DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W PŁOCKU

Przesyłki międzynarodowe z Płocka

Przesyłki międzynarodowe z Płocka realizowane przez firmę DHL Express to gwarancja szybkiego, taniego i bezpiecznego dostarczenia towaru. Organizujemy przesyłki lotnicze do wielu krajów z różnych kontynentów. Możesz powierzyć nam transport paczki zarówno do kraju europejskiego, jak i Stanów Zjednoczonych, Japonii czy Australii. Zapoznaj się z regulaminem i wykorzystaj doświadczenie i profesjonalizm naszego przedsiębiorstwa. 

Jak nadać paczkę zagraniczną w Płocku

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Płocka

Nasze usługi kurierskie cieszą się dużym zaufaniem, dlatego jeśli pierwszy raz wysyłasz towar za granicę, postaw na profesjonalne działania. Możesz złożyć paczkę w jednym w punktów DHL Servicepoint w Płocku. Dokładne adresy wszystkich punktów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeśli wolisz zamówić kuriera do domu lub pracy, również masz taką możliwość. nasz pracownik odbierze przygotowaną do wysyłki paczkę tego samego dnia lub w kolejnym dniu roboczym.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Płocka

Ceny paczek międzynarodowych są ustalane indywidualnie. Zależne od kraju i wagi. Najmniejsze wysyłamy już za 160 złotych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Jak sama nazwa wskazuje, w DHL Express zależy nam na błyskawicznym czasie dostarczenia przesyłki. Każdego dnia realizujemy przesyłki lotnicze z Płocka w ilości ponad tysiąca paczek. Wysyłamy je m.in. do Wielkiej Brytanii, Kanady i Argentyny. Przesyłki międzynarodowe z Płocka do kraju Europy mogą być dostarczone nawet w ciągu 24 godzin (średni czas dostawy wynosi ok. 1-2 dni robocze). Paczki zagraniczne z Płocka do krajów innych kontynentów dostarczone są średnio po 2-8 dniach. W przypadku zamówienia kuriera po odbiór paczki, pracownik DHL Express pojawi się na miejscu do godziny 14:00 następnego dnia roboczego. Po odebraniu paczki numer przesyłki umożliwia śledzenie przesyłek zagranicznych i w konsekwencji – dostęp do wszystkich zmian nt. statusu przesyłki.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Przesyłka międzynarodowa z Płocka musi zostać wysłana zgodnie z regulaminem panującym w kraju docelowym. Każdy region na świecie ma inny zakres przedmiotów zakazanych, dlatego zapoznaj się z zasadami miejsca, do którego wysyłasz paczkę. Listę towaru nie objętego wysyłką posiadamy również jako firma kurierska DHL Express. Za granicę nie wysyłamy:

Przedmioty z powyższej listy są niezgodne z przepisami IATA oraz ADR.

Najczęściej zadawane pytania

Przesyłki międzynarodowe możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint w Płocku lub zamówić odbiór paczki przez kuriera w miejscu zamieszkania lub pracy.

Znajdź solidne materiały i zabezpiecz paczkę. Wysyłane dokumenty włóż do koperty, a większe przedmioty – do kartonu. Użyj taśmy klejącej do zabezpieczenia paczki i wydrukuj list przewozowy, który należy umieścić w widocznym miejscu przesyłki.

Do zabezpieczenia towaru i przestrzeni między przedmiotami najlepiej nadaje się folia bąbelkowa, papier i gazety.

Ceny paczek międzynarodowych są ustalane indywidualnie. Najmniejsze wysyłamy już za 160 złotych.

Tak, taka opcja jest dostępna po podaniu numeru przesyłki na naszej stronie internetowej.

Czas dostarczenia przesyłki międzynarodowej z Płocka wynosi średnio od 1 do 8 dni roboczych. Ten czas jest krótszy, jeśli dotyczy Europy, w przypadku dalszych miejsc, transport zajmuje więcej czasu.

Zakaz transportu konkretnych rzeczy jest dla każdego z krajów inny. Przed wysyłką towaru zapoznaj się z listą przedmiotów, których kurier międzynarodowy nie może dostarczyć do docelowego kraju.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ