DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W ZIELONEJ GÓRZE

Przesyłki międzynarodowe z Zielonej Góry

Poszukujesz firmy kurierskiej, która przewozi przesyłki międzynarodowe z Zielonej Góry! Nie mogłeś trafić lepiej! DHL Express to międzynarodowy przewoźnik, który oferuje tanie i ekspresowe przesyłki zagraniczne. Z nami wyślesz paczki międzynarodowe do takich państw, jak Wielka Brytania, Niemcy, Kanada czy Chiny. Korzystając z naszych usług, możesz być pewien, że Twoja przesyłka lotnicza dotrze do odbiorcy wyjątkowo szybko i sprawnie.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Zielonej Górze

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Zielonej Góry

Chcesz nadać przesyłkę zagraniczną z Zielonej Góry? Zapraszamy Cię do skorzystania z usług DHL Express, czyli światowego lidera w dziedzinie transportu międzynarodowego. Nasi kurierzy codziennie obsługują tysiące paczek z Zielonej Góry oraz innych miejscowości w województwie Lubuskim. Mimo ogromnych odległości dostarczamy przesyłki lotnicze nawet do takich krajów, jak Brazylia, Indie, Chiny czy Australia. Wysyłasz przesyłki zagraniczne w ramach działalności biznesowej? A może chcesz przesłać paczkę międzynarodową do rodziny mieszkającej za granicą? DHL Express przygotował wyjątkową ofertę zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Aby skorzystać z naszych usług, nadaj paczkę w jednym z punktów DHL Servicepoint w Zielonej Górze lub zamów kuriera do domu.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Zielonej Góry?

Chcesz sprawdzić cenę przesyłek zagranicznych z Zielonej Góry? Koszt każdej paczki obliczamy indywidualnie na podstawie jej wagi, wymiarów oraz zakupionych usług dodatkowych. Za ekspresowe przesyłki międzynarodowe zapłacisz od 150 do kilkuset złotych – dokładną cenę sprawdzisz na naszej stronie internetowej.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Zastanawiasz się, ile zajmie transport Twojej przesyłki zagranicznej z Zielonej Góry? Możemy Cię zapewnić, że kurierzy międzynarodowi DHL Express dokładają wszelkich starań, aby każda przesyłka lotnicza dotarła do miejsca docelowego w możliwie najkrótszym czasie. Standardowy czas dostawy paczek zagranicznych do państw leżących w Europie wynosi 1 do 2 dni roboczych. W przypadku pozostałych kontynentów wysyłka zajmuje 2-8 dni roboczych. Czas przewozu liczymy od momentu odebrania paczki przez kuriera z Twojego domu lub punktu DHL Servicepoint. Chcesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja przesyłka międzynarodowa z Zielonej Góry? Wejdź na naszą stronę internetową i skorzystaj z usługi śledzenie przesyłek międzynarodowych. To darmowe rozwiązanie, które pozwala sprawdzić aktualny status każdej paczki.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Pamiętaj, że problemy w czasie odprawy celnej mogą znacząco wydłużyć czas transportu Twojej przesyłki lotniczej. Dlatego, zanim nadasz paczkę międzynarodową w Zielonej Górze, szczegółowo zweryfikuj listę przedmiotów zakazanych w transporcie międzynarodowym. Każdy kraj posiada własne regulacje w tym zakresie, dlatego zawsze sprawdzaj przepisy obowiązujące w kraju docelowym. Poza przepisami obowiązującymi w poszczególnych krajach nasza firma kurierska jest zobowiązana do przestrzegania międzynarodowych regulacji iATA oraz ADR. W związku z tym DHL Express nie organizuje przewozu:

Najczęściej zadawane pytania

Wysyłane przedmioty zapakuj w solidny karton i zabezpiecz go mocną taśmą klejącą. Dokumenty zawsze wysyłaj w specjalnej kopercie DHL. W dobrze widocznym miejscu naklej list przewozowy oraz inne, ważne oznaczenia.

Zanim zapakujesz przedmioty, owiń je gazetą, folią bąbelkową albo papierem. Wnętrze kartonu wypełnij szczelnie tak, aby zminimalizować ryzyko przemieszczania się towarów.

Najprościej będzie, jeśli zamówisz kuriera do domu lub biura – nasz pracownik odbierze przesyłkę przed godz. 14 w kolejnym dniu roboczym. Możesz też zostawić przesyłkę w jednym z punktów DHL Servicepoint, które znajdziesz w całym mieście.

Każdy klient DHL Express może śledzić swoją przesyłkę zagraniczną. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę internetową i podasz nam numer przesyłki. Usługa śledzenia jest całkowicie darmowa.

Nasi kurierzy międzynarodowi starają się dostarczać wszystkie paczki w błyskawicznym tempie. Paczki do krajów w Europie dowozimy w 1 do 2 dni roboczych, zaś przesyłki na pozostałe kontynenty wysyłamy w 2 do 8 dni.

Koszt każdej paczki jest obliczany indywidualnie na podstawie jej wagi i wymiarów. Najmniejsze przesyłki zagraniczne wyślesz już za 150 złotych.

Przed nadaniem paczki międzynarodowej upewnij się, że wysyłane przedmioty nie znajdują się na liście towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ