DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W GDYNI

Przesyłki międzynarodowe z Gdyni

Wysyłasz służbowe przesyłki międzynarodowe z Gdyni? Chcesz nadać pojedynczą przesyłkę zagraniczną? Firma kurierska DHL Express zajmie się wysyłką wszystkich Twoich paczek lotniczych. Jako międzynarodowa firma i światowy lider w branży przesyłek międzynarodowych, zapewniamy profesjonalne podejście. Dzięki nam Twoje paczki międzynarodowe z Gdyni szybko i bezpiecznie trafią do odbiorców.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Gdyni

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Gdyni

Pierwszy raz wysyłasz przesyłkę międzynarodową z Gdyni? Wybierając firmę kurierską DHL Express, możesz mieć pewność, że Twoja przesyłka trafi w docelowe miejsce bez problemu. Każdego dnia wysyłamy tysiące paczek zagranicznych, zachowując pełen profesjonalizm. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozie paczek międzynarodowych do takich państw jak, Wielka Brytania, Kanada, Chiny, Japonia czy Stany Zjednoczone. Gwarantujemy, że Twoja przesyłka lotnicza trafi w miejsce docelowe w ekspresowym tempie. Nie wiesz jak nadać paczkę zagraniczną z Gdyni? Z DHL Express to bardzo proste! Możesz je nadać w jednym z naszych punktów partnerskich DHL Servicepoint w Gdyni! Jeśli nie chcesz wychodzić z domu, wystarczy, że zamówisz kuriera międzynarodowego, który odbierze paczkę z Twojego mieszkania.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Gdyni?

Musisz wysłać przesyłkę międzynarodową z Gdyni, ale boisz się wysokiej ceny? DHL Express oferuje atrakcyjne ceny wysyłki paczek zagranicznych. Podaj wagę i wymiary paczki na naszej stronie internetowej, a kwota zostanie natychmiast obliczona.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Wiemy, że naszym klientom zależy na jak najszybszej dostawie paczek zagranicznych z Gdyni. Nasi pracownicy każdego dnia dbają o ekspresowe dostarczenie każdej przesyłki międzynarodowej z Gdyni. Dokładamy wszelkich starań, aby przesyłki zagraniczne docierały do miejsc docelowych w Europie w 1-2 dni robocze. Transport przesyłek lotniczych do państw leżących poza Europą jest nieco dłuższy – standardowa dostawa zajmuje od 3 do 8 dni roboczych. Jeśli chcesz być na bieżąco z aktualnym statusem Twojej przesyłki – skorzystaj z usług kuriera międzynarodowego DHL Express, który umożliwia darmowe śledzenie przesyłek zagranicznych. Każda przesyłka jest rejestrowana w naszym systemie, dzięki czemu szybko sprawdzisz jej miejsce pobytu za pomocą numeru przesyłki.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Z uwagi na bezpieczeństwo transportu, prawo międzynarodowe i krajowe ograniczenia nie każda zawartość jest dozwolona. Zanim nadasz przesyłkę międzynarodową z Gdyni, należy dokładnie sprawdzić czy towar nie podlega ograniczeniom w transporcie lub nie jest zabroniony w transporcie lotniczym. Na liście towarów zakazanych często znajdują się m.in. alkohol, używki, broń, gotówka, kamienie szlachetne, żywe zwierzęta, ludzkie szczątki i wiele innych. Pełna lista towarów zabronionych w transporcie znajduje się na naszej stronie internetowej.

Najczęściej zadawane pytania

Przesyłki międzynarodowe z Gdyni możesz nadać w punktach DHL Servicepoint – sprawdź, gdzie jest najbliższy Ciebie punkt na naszej stronie internetowej. Możesz również nadać paczkę bez wychodzenia z domu, zamawiając naszego kuriera międzynarodowego.

Przed wysłaniem każdą przesyłkę lotniczą zapakuj w solidny karton. Pamiętaj o starannym zabezpieczeniu wnętrza paczki przed przemieszczaniem się – możesz użyć folii bąbelkowej lub gazety.

Ceny przesyłek międzynarodowych z Gdyni zaczynają się już od 150 zł. Dokładny koszt paczki lotniczej możesz obliczyć na naszej stronie internetowej.

Tak, DHL Express umożliwia śledzenie przesyłek międzynarodowych. Numer paczki działa także jak kod śledzący, który umożliwi Ci szybkie sprawdzenie statusu przesyłki

DHL Express stale dba, aby paczki zagraniczne z Gdyni docierały do odbiorców w ciągu 1-8 dni roboczych. Nadając paczkę otrzymasz informację o szacowanym czasie dostawy.

Pamiętaj, aby przed nadaniem przesyłki zapoznać się z listą przedmiotów zabronionych w transporcie międzynarodowych. W razie wątpliwości skontaktuj się z biurem obsługi klienta kuriera międzynarodowego DHL Express.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ