DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W LUBLINIE

Przesyłki międzynarodowe z Lublina

Masz planach wysyłać przesyłki międzynarodowe z Lublina, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Nie szukaj dalej i wybierz DHL Express! Zapewniamy bezpieczną i tanią wysyłkę, gwarantując, że Twoje przesyłki zagraniczne z Lublina zostaną wysłane ekspresowo. Skorzystaj z naszej oferty, a Twoje paczki międzynarodowe wysyłane z Lublina zostaną sprawnie dostarczone.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Lublinie

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Lublina

Zamierzasz nadać przesyłkę lotniczą do rodziny lub znajomych, którzy mieszkają w innym kraju? A może musisz wysłać ważną, służbową korespondencję za granicę? DHL Express już od kilku dekad świadczy usługi kurierskie o międzynarodowym zasięgu, dostarczając różnego rodzaju przesyłki do państw na całym świecie. Ameryka, Azja czy Australia? Z nami Twoje przesyłki międzynarodowe dotrą wszędzie tam, gdzie je wyślesz. Nie wiesz jak wysłać paczkę zagraniczną z Lublina? Wystarczy, że nadasz swoją przesyłkę w jednym z punktów DHL Servicepoint lub zamówisz kuriera międzynarodowego do domu. Możesz to zrobić za pośrednictwem telefonu lub internetu, a nasz pracownik odbierze paczkę z wyznaczonego miejsca w Lublinie, np. Twojego mieszkania!

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Lublina?

Musisz wysłać przesyłkę międzynarodową z Lublina, ale obawiasz się wysokich kosztów? Nic bardziej mylnego — DHL Express oferuje atrakcyjne ceny, które zaczynają się już od 150 złotych. Koszt przesyłki zagranicznej z Lublina obliczany jest na podstawie wagi i wymiarów paczki oraz dodatkowych usług.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Nasza firma kurierska dba o jak najszybszą dostawę paczek zagranicznych z Lublina, zwracając jednocześnie uwagę na ich bezpieczeństwo. Czas transportu przesyłek do krajów Europy wynosi zwykle od 1 do 2 dni roboczych. Natomiast przesyłki międzynarodowe wysyłane do państw leżących w pozostałych częściach świata dostarczane są w okresie od 3-8 dni roboczych. Czas dostawy paczki zagranicznej z Lublina liczy się od momentu odebrania paczki przez kuriera DHL Express. Każdemu klientowi zapewniamy możliwość szybkiego sprawdzenia statusu przesyłki, poprzez bezpłatne śledzenie przesyłek zagranicznych. Wystarczy wpisać numer przesyłki zagranicznej na naszej stronie internetowej, a ukaże nam się aktualny status paczki.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Zanim nadamy przesyłkę międzynarodową z Lublina, należy dokładnie sprawdzić, jakich produktów nie można wysyłać za granicę. Każde państwo określa swoje własne obostrzenia, jednak w wielu z nich obowiązuje zakaz wysyłki tych samych towarów. Warto dokładnie zapoznać się z tą informacją, w innym przypadku nasza przesyłka zagraniczna może utknąć. Na liście towarów zakazanych często znajdują się m.in. alkohol, używki, środki łatwopalne, broń, substancje żrące, gotówka, kamienie szlachetne, żywe zwierzęta, ludzkie szczątki i wiele innych. Pełna lista towarów zabronionych w transporcie znajduje się na naszej stronie internetowej.

Najczęściej zadawane pytania

Przesyłkę zagraniczną z Lublina można nadać w jednym z punktów DHL Servicepoint, których pełną listę można znaleźć na naszej stronie internetowej. Możliwe jest także zamówienie kuriera międzynarodowego, który odbierze przesyłkę z Twojego mieszkania.

Paczkę zagraniczną należy zapakować w porządny karton oraz dokładnie zakleić taśmą pakową. Warto zabezpieczyć wnętrze przesyłki folią bąbelkową, papierem, gazetą lub piankami, aby zawartość się nie przemieszczała.

Podstawowym dokumentem, który umożliwia wysyłkę paczki międzynarodowej, jest list przewozowy. Należy wydrukować go i nakleić w widocznym miejscu. W przypadku nadania paczki w punkcie DHL, nasi pracownicy Cię w tym wyręczą.

Tak, każdy klient DHL Express ma możliwość śledzenia przesyłek zagranicznych. Wystarczy wpisać numer przesyłki na naszej stronie internetowej.

DHL Express dba o błyskawiczne dostarczenie przesyłek, dlatego szacowany czas przewozu paczek międzynarodowych do innych krajów Europy wynosi 1-2 dni roboczych. Przesyłki zagraniczne do pozostałych państw dostarczane są zwykle w 3-8 dni roboczych.

Przed wysłaniem paczki międzynarodowej należy upewnić się, że nie zawiera ona żadnych towarów zakazanych do wysyłki. Na naszej stronie internetowej dostępna jest aktualna lista przedmiotów zakazanych. W razie pytań skontaktuj się z biurem obsługi klienta DHL Express.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ