DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W SOSNOWCU

Przesyłki międzynarodowe z Sosnowca

Chcesz wysłać dokumenty lub przesyłkę zagraniczną z Sosnowca? Przesyłki międzynarodowe z tego, jak i wielu innych miast na Śląsku organizuje firma kurierska DHL Express. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Ponieważ jesteśmy światowym liderem w dziedzinie przesyłek lotniczych i dołożymy wszelkich starań, aby Twoja paczka dotarła do odbiorcy za granicą możliwie szybko i bezpiecznie.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Sosnowcu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Sosnowca

Szukasz firmy kurierskiej, która organizuje bezpieczny i ekspresowy przewóz paczek zagranicznych? Właśnie znalazłeś najlepsze rozwiązanie! DHL Express ma ogromne doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych – każdego dnia obsługujemy przesyłki lotnicze z Sosnowca do Włoch, Niemiec, Stanów Zjednoczonych, Argentyny, Indii, Chin i wielu innych państw. Dzięki nam Twoja przesyłka dotrze do odbiorcy za granicą nawet w 24 godziny! Pierwszy raz wysyłasz paczkę za granicę? Aby nadać przesyłkę kurierską z Sosnowca, nie musisz wychodzić z domu! Zamów kuriera telefonicznie lub wypełniając krótki formularz online, a nasz pracownik odbierze paczkę do godz. 14 następnego dnia roboczego. Możesz też zanieść przesyłkę kurierską do jednego z punktów DHL Servicepoint, które znajdziesz w całym mieście.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Sosnowca?

Chcesz wysłać przesyłkę międzynarodową z Sosnowca, ale boisz się wysokich kosztów związanych z wysyłką? Spokojnie, w DHL Express znasz dokładną cenę przesyłki kurierskiej za granicę. Koszt transportu zależy m.in. od wymiarów i wagi paczki – szczegółowe ceny znajdziesz w naszym cenniku online.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

W DHL Express każdą paczkę zagraniczną traktujemy, jak przesyłkę priorytetową. To oznacza, że nasi kurierzy dokładają wszelkich starań, aby przesyłki międzynarodowe z Sosnowca dotarły do odbiorców za granicą w błyskawicznym tempie. Szacowany czas przewozu paczek do krajów europejskich wynosi 1-2 dni robocze, licząc od momentu odebrania przesyłki przez kuriera. Transport paczek na pozostałe kontynenty najczęściej zajmuje 2 do 8 dni roboczych. Czas przewozu paczek lotniczych z Sosnowca może się nieznacznie wydłużyć, ale o wszystkich zmianach dowiesz się na bieżąco, dzięki usłudze “śledzenie przesyłek zagranicznych”. Możliwość darmowego podglądu paczki ma każdy Klient DHL Express. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową i podasz numer przesyłki, a od razu zobaczysz jej aktualny status.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Pierwszy raz wysyłasz przesyłkę międzynarodową? Zanim nadasz paczkę, koniecznie zapoznaj się z listą przedmiotów zabronionych w transporcie międzynarodowym. Pamiętaj przy tym, że każde państwo ma własne regulacje dot. towarów zakazanych, dlatego zawsze sprawdzaj przepisy obowiązujące w kraju docelowym. Poza tym, firma kurierska DHL Express w oparciu o prawo międzynarodowe, przepisy IATA i ADR oraz własne regulaminy nie organizuje przewozu:

Transport materiałów niebezpiecznych (w tym np. sprzętu elektronicznego) jest organizowany wg zasad dla transportu drogowego i lotniczego.

Najczęściej zadawane pytania

Paczkę zagraniczną możesz nadać w jednym z punktów partnerskich DHL Servicepoint, które znajdziesz w całym Sosnowcu. Możesz też zamówić kuriera do domu lub pracy – telefonicznie lub online.

Przesyłkę międzynarodową należy umieścić w odpowiednim opakowaniu. W przypadku dokumentów użyj koperty, większe przedmioty zapakuj w solidny karton. Nie zapomnij o naklejeniu listu przewozowego w widocznym miejscu.

Wysyłane towary owiń folią bąbelkową, gazetą lub papierem. Zapakuj je do grubego kartonu, a wnętrze wypełnij tak, aby ograniczyć przesuwanie się przedmiotów. Na kartonie możesz umieścić naklejki informujące o szklanej lub delikatnej zawartości.

Przygotowując przesyłkę międzynarodową, nie możesz zapomnieć o wydrukowaniu i naklejeniu na paczkę listu przewozowego. To podstawowy dokument, który umożliwia sprawny przewóz paczek zagranicznych.

Cena paczek zagranicznych jest ustalana indywidualnie na podstawie ich wagi i wymiarów. Dokładny koszt przewozu sprawdzisz w naszym cenniku online.

Tak, firma kurierska DHL Express umożliwia darmowe śledzenie przesyłek zagranicznych – w tym celu odwiedź naszą stronę internetową i podaj numer przesyłki.

W DHL Express wszystkie przesyłki zagraniczne dostarczamy w ekspresowym tempie. Najczęściej transport paczek za granicę zajmuje 1 do 8 dni roboczych.

Przygotowując paczkę międzynarodową, koniecznie sprawdź listę przedmiotów zakazanych w transporcie międzynarodowym. W razie wątpliwości dotyczących wysyłanych przedmiotów skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ