DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W KRAKOWIE

Przesyłki międzynarodowe z Krakowa

Szukasz firmy kurierskiej, która zajmuje się wysyłką przesyłek międzynarodowych z Krakowa? Właśnie ją znalazłeś! DHL Express to profesjonalna firma kurierska, z długoletnim doświadczeniem w obsłudze przesyłek zagranicznych z Krakowa i innych miast w Polsce. Oferujemy bezpiecznie, szybkie i tanie paczki do wielu państw w Europie i na świecie. Odwiedź naszą stronę i sprawdź sam!

Jak nadać paczkę zagraniczną w Krakowie

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Krakowa

Chcesz wysłać przesyłkę zagraniczną z Krakowa? Skorzystaj, więc z usług DHL Express – lidera na rynku przewozów międzynarodowych. Nasi kurierzy dokonają wszelkich starań, aby Twoja paczka dotarła do adresata szybko i bezpiecznie, niezależnie od miejsca przeznaczenia. Codziennie organizujemy wysyłkę paczek lotniczych do takich państw, jak Niemcy, Hiszpania, USA, Kanada, Argentyna, Japonia czy Australia. Mamy ogromne doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych z Krakowa, dlatego możesz nam zaufać. Wysyłka paczek zagranicznych z DHL Express jest wyjątkowo prosta! Przesyłkę międzynarodową możesz nadać w jednym z naszych punktów partnerskich. Wygodną opcją jest też zamówienie odbioru przesyłki przez kuriera z biura lub domu. Kuriera pod wskazany adres zamów przez internet lub telefonicznie. Numer listu przewozowego umożliwi Ci śledzenie przesyłki.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Krakowa?

Zastanawiasz się, ile kosztują przesyłki międzynarodowe z Krakowa? Ceny paczek międzynarodowych wahają się od 150 do kilkuset złotych. Dokładną cenę ustalamy na podstawie wagi i wymiarów przesyłki oraz wybranych usług dodatkowych – koszt paczki możesz sprawdzić w cenniku na naszej stronie internetowej.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Kurierzy międzynarodowi DHL Express każdego dnia obsługują setki paczek z Krakowa. Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby każda przesyłka dotarła do odbiorcy możliwie szybko i bezpiecznie. Szacunkowy czas eksportu przesyłek lotniczych do krajów położonych w Europie to 1-2 dni robocze. Paczki na pozostałe kontynenty staramy się dostarczyć w ciągu 3 do 8 dni roboczych – licząc od momentu odebrania przesyłki zagranicznej przez kuriera z Krakowa. Każdy klient DHL Express ma możliwość śledzenia przesyłki w czasie rzeczywistym. Wystarczy, że odwiedzisz naszą stronę i podasz numer paczki – to najprostszy sposób, aby dowiedzieć się, gdzie obecnie znajduje się Twoja przesyłka międzynarodowa z Krakowa. Śledzenie przesyłek zagranicznych jest całkowicie bezpłatną usługą.

Najczęściej zadawane pytania

Przesyłki zagraniczne możesz nadać w jednym z naszych punktów partnerskich – ich listę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Możesz też zamówić kuriera, który odbierze paczkę ze wskazanego adresu w Krakowie. Zrobisz to wygodnie przez aplikację.

Paczki lotnicze odbywają kilkuetapową podróż, dlatego pamiętaj o dokładnym zabezpieczeniu wysyłanych przedmiotów. Przesyłkę zapakuj w solidny karton, a jego wnętrze wypełnij gazetą lub folią bąbelkową.

Podstawowym dokumentem, który umożliwia podróż przesyłki międzynarodowej jest list przewozowy. Jeżeli wysyłasz przesyłkę towarową poza Unię Europejską będzie podlegała ona odprawie celnej. Wtedy należy przygotować między innymi dokument potwierdzający wartość towaru (np. fakturę), a także upoważnić agencję celną do reprezentowania przed organami celnymi w zakresie świadczonej usługi. Pamiętaj, aby przed wysłaniem paczki wydrukować list przewozowy. Jeśli zaniesiesz przesyłkę do punktu nadań, nasi pracownicy zrobią to za Ciebie.

Najtańsze przesyłki lotnicze z Krakowa wyślesz już za 150 zł. Ostateczny koszt transportu wyliczany na podstawie wagi i wymiarów paczki.

Tak, każdy klient DHL Express może śledzić swoją przesyłkę na naszej stronie internetowej. Śledzenie jest możliwe na podstawie numeru paczki.

Czas transportu jest uzależniony od odległości pomiędzy Krakowem a miejscem docelowym. W przypadku krajów europejskich szacowany czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze. Paczki na inne kontynenty staramy się dostarczać w ciągu 2-8 dni.

Zanim nadasz przesyłkę lotniczą z Krakowa, sprawdź listę przedmiotów zabronionych oraz ograniczonych w transporcie międzynarodowych. W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ