DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W KATOWICACH

Przesyłki międzynarodowe z Katowic

Chcesz wysłać przesyłkę międzynarodową z Katowic? Skorzystaj z usług firmy kurierskiej DHL Express – wybierz błyskawiczny i bezpieczny przewóz paczek zagranicznych! Dzięki naszym usługom, Twoja paczka dotrze do adresata nawet w ciągu jednego dnia roboczego. Zadbaj o sprawną i bezproblemową wysyłkę przesyłek lotniczych z Katowic i nadaj paczkę z DHL Express!

Jak nadać paczkę zagraniczną w Katowicach

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Katowic

Szukasz firmy kurierskiej, która zapewni szybki i bezpieczny przewóz paczek międzynarodowych? Jako światowy lider w branży kurierskiej oferujemy przewozy dla klientów z Katowic, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych, którym zależy na sprawnej wysyłce przesyłki lotniczej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu codziennie dostarczamy tysiące przesyłek do różnych części świata. Jeśli chcesz nadać przesyłkę zagraniczną z Katowic, możesz to zrobić bez wychodzenia z domu! Wypełnij formularz online i zamów kuriera międzynarodowego do domu. Możesz także wysłać przesyłkę, przynosząc ją do jednego z punktów DHL Servicepoint w Katowicach. Wysyłanie przesyłek zagranicznych jeszcze nigdy nie było takie proste.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Katowic?

Zastanawiasz się, ile kosztuje przesyłka międzynarodowa z Katowic? Koszt każdej paczki zagranicznej ustalany jest na podstawie wagi, wymiarów paczki oraz dodatkowych usług. Ceny paczek zagranicznych wahają się od 150 do kilkuset złotych. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę swojej przesyłki, sprawdź nasz cennik online.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wszystkie przesyłki międzynarodowe mają priorytetowe znaczenia. Kurierzy DHL Express każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby zapewnić możliwie najszybszą dostawę paczek zagranicznych z Katowic. Szacowany czas dostawy do państw leżących w Europie to 1-2 dni robocze, natomiast paczki, które ruszają w dalsze trasy docierają na miejsce w przeciągu 3 do 8 dni roboczych. Szacowany czas dostawy poznasz po podaniu adresu doręczenia. Wybierając usługi kurierskie DHL Express, otrzymujesz możliwość bezpłatnej i szybkiej weryfikacji statusu twojej przesyłki międzynarodowejŚledzenie przesyłek zagranicznych pozwala na ekspresową lokalizację przesyłek zagranicznych wysyłanych z Katowic. Wpisz numer przesyłki na naszej stronie internetowej i sprawdź, na jakim etapie jest Twoja przesyłka.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Zanim zdecydujesz się na wysyłkę paczki zagranicznej z Katowic, sprawdź, czy nie zawiera ona żadnych towarów zakazanych. Każde państwo przewiduje swoje obostrzenia, których należy przestrzegać. Aktualna lista przedmiotów przedmiotów zabronionych znajduje się na naszej stronie internetowej. Znajdują się na niej m.in. takie produkty jak alkohol, narkotyki, broń, gotówka, żywe zwierzęta, ludzkie szczątki i prochy, kamienie szlachetne, i wiele innych.

Najczęściej zadawane pytania

Przesyłki międzynarodowe możesz swobodnie nadać bez wychodzenia z domu, zamawiając naszego kuriera telefonicznie lub internetowo lub odwiedzając punkt DHL Servicepoint w Katowicach.

Zawartość paczki warto zabezpieczyć folią bąbelkową, gazetą lub papierem, aby nie przemieszczała się podczas podróży. Całość należy zapakować w dobrej jakości karton i zakleić mocną taśmą klejącą

Jeśli chcesz aby paczka zagraniczna z Katowic dotarła do odbiorcy bez problemu, musisz nakleić na nią list przewozowy, który znajdziesz na swoim mailu. Wystarczy go wydrukować i nakleić w widocznym miejscu. Nadając paczkę w przesyłkę międzynarodową w punkcie DHL, możesz liczyć na pomoc pracowników.

Każdy z klientów DHL Express ma możliwość sprawdzenia, gdzie w danym momencie znajduje się paczka zagraniczna z Katowic. Aby to sprawdzić, wystarczy podać numer przesyłki na naszej stronie internetowej

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie paczki docierały na miejsce jak najszybciej. Przesyłki zagraniczne dostarczamy w 1-2 dni do państw leżących w Europie, natomiast czas dostawy pozostałych paczek wynosi od 3 do 8 dni roboczych.

Przed nadaniem paczki zagranicznej z Katowic, sprawdź jakie towary są zabronione w transporcie. Pełna lista dostępna jest na naszej stronie internetowej. Jeśli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ