DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W ZABRZU

Przesyłki międzynarodowe z Zabrza

Szukasz firmy kurierskiej, która przewozi przesyłki międzynarodowe z Zabrza? Właśnie znalazłeś najlepszą z nich! DHL Express jest światowym liderem w dziedzinie transportu międzynarodowego. Codziennie dostarczamy tysiące paczek lotniczych do odbiorców za granicą – doręczymy też Twoją przesyłkę! Wystarczy, że zamówisz kuriera do domu lub zostawisz paczkę w jednym z naszych punktów DHL Servicepoint.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Zabrzu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Zabrza

Chcesz nadać przesyłkę zagraniczną w Zabrzu? W takim razie skorzystaj z usług firmy kurierskiej DHL Express. Oferujemy tanie, szybkie i bezpieczne przesyłki międzynarodowe, z których skorzystały już tysiące osób prywatnych i przedsiębiorców. Z nami wyślesz paczkę do takich państw, jak Niemcy, Hiszpania, USA, Kanada, Japonia czy Chiny. Mimo ogromnych odległości pomiędzy miejscem nadania a punktem docelowym nasi pracownicy dostarczają przesyłki kurierskie w ekspresowym tempie. Pierwszy raz nadajesz paczkę zagraniczną z Zabrza? Z nami jest to prostsze, niż myślisz! Wystarczy, że zaniesiesz przesyłkę do jednego z punktów DHL Servicepoint – ich aktualną listę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Jeszcze szybciej będzie, gdy zamówisz kuriera do domu lub pracy. Zrobisz to telefonicznie lub wypełniając krótki formularz online.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Zabrza?

Chcesz sprawdzić, ile kosztują przesyłki międzynarodowe z Zabrza? W DHL Express cena każdej paczki jest ustalana indywidualnie na podstawie jej wagi, wymiarów oraz usług dodatkowych. Koszt ekspresowej przesyłki zagranicznej waha się od 150 do kilkuset złotych – dokładną cenę sprawdzisz na naszej stronie internetowej.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Zastanawiasz się, ile zajmie przewóz Twojej przesyłki zagranicznej z Zabrza? Nasi kurierzy dokładają wszelkich starań, aby każda paczka międzynarodowa trafiła w ręce odbiorcy w błyskawicznym tempie. Przewóz paczek lotniczych do państw leżących w Europie zajmuje nam 1 do 2 dni roboczych. Wysyłki na pozostałe kontynenty zajmują od 2 do 8 dni. Jak to możliwe, że paczka z Zabrza dotrze do adresata na drugim końcu świata w 2 dni? W DHL Express codziennie dostarczamy miliony paczek, dlatego doskonale wiemy, jak zoptymalizować i przyspieszyć proces dostaw. Chcesz sprawdzić, gdzie aktualnie znajduje się Twoja przesyłka kurierska? Odwiedź naszą stronę i skorzystaj z darmowej usługi śledzenie przesyłek zagranicznych. Pamiętaj, że problemy z odprawą celną mogą wydłużyć czas przewozu, dlatego przed wysłaniem paczki sprawdź listę przedmiotów zakazanych.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Przygotowując przesyłki międzynarodowe, nie możesz zapomnieć o sprawdzeniu listy towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym. Każdy kraj posiada własne regulacje w zakresie importu i eksportu, dlatego koniecznie zapoznaj się z aktualnymi przepisami państwa docelowego. Firmy kurierskie, w tym DHL Express, są zobowiązane do przestrzegania międzynarodowych przepisów iATA oraz ADR. W związku z tym nasza firma nie organizuje przewozu takich przedmiotów, jak:

Najczęściej zadawane pytania

Przesyłkę międzynarodową nadasz w jednym z punktów DHL Servicepoint w Zabrzu. Możesz też zamówić odbiór paczki przez kuriera z domu lub pracy – zrobisz to telefonicznie i online.

Wysyłane przedmioty zapakuj w solidny karton, który zabezpieczysz mocną taśmą klejącą. Wnętrze paczki wypełnij folią bąbelkową, papierem lub gazetą tak, aby ograniczyć przemieszczanie się przedmiotów.

Podstawowy dokument, który umożliwia dostawę paczki pod wskazany adres, jest list przewozowy. Jeśli nadajesz paczkę z domu, wydrukuj go i naklej w widocznym miejscu. Jeżeli wybrałeś nadanie w punkcie DHL, nasi pracownicy zajmą się wszystkim za Ciebie.

Koszt każdej paczki międzynarodowej jest ustalany indywidualnie na podstawie jej wagi i wymiarów. Najmniejsze przesyłki zagraniczne wyślesz już za 150 złotych!

Tak, wszyscy klienci DHL Express mogą skorzystać z darmowej usługi śledzenia przesyłek zagranicznych.

Standardowy czas dostawy do krajów europejskich wynosi 1-2 dni robocze. Paczki na pozostałe kontynenty dostarczamy w 2 do 8 dni roboczych. Czas transportu jest liczony od momentu odebrania paczki przez kuriera.

Zanim wyślesz paczkę zagraniczną, koniecznie zapoznaj się z listą przedmiotów zakazanych w transporcie międzynarodowym. W razie jakichkolwiek pytań związanych z wysyłanymi przedmiotami skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ