DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W OPOLU

Przesyłki międzynarodowe z Opola

Poszukujesz szybkiego i bezpiecznego rozwiązania, które pozwoli Ci na import i eksport paczek z Polski? DHL EXPRESS to usługi skierowane dla osób prywatnych, ale też małych i dużych przedsiębiorstw z Opola. Od lat skutecznie doręczamy paczki na terenie 220 krajów i terytoriów! Proponujemy Ci rozwiązania idealnie dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Opolu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Opola

Przesyłki zagraniczne z Opola to najlepszy sposób na outsourcing transportu zagranicznego. Brak konieczności inwestowania w prywatny transport, a także – w przypadku firm – własną flotę, sprawia, że oszczędzasz czas i pieniądze, nie rezygnując z profesjonalnego importu i eksportu przesyłek za granicę. Wybierając ofertę DHL EXPRESS, możesz liczyć na to, że Twoje przesyłki międzynarodowe z Opola trafią do odbiorcy w ciągu 1-5 dni! Ostateczny termin doręczenia i czas drogi przesyłki jest związany z wyborem opcji nadania. Z naszej oferty mogą skorzystać firmy, które wysyłają paczki cyklicznie, jak i osoby prywatne, które zamawiają kuriera tylko okazjonalnie.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Opola?

DHL EXPRESS umożliwia nadawanie przesyłek międzynarodowych z Opola do nawet 220 krajów świata! W zależności od wyboru trybu nadania, a także docelowego miejsca przeznaczenia paczki – koszt kuriera międzynarodowego może się różnić. Oferta jest tak elastyczna, że bez większego kłopotu nadasz przesyłkę w trybie błyskawicznym, lub połączysz oszczędności ze skutecznością nadania, wybierając tańszą paczkę ekonomiczną.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Czas transportu paczki międzynarodowej z Opola wynika z wyboru opcji wysyłki. Może to być błyskawiczna przesyłka lotnicza z Opola, jak i ekonomiczna paczka, która trafi w miejsce docelowe nieco później. Średni czas doręczenia przesyłki wynosi około 2-5 dni roboczych! Opcja DHL EXPRESS WORLDWIDE to paczka zagraniczna z Opola, która trafi w miejsce docelowe nawet następnego dnia roboczego od daty nadania! Opcja ta jest dostępna na terenie 50 krajów świata. DHL ECONOMY SELECT to kompromis między oszczędnością a skutecznym i bezpiecznym doręczeniem paczki międzynarodowej z Opola. Jeśli nie zależy Ci na czasie, a celujesz w optymalizację kosztów, wybierz tę opcję. W trybie DHL SAMEDAY nadasz swoją przesyłkę błyskawicznie, dedykowanym pojazdem lub frachtem lotniczym. Usługa ta umożliwia również transport Twojej paczki w specjalnych warunkach, w specjalnej temperaturze.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Niestety nie wszystko możesz przesłać za pośrednictwem kuriera. Każdy kraj ma własne regulacje w zakresie przepisów celnych, którymi kieruje się podczas kontroli importowanych przesyłek zagranicznych. Przed nadaniem przesyłki międzynarodowej z Opola sprawdź koniecznie przepisy obowiązujące w kraju jej przeznaczenia. To gwarancja tego, że Twoja paczka dotrze do odbiorcy w terminie, bez ryzyka zatrzymania na granicy.

Najczęściej zadawane pytania

Przesyłkę międzynarodową z Opola możesz zadać w wygodny sposób – zamawiając kuriera pod wskazany adres. Opcjonalnie, możesz też nadać paczkę samodzielnie, korzystając z usług punktów nadawczych, zlokalizowanych strategicznie w różnych rejonach Opola.

Ostateczna cena przesyłki międzynarodowej z Opola jest uzależniona od trybu i opcji nadania, kraju przeznaczenia paczki, a także jej wagi i wymiarów.

Paczki zagraniczne możesz wysyłać w ramach podpisanej umowy lub korzystać z usług kuriera bez żadnych zobowiązań. Ofertę dedykujemy więc firmom i osobom prywatnym.

Śledzenie przesyłek międzynarodowych pozwala Ci na monitorowanie swojej paczki na każdym etapie jej drogi, Aby skorzystać z tej opcji, musisz dysponować tylko numerem listu przewozowego.

Przesyłki międzynarodowe z Opola mogą być małe i lekkie, jak i duże, umieszczone na paletach.

Skorzystaj z naszej mapy i szybko zlokalizuj punkty nadawcze w Opolu. Jeśli wolisz jednak, aby kurier zabrał od Ciebie paczkę – nie ma sprawy! Zamów kuriera, który odbierze przesyłkę ze wskazanego przez ciebie miejsca.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ