DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W WARSZAWIE

Przesyłki międzynarodowe z Warszawy

Chcesz nadać przesyłkę międzynarodową z Warszawy? Skorzystaj z usług firmy DHL Express, która każdego dnia obsługuje przesyłki zagraniczne ze stolicy i okolicznych miejscowości. Wiemy, że każda paczka ma priorytetowe znaczenie, dlatego wszystkie przesyłki w Warszawie wysyłamy ekspresowo i bezpiecznie. Już teraz zamów kuriera międzynarodowego od DHL i przekonaj się, że oferujemy usługi najwyższej jakości.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Warszawie

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Warszawy

Szukasz firmy kurierskiej, która wysyła paczki zagraniczne z Warszawy? Właśnie znalazłeś najlepszą z nich! Firma DHL Express to światowy lider w dziedzinie przesyłek lotniczych, każdego dnia wysyłamy przesyłki międzynarodowe m.in.: do krajów Unii Europejskiej, Ameryki Północnej, Azji i na Bliski Wschód. Mamy ogromne doświadczenie w paczkach zagranicznych, dlatego możesz być pewny, że z DHL Express Twoja przesyłka z Warszawy błyskawicznie dotrze do adresata. Jak wysłać paczki zagraniczne z Warszawy? To banalnie proste! Wystarczy, że zamówisz kuriera międzynarodowego, który odbierze wysyłkę z dowolnego miejsca w mieście. Możesz też nadać przesyłkę zagraniczną w jednym z punktów nadań DHL – pełną listę punktów partnerskich znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Warszawy?

Zastanawiasz się, ile kosztuje przesyłka międzynarodowa z Warszawy? Najtańsze paczki lotnicze wyślesz już za 150 zł! Dokładną cenę przesyłki zagranicznej do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Kanady, Turcji czy Indii w prosty sposób sprawdzisz na naszej stronie internetowej.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Nasi kurierzy międzynarodowi dokładają wszelkich starań, aby każda paczka trafiła możliwie szybko do rąk adresata. Najszybciej dostarczymy paczki do krajów leżących w Europie – szacowany czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze. Nieco dłużej trwa transport przesyłek międzynarodowych z Warszawy do Chin, Stanów Zjednoczonych czy Argentyny – dalsze trasy zajmują od 2 do 8 dni roboczych. W DHL Express możesz na bieżąco śledzić swoją przesyłkę międzynarodową z Warszawy – bez względu na to, gdzie ją wysyłasz. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową i podasz numer paczki zagranicznej. Śledzenie przesyłek zagranicznych to bezpłatna usługa, dzięki której szybko sprawdzisz, gdzie znajduje się Twoja przesyłka międzynarodowa.

Najczęściej zadawane pytania

Aby wysłać paczkę za granicę z Warszawy, wystarczy przynieść ją do jednego z punktów nadań – dokładną listę punktów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wygodnym rozwiązaniem jest też zamówienie odbioru paczki przez MyDHL+, kurier odbierze ją ze wskazanego miejsca.

Każda paczka za granicę odbywa kilkuetapową podróż, dlatego dokładne zapakowanie i zabezpieczenie zawartości jest bardzo istotne. Przesyłkę zapakuj w gruby karton, a wnętrze wypełnij folią bąbelkową lub gazetą tak, aby zawartość nie przemieszczała się.

Jeśli zamawiasz kuriera międzynarodowego do domu, wydrukuj list i naklej go w widocznym miejscu (kurier będzie miał specjalną naklejaną kieszonkę na etykietę). Aby Twoja przesyłka zagraniczna z Warszawy szybko i bezpiecznie dotarła do odbiorcy, list przewozowy jest niezbędny. Jeżeli oddajesz paczkę do punktu nadań, nasi pracownicy zrobią to za Ciebie.

Cena każdej przesyłki międzynarodowej jest ustalana indywidualnie na podstawie wagi i wymiarów paczki. Najmniejsze przesyłki lotnicze z Warszawy wyślesz już za 150 zł.

Szacowany czas wysyłki do innych krajów w Europie to 1-2 dni robocze. W przypadku wysyłki do USA do 1-3 dni, do Azji, Ameryki Południowej czy Afryki przesyłki doręczane są od 2 do 8 dni roboczych. Przewidywany czas transportu wyświetli się w aplikacji MyDHL+ podczas wyceny.

Tak, firma DHL Express umożliwia śledzenie przesyłek zagranicznych. Wystarczy, że wpiszesz numer przesyłki na naszej stronie internetowej.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ