DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W BIAŁYMSTOKU

Przesyłki międzynarodowe z Białegostoku

Szukasz firmy kurierskiej, z której pomocą wyślesz przesyłki międzynarodowe z Białegostoku? DHL Express w pełni odpowie na Twoje potrzeby! Oferujemy bezpiecznie i profesjonalnie dostarczone przesyłki zagraniczne z Białegostoku, spełniając najwyższe wymagania naszych klientów. Dzięki naszym usługom Twoja przesyłka lotnicza dotrze w wyznaczone miejsce w ekspresowym tempie!

Jak nadać paczkę zagraniczną w Białymstoku

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Białegostoku

Jeśli wysyłasz przesyłki zagraniczne z Białegostoku, to DHL Express jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie przesyłek międzynarodowych, a dzięki ogromnemu doświadczeniu zaufały nam już tysiące klientów. Każdego dnia dostarczamy przesyłki lotnicze do takich państw jak USA, Chiny, Wielka Brytania i wiele innych. Wybierz DHL Express, jeśli zależy Ci na niskiej cenie i bezpieczeństwie paczek międzynarodowych. Jeśli chcesz wysłać paczkę zagraniczną z Białegostoku, wystarczy, że nadasz swoją przesyłkę w jednym z punktów DHL Servicepoint. Możesz to także zrobić bez wychodzenia z domu, zamawiając kuriera międzynarodowego prosto pod swoje drzwi! Skontaktuj się z nami przez telefon lub internet i powierz swoje przesyłki lotnicze w ręce specjalistów!

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Białegostoku?

Pierwszy raz nadajesz paczkę międzynarodową z Białegostoku i martwisz się wysokimi kosztami? Z DHL Express nie musisz się obawiać wysokich cen! Koszt przesyłki zagranicznej obliczamy na podstawie wagi, wymiarów paczki oraz dodatkowych usług. Ceny wysyłki zależą od wagi, wymiarów i kraju wysyłki, skorzystaj z kalkulatora aby obliczyć cenę transportu.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Kurierzy międzynarodowi DHL Express codziennie odbierają i wysyłają setki przesyłek zagranicznych, dbając o ich bezpieczeństwo i szybki czas realizacji. Transport przesyłek lotniczych z Białegostoku do krajów leżących w Europie zajmuje zwykle od 1 do 2 dni roboczych. Natomiast przesyłki międzynarodowe dostarczane do państw leżących na pozostałych kontynentach docierają do nich w czasie od 2 roboczych. Dokładny czas transpotru i datę doręczenia sprawdzisz w MyDHL+. Czas przewozu paczki zagranicznej liczymy od momentu odebrania jej przez naszego kuriera. Nasi klienci mają możliwość skorzystania z bezpłatnej usługi, jaką jest śledzenie przesyłek zagranicznych. Umożliwia ona błyskawiczną lokalizację przesyłek zagranicznych wysyłanych z Białegostoku, poprzez wpisanie numeru paczki na naszej stronie internetowej.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Przed nadaniem paczki zagranicznej z Białegostoku upewnij się, że nie zawiera ona żadnych towarów zabronionych do przewozu lub przewóz nie jest ograniczony. Na naszej stronie znajdziesz aktualną listę towarów ograniczonych zabronionych, wśród których możemy wyróżnić m.in. alkohol, narkotyki, broń, gotówkę, żywe zwierzęta, ludzkie szczątki i prochy, kamienie szlachetne.

Najczęściej zadawane pytania

Aby nadać paczkę zagraniczną, wystarczy przynieść ją do jednego z punktów DHL Servicepoint w Białymstoku lub zamówić kuriera za pośrednictwem strony MyDHL+ lub telefonu. Kurier odbierze paczkę z Twojego domu lub biura.

Wysyłając przesyłkę międzynarodową, należy zapakować ją w solidny karton i szczelnie zakleić ją mocną taśmą klejącą lub specjalną taśmą pakową. Dbając o bezpieczeństwo zawartości paczki, należy zabezpieczyć je folią bąbelkową, papierem lub gazetą.

Tak, każdy klient DHL Express może śledzić trasę przesyłki międzynarodowej, za pomocą numeru przesyłki, który jest kodem do śledzenia. Wystarczy podać go na naszej stronie internetowej, aby sprawdzić aktualny status paczki.

Możliwość wysyłki paczki do wybranej lokalizacji w Holandii sprawdzisz w MyDHL+ lub dedykowanym portalu. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego z Działem Obsługi Klienta – udzielimy Ci szczegółowych informacji w zakresie przesyłek kurierskich z Polski do konkretnych miast w Holandii. JTak, list przewozowy jest niezbędny, aby paczka zagraniczna dotarła do odbiorcy bez problemu. List przewozowy utworzysz za pomocą aplikacji MyDHL+ lub otrzymasz link od konsultanta po zamówieniu na infolinii. Wydrukuj list przewozowy i poczeka na odbiór przesyłki przez kuriera.. Jeśli nadajesz paczkę w punkcie DHL, możesz liczyć na pomoc naszych pracowników, którzy zrobią to za Ciebie.

W DHL Express ważne jest dla nas, aby Twoja przesyłka dotarła na miejsce w jak najszybszym tempie. Przesyłki międzynarodowe do krajów europejskich dostarczamy w 1-2 dni robocze, natomiast pozostałe paczki docierają na wyznaczone miejsce od 3 do 8 dni roboczych.

Zanim nadasz przesyłkę międzynarodową z Białegostoku, sprawdź listę towarów ograniczonych i zabronionych w transporcie, która dostępna jest na naszej stronie internetowej. Masz pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z naszymi pracownikami.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ