docelowe różnymi środkami transportu.  Dzięki własnej flocie samochodowej i frachtowi lotniczemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo i terminowość. Przesyłki lotnicze na Gibraltar trafiają w wybrane przez ciebie miejsce firmowym, niezależnym frachtem lotniczym, co zwiększa terminowość i redukuje ryzyko braku odpowiedniej koordynacji środków transportu.

Jeśli chcesz wysłać szybką paczkę na Gibraltar, po prostu nadaj przesyłkę w jednym z punktów DHL Servicepoint, lub zamów kuriera do domu. Zrobisz to online, lub za pośrednictwem naszej infolinii. Z nami wysyłka paczki za granicę staje się prostsza! Jeśli prowadzisz firmę, zapytaj nas o specjalną ofertę dla biznesu!

Interesują Cię przesyłki kurierskie na Gibraltar? Zapoznaj się z naszą ofertą!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Gibraltaru.

Paczki zagraniczne na Gibraltar możesz wysłać za pośrednictwem kuriera, który pojawi się pod wybranym przez Ciebie adresem, lub nadać paczki zagraniczne w jednym z punktów stacjonarnych DHL Servicepoint.

Zapakuj przedmioty w trwały karton i zaklej go mocną taśmą. Całość owiń folią typu stretch. W widocznym miejscu naklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Paczka na Gibraltar powinna być zabezpieczona na czas transportu. Wolną przestrzeń wypełnij gazetami, lub folią bąbelkową.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Ceny paczek na Gibraltar zaczynają się już od 175 zł.

Średni czas transportu przesyłki na Gibraltar to zazwyczaj 1 dzień roboczy. Szczegółowe dane znajdziesz w aplikacji MyDHL+.

Śledzenie przesyłki jest możliwe dzięki opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych.

Jeśli chcesz uniknąć ewentualnych problemów celnych, przed wysłaniem przesyłki sprawdź listę przedmiotów zakazanych, których nie możesz eksportować i importować. Dane te możesz potwierdzić kontaktując się z naszą infolinią.

Kurier na Gibraltar to jedno z lepszych rozwiązań na sprawny import i eksport towarów – skorzystaj z oferty dHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach