DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W RYBNIKU

Przesyłki międzynarodowe z Rybnika

Przesyłki międzynarodowe z Rybnika za pośrednictwem DHL Express to doskonały wybór na import i export z Polski bez konieczności inwestowania w kosztowny transport prywatny lub własną flotę. Oferujemy szeroki wybór różnorodnych opcji nadania paczki za granicę z Rybnika do aż 220 krajów świata!

Jak nadać paczkę zagraniczną w Rybniku

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Przesyłki międzynarodowe z Rybnika za pośrednictwem DHL Express to doskonały wybór na import i export z Polski bez konieczności inwestowania w kosztowny transport prywatny lub własną flotę. Oferujemy szeroki wybór różnorodnych opcji nadania paczki za granicę z Rybnika do aż 220 krajów świata!

Paczki międzynarodowe z Rybnika

Jeśli szukasz skutecznego i bezpiecznego sposobu na przesyłkę zagraniczną z Rybnika, sprawdź ofertę DHL Express. Oferujemy elastyczne i różnorodne opcje, które pozwolą na błyskawiczny import i export z Polski w niemal dowolną lokalizację na świecie. Przesyłki międzynarodowe z Rybnika możesz wysłać zarówno, jako firma, jak i osoba prywatna – bez podpisanej umowy o świadczenie usług. Oferta przesyłek  zagranicznych z Rybnika jest bardzo elastyczna i komfortowa. Nie ma bowiem znaczenia, czy wysyłasz paczki regularnie, czy tylko raz na jakiś czas. Skorzystanie z outsourcingu w zakresie eksportowania i importowania przesyłek do Polski jest w każdym wypadku najlepszym i najbardziej oszczędnym rozwiązaniem.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Rybnika?

Czy nadanie  przesyłki międzynarodowej z Rybnika jest kosztowne? W przypadku usług wysyłki zagranicznej z DHL Express nie musi! Koszt zamówienia kuriera zagranicznego z Rybnika jest uzależniony od kilku czynników. Do takich można zaliczyć np. kraj przeznaczenia paczki, rodzaj wybranej opcji nadania, ale tez wymiary przesyłki i docelową wagę paczki. To wszystko może mieć wpływ na koszt eksportu paczki z Polski.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Jeśli nadajesz paczkę międzynarodową z Rybnika, musisz liczyć się z tym, że jej średni czas dostawy może wynieść około od 1 do 4 dni roboczych. Duże znaczenie dla ostatecznej daty doręczenia ma wybór opcji nadania i kierunek wysyłki. W opcji DHL EXPRESS WORLDWIDE, paczka międzynarodowa z Rybnika zostanie dostarczona naprawdę szybko. Wydana do doręczenia może być już następnego dnia roboczego, licząc od daty nadania. Usługa DHL Express Worldwide jest realizowan połączeniami lotniczymi i jest dostępna w ponad 220 krajach i terytoriach. Sprawdź dokładnie jakich! W DHL Express masz również możliwość skorzystania z opcji DHL SAMEDAY. Jest dedykowana tym, którzy chcą aby ich przesyłka została doręczona niezwłocznie, a jej transport przebiegał w specjalnych warunkach. Jest to możliwe dzięki dedykowanym pojazdom i frachtowi lotniczemu. Opcja DHL ECONOMY SELECT to tani kurier z Rybnika, który dostarczy paczkę, bez nadanego priorytetu. To rozwiązanie łączy oszczędność z bezpieczeństwem dostawy. Musisz się jednak liczyć, że przsyłka nadana w tej opcji z pewnością nie dotrze tak szybko, jak poprzednie, proponowane usługi. To idealne rozwiązanie, jesli nie zależy Ci na czasie.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Przed nadaniem przesyłki międzynarodowej z Rybnika, warto uprzednio sprawdzić, jakimi regulacjami celnymi kieruje się kraj przeznaczenia paczki. Zdarza się, że niektóre Państwa zatrzymują paczki na granicy z uwagi na niedozwoloną zawartość. Czasem mogą to być np. leki, a czasem nawet produkty spożywcze, rośliny itp.

Najczęściej zadawane pytania

Przesyłkę międzynarodową z Rybnika można nadać samodzielnie – udając się do jednego z punktów nadawczych, lub zamówić kuriera, który odbierze paczkę bezpośrednio ze wskazanego adresu.

Jeśli nadajesz paczkę z Rybnika, możesz skorzystać z wygodnej opcji wyceny przesyłki zamieszczonej na naszej stronie. Na docelowy jej koszt składa się kraj przeznaczenia, waga, wymiary paczki a także opcja jej nadania.

DHL EXPRESS dedykuje swoje usługi firmom i osobom, które nie prowadzą działalności gospodarczej. Dzięki temu, możesz realizować zagraniczną wysyłkę zgodnie z podpisaną umową. Lub nadawać paczki bez żadnych zobowiązań.

Śledzenie przesyłek zagranicznych, nadanych z Rybnika to dokonały sposób na łatwe i szybkie sprawdzenie, gdzie obecnie znajduje się przesyłka. Dysponując numerem listu przewozowego, możesz na bieżąco monitorować drogę swojej paczki..

Nadając przesyłki międzynarodowe z Rybnika możesz niemal dowolnie ustalać ich gabaryt – sugerując się podanymi w regulaminie widełkami. W praktyce, możesz wysłać zarówno kopertę z dokumentami, jak i przesyłkę na palecie.

Martwisz się, że nie nadasz samodzielnie swojej paczki zagranicznej w Rybniku? Niepotrzebnie! Sprawdź na naszej mapie lokalizację punktów nadawczych DHL lub skorzystaj z opcji zamów kuriera.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ