DHL EXPRESS
PACZKI DO BRUNEI

Paczki do i z Brunei

Wysłanie paczki do Brunei jest proste, jeśli wybierasz doświadczone, międzynarodowe usługi kurierskie. W taki sposób działa DHL Express. Jako kurier realizujemy eksport i import towarów w sposób bezpieczny i sprawny. Umożliwiamy nadawcom śledzenie przesyłek zagranicznych i wiele innych funkcjonalności. Dla firm przygotowaliśmy specjalną ofertę biznesową.

Sprawdź cenę paczki do Brunei

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Brunea

Przesyłki międzynarodowe z Polski do Brunei? To nie tylko możliwe, ale i praktykowane codziennie. Każdego dnia organizujemy przesyłki lotnicze – a w nich paczki do Brunei i inne miejsce za granicę. Wystarczy, że wybierzesz się do jednego z punktów DHL Servicepoint lub zamówisz kuriera do domu czy miejsca pracy. W przypadku nadawania paczki do Brunei przed weekendem lub dniem wolnym od pracy, czas dostawy może się nieznacznie przedłużyć.

Ile kosztuje paczka do Brunei?

Na to, ile ostatecznie wynosi eksport lub import towarów, wpływają różne czynniki. Wśród nich najważniejsze są gabaryty paczki za granicę oraz usługi dodatkowe – np. wykupienie dodatkowego ubezpieczenia.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Brunei?

Szacowany czas realizacji paczki do Brunei to 3 dni robocze. Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej sieci połączeń zagranicznych, zapewniamy, że przesyłki do Brunei realizowane są zgodnie z deklarowanym przedziałem czasowym. Po nadaniu paczki, możesz śledzić transport i zmieniający się status przesyłki za pośrednictwem naszej strony internetowej. Jeżeli chcesz znać szczegóły dotyczące wysyłki, zainstaluj funkcjonalną aplikację MyDHL+.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Brunei.

Paczki do Brunei możesz nadawać w jednym z dowolnie wybranych punktów DHL Servicepoint. Możesz też zamówić wizytę kuriera – odbierze od Ciebie paczkę w domu lub w miejscu pracy.

Przesyłki zagraniczne do Brunei muszą być zabezpieczone. Włóż wysyłane rzeczy do kartona i zaklej go mocną taśmą. Jeśli to możliwe – owiń szczelnie stretchem. Na zewnątrz przyklej etykietę z listem przewozowym.

Aby przedmioty były bezpieczne, owiń je folią bąbelkową lub gazetą. Wypełnij też puste przestrzenie, aby zapewnić im stabilność.

Cennik paczek zagranicznych jest dostępny na naszej stronie i umożliwia zaplanowanie przesyłki.

Szacowany czas transportu wynosi 3 dni robocze. Sprawdź szczegóły w aplikacji MyDHL+.

Tak, przesyłki międzynarodowe możesz śledzić na naszej stronie internetowej. Jako nadawca jesteś na bieżąco z drogą i czasem transportu.

Paczki zagraniczne muszę spełniać normy bezpieczeństwa. Sprawdź listę towarów zakazanych do wysyłki lub skontaktuj się z nami na infolinii, aby mieć pewność co do towarów przeznaczonych na eksport lub import.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach