DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W WROCŁAWIU

Przesyłki międzynarodowe z Wrocławia

Chcesz wysłać przesyłkę międzynarodową z Wrocławia? Skorzystaj z usług firmy kurierskiej DHL Express, która oferuje szybki i bezpieczny przewóz przesyłek zagranicznych. Dzięki nam, Twoja paczka dotrze do adresata za granicą nawet w ciągu jednego dnia roboczego! Zaufaj DHL Express, liderowi w dziedzinie przesyłek międzynarodowych i już dziś wyślij z nami swoją paczkę z Wrocławia.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Wrocławiu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Wrocławia

Szukasz firmy kurierskiej, która oferuje szybkie, bezpieczne i w pełni profesjonalne przewozy paczek międzynarodowych? DHL Express ma ogromne doświadczenie w przesyłkach zagranicznych – każdego dnia obsługujemy tysiące paczek z Wrocławia. Organizujemy przewozy dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy chcą błyskawicznie wysłać przesyłkę lotniczą. Aby nadać przesyłki międzynarodowe z Wrocławia, nie musisz nawet wychodzić z domu! Wystarczy, że za pośrednictwem formularza online zamówisz kuriera do domu. Możesz też przynieść przesyłkę do jednego z punktów nadań DHL Servicepoint – ich listę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wyślij paczkę zagraniczną z Wrocławia i przekonaj się, jakie to proste!

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Wrocławia?

Zastanawiasz się, ile kosztuje przesyłka międzynarodowa z Wrocławia? Koszt każdej paczki jest ustalany indywidualnie w zależności od jej wagi i wymiarów. Ceny ekspresowych przesyłek kurierskich za granicę zaczynają się od 150 złotych. Sprawdź nasz cennik online, a poznasz dokładną cenę swojej paczki zagranicznej z Wrocławia.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

W DHL Express wiemy, że każda przesyłka zagraniczna ma priorytetowe znaczenie. Dlatego nasi kurierzy dokładają wszelkich starań, aby wszystkie przesyłki międzynarodowe z Wrocławia docierały do odbiorców możliwie szybko. Szacowany czas dostawy do państw europejskich to 1-2 dni robocze, zaś paczki na dalszych trasach staramy się dostarczyć w 3 do 8 dni. Czas transportu rozpoczyna się w momencie odebrania paczki przez kuriera DHL Express. Zdecyduj się na usługi kurierskie DHL Express, a otrzymasz możliwość szybkiej weryfikacji, gdzie obecnie znajduje się Twoja paczkaŚledzenie przesyłek zagranicznych to darmowa usługa, którą oferujemy wszystkim klientom biznesowym i indywidualnym. Wejdź na naszą stronę internetową i podaj numer przesyłki, a od razu dowiesz się, na jakim etapie podróży znajduje się Twoja paczka.

Najczęściej zadawane pytania

Aby nadać przesyłkę zagraniczną z Wrocławia, zanieś ją do jednego z punktów partnerskich DHL Servicepoint. Możesz też zamówić kuriera do domu – w tym celu wypełnij formularz online lub zadzwoń na naszą infolinię.

Paczkę lotniczą należy umieścić w specjalnym opakowaniu – kopercie na dokumenty lub solidnym kartonie. Wnętrze przesyłki wypełnij papierem, folią bąbelkową lub gazetą tak, aby unieruchomić wysyłane przedmioty.

Przygotowując paczkę zagraniczną z Wrocławia nie możesz zapomnieć o liście przewozowym. List przewozowy przygotujesz online lub otrzymasz go w punkcie DHL. W przypadku przesyłek poza Unię Europejską podlegających odprawie celnej potrzebne będą dodatkowo oświadczenia dot zawartości, dokument potwierdzający wartość towaru.

Cena każdej paczki jest ustalana indywidualnie na podstawie jej wagi i wymiarów. Najtańsze przesyłki międzynarodowe z Wrocławia kosztują 150 złotych.

Czas przewozu zależy od odległości pomiędzy Wrocławiem a krajem docelowym. Czas dostawy paczek lotniczych wynosi od 1-2 dni roboczych w Europie i do USA. Szacowany czas doręczenia poznasz podczas nadania przesyłki lub możesz sprawdzić aplikacji.

Tak, po odebraniu paczki przez kuriera DHL Express możesz śledzić jej podróż na naszej stronie internetowej. Numer przesyłki to jednocześnie kod, który umożliwia śledzenie.

Zanim nadasz paczkę zagraniczną, zapoznaj się z listą przedmiotów zabronionych w transporcie międzynarodowych. W razie wątpliwości skontaktuj się z biurem obsługi DHL Express.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ