DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

Przesyłki międzynarodowe z Gorzowa Wielkopolskiego

Przesyłki międzynarodowe z Gorzowa Wielkopolskiego pozwalają na bezpieczny eksport i import paczek do Polski. Dostęp do wielu opcji nadania sprawia, że osoby prywatne mają zapewniony łatwy dostęp do profesjonalnych usług kurierskich, a firmy mogą swobodnie wysyłać przesyłki za granicę, bez konieczności inwestowania we własną flotę samochodową.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Gorzowie Wielkopolskim

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Gorzowa Wielkopolskiego

Przesyłki zagraniczne z Gorzowa Wielkopolskiego pozwalają szybko, tanio i bezpiecznie nadać paczkę w niemalże dowolne miejsce na świecie. Oferujemy przesyłki zagraniczne z Gorzowa Wielkopolskiego aż do 220 krajów świata. Nasze nowoczesne usługi lokalizacyjne pozwalają na szczegółową kontrolę i swobodny dostęp do informacji, gdzie aktualnie znajduje się paczka. Paczki międzynarodowe z Gorzowa Wielkopolskiego mogą dotrzeć w wybrane miejsce nawet w ciągu 1-2 dni od daty nadania! Z naszych usług może korzystać każdy – zarówno firmy, które podpisały umowę, jak i osoby prywatne, które wysyłają przesyłki zagraniczne z Gorzowa Wielkopolskiego tylko sporadycznie. Import i eksport do Polski jeszcze nigdy nie był tak komfortowy! Dzięki usłudze DHL Express można zaoszczędzić czas i pieniądze.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Gorzowa Wielkopolskiego?

Jedną z naszych usług transportowych są przesyłki międzynarodowe z Gorzowa Wielkopolskiego. Dzięki nam Twoja paczka sprawnie dotrze do aż 220 krajów i terytoriów. Koszt wysyłki międzynarodowej jest ściśle związany z miejscem przeznaczenia, wagą i wymiarami paczki, a także wyborem opcji nadania. Paczki zagraniczne z Gorzowa Wielkopolskiego można nadać z wykorzystaniem trzech, wyjątkowych usług – każda ma inną cenę. Umożliwiamy również przesyłki zagraniczne z Gorzowa Wielkopolskiego, które będą transportowane w specjalnych warunkach.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Czas dostawy przesyłki w miejsce docelowe jest związane z krajem przeznaczenia, a także wyborem rodzaju usługi. Paczki międzynarodowe z Gorzowa Wielkopolskiego mogą być dostarczone do odbiorcy nawet w ciągu 2-5 dni roboczych. W opcji nadania DHL EXPRESS WORLDWIDE paczka międzynarodowa z Gorzowa Wielkopolskiego może dotrzeć w miejsce przeznaczenia nawet następnego dnia roboczego od daty nadania. Usługa ta jest dostępna na terenie 50 krajów! Co więcej, można wybrać nawet określoną godzinę, w której ma zostać dostarczona paczka. Idealny kompromis między ceną kuriera międzynarodowego z Gorzowa Wielkopolskiego a bezpieczeństwem dostawy? W opcji DHL ECONOMY SELECT jest to możliwe. Jeśli szukasz niedrogiej przesyłki, ale wiesz,  że nie musi ona trafić do odbiorcy w ekspresowym tempie – skorzystaj z tej usługi. Sprawa niecierpiąca zwłoki? Wykorzystaj najszybszą przesyłkę, która będzie nadana frachtem lotniczym lub dedykowanym pojazdem. Opcja DHL SAMEDAY pozwala na błyskawiczne dostarczenie przesyłki w specjalnych warunkach transportu.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Każde terytorium przeznaczenia ma własne regulacje w zakresie importu i eksportu. Jeszcze przed wysłaniem przesyłki międzynarodowej z Gorzowa Wielkopolskiego warto zweryfikować przepisy celne obowiązujące na terenie kraju przeznaczenia. Może zdarzyć się tak, że eksport z Polski suplementów, płynnych substancji, leków i innych substancji organicznych do innego kraju, nie będzie możliwy. W takiej sytuacji paczka może zostać zatrzymana na granicy i nie dotrze w wybrane miejsce docelowe.

Najczęściej zadawane pytania

Przesyłki międzynarodowe z Gorzowa Wielkopolskiego możesz nadać samodzielnie, korzystając z dostępnych na terenie Twojego miasta punktów nadawczych, lub zamówić kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę.

Ostateczny koszt przesyłki zagranicznej nadanej z Gorzowa Wielkopolskiego zależy od wagi i wymiarów paczki, kraju jej przeznaczenia, a także wyboru opcji usługi. Każdą paczkę można samodzielnie wycenić na naszej stronie – jeszcze przed jej nadaniem.

Usługi DHL EXPRESS dedykowane są firmom i osobom prywatnym. Aby nadać paczkę międzynarodową nie trzeba zatem mieć podpisanej umowy o świadczenie usług transportowych. Jest to jednak opcja sugerowana w przypadku regularnego nadawania paczek zagranicznych.

Opcja śledzenie przesyłek zagranicznych pozwala na szybką i łatwą weryfikacji, gdzie obecnie znajduje się paczka. Dane są przesyłane w czasie rzeczywistym, dzięki czemu można na bieżąco monitorować postęp trasy.

Przesyłki międzynarodowe z Gorzowa Wielkopolskiego to zarówno koperty z dokumentami, jak i produkty wielkogabarytowe na paletach.

Aby sprawdzić, skąd możesz samodzielnie nadać przesyłkę międzynarodową z Gorzowa Wielkopolskiego, wyszukaj na naszej stronie autoryzowane punkty nadawcze, które są ulokowane strategiczne na mapie Twojego miasta.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ