DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W BYTOMIU

Przesyłki międzynarodowe z Bytomia

Wysyłasz przesyłki międzynarodowe z Bytomia? W takim razie sprawdź, co może Tobie zaoferować firma kurierska DHL Express. Organizujemy szybkie, tanie i bezproblemowe przewozy międzynarodowe do takich państw, jak Niemcy, Wielka Brytania, Kanada, Turcja, Chiny czy Japonia. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że Twoja przesyłka dotrze do odbiorcy w idealnym stanie i bardzo krótkim czasie.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Bytomiu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Bytomia

Szukasz kuriera międzynarodowego, który zajmuje się wysyłką przesyłek z Bytomia? Właśnie znalazłeś najlepszego z nich! DHL Express jest światowym liderem w dziedzinie transportu międzynarodowego. Codziennie organizujemy przewóz tysięcy paczek do państw leżących w Unii Europejskiej, a także poza jej granicami. Mimo ogromnych odległości nasz zespół dostarczy Twoje przesylki zagraniczne nawet do takich krajów, jak Brazylia, RPA czy Australia. Prowadzisz działalność gospodarczą, a może chcesz wysłać przesyłki międzynarodowe do rodziny mieszkającej za granicą? DHL Express obsługuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Każdy z nich może liczyć na najwyższy poziom obsługi, błyskawiczną realizację usługi oraz niskie ceny. Zostaw paczkę w jednym z punktów DHL Servicepoint lub zamów kuriera do domu i przekonaj się sam!

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Bytomia?

Chcesz sprawdzić, ile kosztują przesyłki międzynarodowe z Bytomia? Cenę każdej paczki zagranicznej ustalamy indywidualnie na podstawie jej wagi, wymiarów oraz zakupionych usług dodatkowych. Koszt przesyłki lotniczej waha się od 150 do kilkuset złotych – szczegóły dotyczące ceny znajdziesz na naszej stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Zanim przesyłki międzynarodowe z Bytomia trafią w ręce odbiorców za granicą, muszą pokonać kilkuetapową podróż. W DHL Express dokładamy wszelkich starań, aby każdy transport był dokładnie przemyślany i zoptymalizowany. Efektem naszych precyzyjnych działań jest szybka, bezpieczna i bezproblemowa wysyłka paczek zagranicznych. Standardowy czas dostarczenia przesyłek do krajów europejskich wynosi 1-2 dni robocze, zaś dostawa na pozostałe kontynenty zajmuje 2 do 8 dni. Co ważne – czas transportu liczymy od momentu odebrania przesyłki przez kuriera międzynarodowego. Każdy klient DHL Express otrzymuje możliwość szybkiej i precyzyjnej weryfikacji, gdzie znajduje się jego przesyłka lotnicza z Bytomia. Jeśli chcesz sprawdzić status swojej paczki, odwiedź naszą stronę internetową i podaj nam numer przesyłki. To darmowa usługa, która umożliwi Ci śledzenie przesyłek zagranicznych w czasie rzeczywistym.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Pamiętaj, że problemy związane z odprawą celną mogą wpłynąć na czas dostawy Twojej przesyłki międzynarodowej. Aby ograniczyć ryzyko opóźnień, przed wysłaniem paczki zapoznaj się z listą przedmiotów zakazanych w transporcie międzynarodowym. Każde państwo posiada własne regulacje w tym zakresie, więc koniecznie sprawdź przepisy obowiązujące w kraju docelowym. Firmy kurierskie, w tym DHL Express, działają w porozumieniu z międzynarodowymi przepisami iATA oraz ADR. W związku z czym, nie organizujemy przewozu:

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania związane z przewożonymi towarami, skontaktuj się z naszym działem obsługi.

Najczęściej zadawane pytania

Przesyłki międzynarodowe zawsze wysyłaj w solidnych opakowaniach. Dokumenty umieść w specjalnej kopercie DHL, zaś większe przedmioty zapakuj do solidnego kartonu. W dobrze widocznym miejscu umieść list przewozowy.

Wysyłane przedmioty owiń folią bąbelkową, gazetą lub papierem. Wolną przestrzeń w kartonie wypełnij po brzegi podobnym materiałem – w ten sposób zminimalizujesz ryzyko przemieszczania się przedmiotów.

Każdą paczkę możesz nadać szybko i wygodnie w punkcie DHL Servicepoint, znajdziesz je w całym Bytomiu. Jeszcze prościej będzie, jeżeli zamówisz odbiór paczki z domu lub biura.

Tak. Wystarczy, że skorzystasz z naszej usługi „śledzenie przesyłek zagranicznych”. To darmowe i bardzo proste rozwiązanie, które pozwala sprawdzić aktualny status paczki.

Przesyłki do krajów europejskich dostarczamy w 1 do 2 dni roboczych. Paczki na pozostałe kontynenty przewozimy w 2 do 8 dni roboczych.

Koszt każdej paczki jest obliczany indywidualnie na podstawie jej wagi i wymiarów. Najmniejsze przesyłki zagraniczne wyślesz już za 150 złotych.

Przed wysłaniem paczki, sprawdź regulacje dotyczące transportu międzynarodowego, które obowiązują w państwie docelowym. Szczegółowe informacje na temat przedmiotów zakazanych znajdziesz na naszej stronie.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ