DHL EXPRESS
PACZKI DO GIBRALTARU

Paczki do i z Gibraltaru

Interesuje Cię prosty, szybki i skuteczny sposób na wysyłkę paczki na Gibraltar? Zapoznaj się z ofertę DHL Express! Kurier międzynarodowy na Gibraltar może szybko i terminowo przetransportować przesyłki zagraniczne Twoje, lub Twojej firmy. Jeśli interesuje Cię import i eksport towarów na Gibraltar – sprawdź naszą propozycję!

Przesyłki z Gibraltaru do Polski i eksport z Polski na Gibraltar – sprawdź ofertę  DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Gibraltaru

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Gibraltar

Jeśli poszukujesz rozwiązania na import i eksport, zdecyduj się na powierzenie realizacji przesyłek zagranicznych DHL Express. Nasz kurier międzynarodowy doręczy Twoją paczkę w deklarowanym terminie – w niemal każde miejsce na świecie. Przesyłki kurierskie na Gibraltar mogą nie tylko usprawnić przepływ towarów w Twojej firmie, a jeśli nie prowadzisz działalności – pomogą Ci po prostu nadać paczkę do innego kraju.

Zajmujemy wysoką pozycję w branży. Dzięki rozbudowanej sieci połączeń, możemy zagwarantować, że Twoje przesyłki zagraniczne na Gibraltar dotrą w docelowe miejsce na czas – szybko i bezpiecznie. Dostęp do własnej floty samochodowej i frachtu lotniczego sprawiają, że paczka na Gibraltar ma szansę dotrzeć na miejsce w ciągu 1 dnia roboczego! Przesyłki zagraniczne na Gibraltar z DHL Express są również związane z minimalną liczbą formalności.

Ile kosztuje paczka na Gibraltar?

Cena za paczki zagraniczne na Gibraltar może wzrosnąć w zależności od dokładnego miejsca destynacji, wagi i wielkości przesyłki. Jeżeli zależy Ci na dokładnym zaplanowaniu kosztów związanych z importem i eksportem towarów, skorzystaj z naszego cennika przesyłek zagranicznych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Gibraltar?

Średni czas transportu paczki na Gibraltar wynosi 1 dzień roboczy. Pamiętaj, że jeśli nadajesz paczkę przed weekendem, lub oficjalnym świętem państwowym, dotrze ona do odbiorcy nieco później. Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące terminów doręczenia przesyłki na Gibraltar – skorzystaj z aplikacji MyDHL+.

Przesyłka z Gibraltaru do Polski i paczki z Polski na Gibraltar docierają w miejsce docelowe różnymi środkami transportu.  Dzięki własnej flocie samochodowej i frachtowi lotniczemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo i terminowość. Przesyłki lotnicze na Gibraltar trafiają w wybrane przez ciebie miejsce firmowym, niezależnym frachtem lotniczym, co zwiększa terminowość i redukuje ryzyko braku odpowiedniej koordynacji środków transportu.

Jeśli chcesz wysłać szybką paczkę na Gibraltar, po prostu nadaj przesyłkę w jednym z punktów DHL Servicepoint, lub zamów kuriera do domu. Zrobisz to online, lub za pośrednictwem naszej infolinii. Z nami wysyłka paczki za granicę staje się prostsza! Jeśli prowadzisz firmę, zapytaj nas o specjalną ofertę dla biznesu!

Interesują Cię przesyłki kurierskie na Gibraltar? Zapoznaj się z naszą ofertą!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Gibraltaru.

Paczki zagraniczne na Gibraltar możesz wysłać za pośrednictwem kuriera, który pojawi się pod wybranym przez Ciebie adresem, lub nadać paczki zagraniczne w jednym z punktów stacjonarnych DHL Servicepoint.

Zapakuj przedmioty w trwały karton i zaklej go mocną taśmą. Całość owiń folią typu stretch. W widocznym miejscu naklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Paczka na Gibraltar powinna być zabezpieczona na czas transportu. Wolną przestrzeń wypełnij gazetami, lub folią bąbelkową.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

Średni czas transportu przesyłki na Gibraltar to zazwyczaj 1 dzień roboczy. Szczegółowe dane znajdziesz w aplikacji MyDHL+.

Śledzenie przesyłki jest możliwe dzięki opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych.

Jeśli chcesz uniknąć ewentualnych problemów celnych, przed wysłaniem przesyłki sprawdź listę przedmiotów zakazanych, których nie możesz eksportować i importować. Dane te możesz potwierdzić kontaktując się z naszą infolinią.

Kurier na Gibraltar to jedno z lepszych rozwiązań na sprawny import i eksport towarów – skorzystaj z oferty dHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach