DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W TORUNIU

Przesyłki międzynarodowe z Torunia

Wysyłasz paczkę za granicę? W takim razie skorzystaj z usług firmy kurierskiej DHL Express, która obsługuje przesyłki międzynarodowe z Torunia i okolic. Oferujemy błyskawiczną i bezpieczną wysyłkę przesyłek lotniczych do takich państw, jak Niemcy, Francja, USA, Brazylia, Turcja, Indie czy Chiny. Zaufaj specjalistom ds. przesyłek międzynarodowych i już dziś zamów kuriera DHL Express.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Toruniu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Torunia

Szukasz kuriera międzynarodowego, który organizuje szybkie i bezpieczne przewozy paczek z Torunia? Wybierz DHL Express! Nasza firma ma ogromne doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych – codziennie obsługujemy tysiące firm i osób prywatnych, które muszą wysłać paczki za granicę. Dzięki nam, Twoja przesyłka lotnicza z Torunia dotrze do odbiorcy za granicą nawet w 24 godziny! Pierwszy raz wysyłasz paczkę zagraniczną? W DHL Express to wyjątkowo szybkie i proste. Aby nadać przesyłkę kurierską z Torunia, nie musisz nawet wychodzić z domu! Wystarczy, że zamówisz odbiór paczki z domu – nasz kurier odbierze ją jeszcze dziś lub w  kolejnym dniu roboczym. Możesz też zostawić paczkę w jednym z punktów partnerskich DHL Servicepoint. Ich pełną listę znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Torunia?

Zastanawiasz się, ile kosztują przesyłki międzynarodowe w DHL Express? Koszt paczek zagranicznych z Torunia waha się od 150 do kilkuset złotych. Ostateczną cenę wysyłki sprawdzić w naszym cenniku online – obliczamy ją na podstawie wagi i wymiarów paczki. Jeżeli wysyłasz przesyłki w ramach działalności biznesowej, zapytaj o ofertę dla firm.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby wszystkie przesyłki międzynarodowe z Torunia dotarły do odbiorców za granicą możliwie szybko. Najczęściej paczki do krajów europejskich dostarczamy w 1-2 dni robocze. Szacowany czas dostawy na pozostałe kontynenty to 2 do 8 dni roboczych. Czas transportu liczymy od momentu odebrania paczki przez kuriera – zamów go już dzisiaj, a nasz pracownik odbierze przesyłkę do godz. 14 następnego dnia roboczego. W DHL Express masz możliwość szybkiej i precyzyjnej weryfikacji, gdzie obecnie znajduje się Twoja paczka międzynarodowa z Torunia. Wejdź na naszą stronę internetową i podaj numer przesyłki, a od razu sprawdzisz jej status. Śledzenie przesyłek zagranicznych to darmowa usługa, z której może skorzystać każdy Klient DHL Express.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Pamiętaj, że problemy w czasie odprawy celnej mogą wpłynąć na czas transportu przesyłki międzynarodowej. Dlatego zanim nadasz paczkę w Toruniu, koniecznie sprawdź listę przedmiotów zabronionych i ograniczonych, która obowiązuje w kraju docelowym. Każde państwo ma własne regulacje dot. transportu międzynarodowego, więc zawsze sprawdzaj przepisy dotyczące wybranego kraju. Ponadto, DHL Express nie organizuje przewozu:

Najczęściej zadawane pytania

Paczkę zagraniczną możesz nadać w jednym z punktów partnerskich DHL Servicepoint. Możesz też zamówić kuriera poprzez formularz online lub telefon.

Przesyłkę zagraniczną umieść w odpowiednim opakowaniu – użyj koperty na dokumenty lub solidnego kartonu. Wnętrze paczki wypełnij folią bąbelkową lub papierem, aby ograniczyć przemieszczanie się zawartości. Nie zapomnij o naklejeniu listu przewozowego.

Każdy przedmiot owiń szczelnie folią bąbelkową, papierem lub gazetą. Wolną przestrzeń wypchaj wypełniaczem tak, aby zawartość przesyłki była nieruchoma.

Podstawowym dokumentem umożliwiającym transport międzynarodowy jest list przewozowy. Wydrukuj go i naklei w widocznym miejscu. Jeśli nadajesz paczkę w punkcie partnerskim DHL, nasi pracownicy zrobią to za Ciebie.

Cena każdej paczki międzynarodowej jest ustalana indywidualnie – ostateczny koszt zależy od jej wymiarów i wagi. Najmniejsze paczki wyślesz już za 150 złotych.

Tak, DHL Express umożliwia darmowe śledzenie przesyłek zagranicznych.

DHL Express zapewnia błyskawiczną wysyłkę przesyłek zagranicznych. Przeważnie transport paczek lotniczych zajmuje od 1 do 8 dni roboczych.

Przygotowując przesyłkę zagraniczną upewnij się, że wysyłane przedmioty nie znajdują się na liście towarów zabronionych. Listę przedmiotów zakazanych w transporcie DHL Express znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ