Paczki na i z Gibraltaru

Interesuje Cię prosty, szybki i skuteczny sposób na wysyłkę paczki na Gibraltar? Zapoznaj się z ofertę DHL Express! Kurier międzynarodowy na Gibraltar może szybko i terminowo przetransportować przesyłki zagraniczne Twoje, lub Twojej firmy. Jeśli interesuje Cię import i eksport towarów na Gibraltar – sprawdź naszą propozycję!

Przesyłki z Gibraltaru do Polski i eksport z Polski na Gibraltar – sprawdź ofertę  DHL Express!

Sprawdź cenę paczki na Gibraltar

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska – Gibraltar

Jeśli poszukujesz rozwiązania na import i eksport, zdecyduj się na powierzenie realizacji przesyłek zagranicznych DHL Express. Nasz kurier międzynarodowy doręczy Twoją paczkę w deklarowanym terminie – w niemal każde miejsce na świecie. Przesyłki kurierskie na Gibraltar mogą nie tylko usprawnić przepływ towarów w Twojej firmie, a jeśli nie prowadzisz działalności – pomogą Ci po prostu nadać paczkę do innego kraju.

Zajmujemy wysoką pozycję w branży. Dzięki rozbudowanej sieci połączeń, możemy zagwarantować, że Twoje przesyłki zagraniczne na Gibraltar dotrą w docelowe miejsce na czas – szybko i bezpiecznie. Dostęp do własnej floty samochodowej i frachtu lotniczego sprawiają, że paczka na Gibraltar ma szansę dotrzeć na miejsce w ciągu 1 dnia roboczego! Przesyłki zagraniczne na Gibraltar z DHL Express są również związane z minimalną liczbą formalności.

Ile kosztuje paczka na Gibraltar?

Przesyłki międzynarodowe  na Gibraltar możesz nadać już za 175 złotych. Pamiętaj jednak o tym, że cena za paczki zagraniczne na Gibraltar może wzrosnąć w zależności od dokładnego miejsca destynacji, wagi i wielkości przesyłki. Jeżeli zależy Ci na dokładnym zaplanowaniu kosztów związanych z importem i eksportem towarów, skorzystaj z naszego cennika przesyłek zagranicznych.

Ile idzie paczka na Gibraltar?

Średni czas transportu paczki na Gibraltar wynosi 1 dzień roboczy. Pamiętaj, że jeśli nadajesz paczkę przed weekendem, lub oficjalnym świętem państwowym, dotrze ona do odbiorcy nieco później. Jeżeli interesują Cię szczegóły dotyczące terminów doręczenia przesyłki na Gibraltar – skorzystaj z aplikacji MyDHL+.

Przesyłka z Gibraltaru do Polski i paczki z Polski na Gibraltar docierają w miejsce docelowe różnymi środkami transportu.  Dzięki własnej flocie samochodowej i frachtowi lotniczemu możemy zagwarantować bezpieczeństwo i terminowość. Przesyłki lotnicze na Gibraltar trafiają w wybrane przez ciebie miejsce firmowym, niezależnym frachtem lotniczym, co zwiększa terminowość i redukuje ryzyko braku odpowiedniej koordynacji środków transportu.

Jeśli chcesz wysłać szybką paczkę na Gibraltar, po prostu nadaj przesyłkę w jednym z punktów DHL Servicepoint, lub zamów kuriera do domu. Zrobisz to online, lub za pośrednictwem naszej infolinii. Z nami wysyłka paczki za granicę staje się prostsza! Jeśli prowadzisz firmę, zapytaj nas o specjalną ofertę dla biznesu!

Interesują Cię przesyłki kurierskie na Gibraltar? Zapoznaj się z naszą ofertą!

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • 1. W jaki sposób mogę nadać paczkę na Gibraltar?
  Paczki zagraniczne na Gibraltar możesz wysłać za pośrednictwem kuriera, który pojawi się pod wybranym przez Ciebie adresem, lub nadać paczki zagraniczne w jednym z punktów stacjonarnych DHL Servicepoint.
 • 2. Jak przygotować przesyłkę na Gibraltar?
  Zapakuj przedmioty w trwały karton i zaklej go mocną taśmą. Całość owiń folią typu stretch. W widocznym miejscu naklej etykietę z numerem listu przewozowego.
 • 3. Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Paczka na Gibraltar powinna być zabezpieczona na czas transportu. Wolną przestrzeń wypełnij gazetami, lub folią bąbelkową.
 • 4. Ile kosztuje przesyłka zagraniczna na Gibraltar?
  Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Ceny paczek na Gibraltar zaczynają się już od 175 zł.
 • 5. Ile idzie przesyłka zagraniczna na Gibraltar?
  Średni czas transportu przesyłki na Gibraltar to zazwyczaj 1 dzień roboczy. Szczegółowe dane znajdziesz w aplikacji MyDHL+.
 • 6. Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską na Gibraltar?
  Śledzenie przesyłki jest możliwe dzięki opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych.
 • 7. Jakich przedmiotów nie mogę wysłać na Gibraltar
  Jeśli chcesz uniknąć ewentualnych problemów celnych, przed wysłaniem przesyłki sprawdź listę przedmiotów zakazanych, których nie możesz eksportować i importować. Dane te możesz potwierdzić kontaktując się z naszą infolinią.

Kurier na Gibraltar to jedno z lepszych rozwiązań na sprawny import i eksport towarów – skorzystaj z oferty dHL Express!

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`