DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W RZESZOWIE

Przesyłki międzynarodowe z Rzeszowa

Szukasz firmy kurierskiej, która organizuje przesyłki międzynarodowe z Rzeszowa? Paczkę zagraniczną z tego, jak i wielu innych miast na Podkarpaciu wyślesz z DHL Express. Jesteśmy światowym liderem w dziedzinie przesyłek międzynarodowych, a dzięki ogromnemu doświadczeniu i doskonałej organizacji możesz być pewien, że Twoja paczka dotrze do odbiorcy za granicą wyjątkowo szybko i bezpiecznie.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Rzeszowie

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Rzeszowa

Chcesz nadać przesyłkę zagraniczną z Rzeszowa? W takim razie zdecyduj się na usługi DHL Express! Nasi kurierzy codziennie obsługują tysiące paczek lotniczych z Podkarpacia do takich państw, jak Niemcy, Wielka Brytania, Kanada, USA, Chiny, Rosja czy Arabia Saudyjska. Dzięki nam Twoja paczka lotnicza z Rzeszowa dotrze do odbiorcy za granicą w wyjątkowo krótkim czasie! Pierwszy raz nadajesz paczkę zagraniczną z Rzeszowa? W DHL Express wysyłka paczek jest wyjątkowo prosta! Możesz przynieść ją do jednego z setek punktów DHL Servicepoint, które znajdziesz na terenie całego kraju. Dokładną listę punktów partnerskich w Rzeszowie sprawdzisz na naszej stronie internetowej. Przesyłki międzynarodowe nadasz również bez wychodzenia z domu! Wystarczy, że zamówisz odbiór paczki przez kuriera spod wskazanego adresu.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Rzeszowa?

Zastanawiasz się, ile kosztują przesyłki międzynarodowe z Rzeszowa? Cena każdej paczki jest obliczana indywidualnie na podstawie jej wagi, wymiarów, a także wykupionych usług dodatkowych. Dokładny koszt wysyłki sprawdzisz w naszym cenniku online. Jeżeli nadajesz paczki lotnicze w ramach działalności biznesowej, zapytaj o naszą ofertę dla firm.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Kurierzy DHL Express dokładają wszelkich starań, aby każda przesyłka międzynarodowa z Rzeszowa dotarła do odbiorcy za granicą w ekspresowym tempie. Standardowy czas dostawy paczek do krajów leżących w Europie to 1-2 dni robocze, zaś dostawa na pozostałe kontynenty powinna zająć 2 do 8 dni roboczych. Czas transportu liczymy od momentu odebrania paczki przez kuriera – jeżeli zamówisz go dzisiaj, odbierzemy Twoją przesyłkę do godz. 14 w kolejnym dniu roboczym. DHL Express daje Ci możliwość szybkiej i dokładnej weryfikacji, gdzie znajduje się Twoja przesyłka międzynarodowa z Rzeszowa. Aby sprawdzić jej położenie, wejdź na naszą stronę internetową i podaj numer paczki. To darmowa i bardzo prosta usługa, która umożliwia śledzenie przesyłek zagranicznych w czasie rzeczywistym.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Pierwszy raz wysyłasz przesyłkę lotniczą za granicę? Zanim nadasz paczkę w Rzeszowie, koniecznie sprawdź listę przedmiotów zakazanych w transporcie międzynarodowym. Pamiętaj, że każdy kraj posiada własne regulacje w tym zakresie, dlatego zawsze sprawdzaj przepisy obowiązujące w kraj docelowym. Do transportu nie przyjmujemy:

Wysyłka towarów niebezpiecznych jest możliwa po uzyskaniu wcześniejszej autoryzacji – skontaktuj się z DHL Express aby uzyskać szczegóły.

Najczęściej zadawane pytania

Paczkę międzynarodową możesz nadać w punkcie partnerskim DHL Servicepoint – ich aktualną listę znajdziesz na naszej stronie. Możesz też zamówić odbiór paczki z domu lub pracy, zrobisz to telefonicznie lub online.

Przesyłki zagraniczne zawsze wysyłaj w solidnym kartonie, który zabezpieczysz mocną taśmą klejącą. Nie zapomnij o przyklejeniu listu przewozowego.

Każdy przedmiot oraz wolną przestrzeń zabezpiecz folią bąbelkową, gazetą lub papierem tak, aby zminimalizować ryzyko przemieszczania się przedmiotów.

Aby Twoja przesyłka dotarła do adresata, potrzebujesz listu przewozowego. Jeżeli zamówiłeś kuriera do domu, list do wydrukowania znajdziesz na swojej skrzynce mailowej. Jeśli nadajesz paczkę w punkcie DHL Servicepoint, nasi kierownicy przygotują wszelkie dokumenty za Ciebie.

Cenę każdej przesyłki międzynarodowej ustalamy indywidualnie na podstawie jej wymiarów i wagi. Najmniejsze paczki za granicę wyślesz już za 150 złotych.

Tak, w DHL Express dajemy Ci darmową możliwość śledzenia przesyłek zagranicznych.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda paczka dotarła do odbiorcy możliwie szybko. W przypadku przesyłek międzynarodowych standardowy czas przewozu wynosi 1 do 8 dni roboczych.

Upewnij się, że towary, które wysyłasz, nie znajdują się na liście przedmiotów zabronionych w transporcie międzynarodowym. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ