e-commerce

M-commerce – podstawy sprzedaży mobilnej

M-commerce zmienia sposób w jaki świat szuka informacji o produktach, wyszukuje je, jak je kupuje i się nimi cieszy. Co więcej jest to gałąź biznesu, której dynamiczny wzrost w ogóle zdaje się nie wyhamowywać. Wielcy gracze na tym polu, tacy jak Amazon już dawno zostawili w tej dziedzinie konkurencję daleko w tyle, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby Twój biznes w wyścigu po sukces znalazł się zaraz za nimi . Potrafisz odróżnić PWA od Apple Pay? Wiesz jak sprzedać na Instagramie aparat, a nie tylko jak uzyskać polubienie posta?

Ten poradnik w pigułce da Ci wgląd w to, jak potężnym narzędziem zakupowym są telefony komórkowe. Przybliży Ci też jak ukształtować ofertę m-commerce, żeby dotrzeć do jeszcze większej ilości potencjalnych klientów, tak żeby mieli dostęp do Twojej oferty dosłownie w zasięgu ręki.

Dowiedz się jak usprawnić dostawę swoich produktów do klientów

M-commerce 101 – podstawy sprzedaży mobilnej

Od tego jak sprzedawać w mediach społecznościowych, do zrozumienia jak różne zwyczaje zakupowe wpływają na różne generacje kupców. Raport M-commerce 101 przekazuje moc tej platformy w Twoje ręce, żeby Twoi klienci mogli do Ciebie przemówić za pomocą swoich.

Jesteś gotowy na zebranie owoców m-commerce? Pobierz nasz poradnik już teraz.

POBIERZ RAPORT M-COMMERCE 101, JAK SPRZEDAWAĆ NA URZĄDZENIACH MOBILNYCH

 

Kontakt Kontakt z Międzynarodowymi Specjalistami