DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W SZCZECINIE

Przesyłki międzynarodowe z Szczecina

Wysyłasz służbowe przesyłki międzynarodowe ze Szczecina, a może chcesz nadać pojedynczą przesyłkę zagraniczną? Obsługą wszystkich Twoich paczek lotniczych zajmie się firma kurierska DHL Express. Jesteśmy międzynarodową firmą, która do każdej przesyłki zagranicznej podchodzi w profesjonalny sposób. To dlatego wszystkie paczki międzynarodowe ze Szczecina trafiają do odbiorców szybko i bezpiecznie.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Szczecinie

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe ze Szczecina

Chcesz wysłać przesyłkę międzynarodową ze Szczecina? Wybierz firmę kurierską DHL Express, która każdego dnia obsługuje tysiące przesyłek lotniczych na całym świecie. Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w przewozie paczek międzynarodowych do takich państw jak, Wielka Brytania, Kanada, Ukraina, Chiny, Japonia, Argentyna, Stany Zjednoczone czy Indie. Możesz być pewien, że z nami Twoja przesyłka lotnicza trafi w miejsce docelowe w ekspresowym tempie. Pierwszy raz wysyłasz przesyłki międzynarodowe w Szczecinie? Możesz je nadać w jednym z naszych punktów partnerskich DHL Servicepoint, które znajdziesz w całym mieście! Jeśli nie chcesz wychodzić z domu, zamów kuriera międzynarodowego, który odbierze paczkę z Twojego mieszkania.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna ze Szczecina?

Chcesz wysłać paczkę międzynarodową ze Szczecina, ale obawiasz się wysokich kosztów? Na szczęście w DHL Express ceny przesyłek lotniczych są wyjątkowo atrakcyjne. Wejdź na naszą stronę internetową, podaj wagę i wymiary paczki, a od razu dowiesz się, ile zapłacisz za wysyłkę zagraniczną.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

W DHL Express wiemy, że szybka dostawa to dla Ciebie sprawa priorytetowa. Właśnie dlatego nasi pracownicy dbają o błyskawiczne dostarczenie każdej przesyłki międzynarodowej ze Szczecina. Staramy się, aby paczki międzynarodowe docierały do miejsc docelowych w Europie w 1-2 dni robocze. Nieco dłużej trwa transport przesyłek lotniczych do Azji, Afryki, Australii i obu Ameryk – standardowa dostawa zajmuje od 3 do 8 dni roboczych. Czas ten może się nieznacznie różnić, ale o wszystkich zmianach dowiesz się na bieżąco, dzięki możliwości śledzenia przesyłek międzynarodowych. Skorzystaj z usług kuriera międzynarodowego DHL Express, który umożliwia darmowe śledzenie przesyłek zagranicznych. Każda paczka jest rejestrowana w naszym systemie, dlatego szybko i prosto sprawdzisz jej status.

Najczęściej zadawane pytania

Przesyłki międzynarodowe ze Szczecina nadasz w punktach DHL Servicepoint – znajdź najbliższy punkt na naszej stronie internetowej. Drugim sposobem na nadanie paczki zagranicznej jest zamówienie kuriera międzynarodowego do domu.

Każdą przesyłkę lotniczą zapakuj w solidny karton. Nie zapomnij o dokładnym zabezpieczeniu wnętrze paczki przed przemieszczaniem się – użyj do tego folii bąbelkowej lub gazety.

Najtańsze przesyłki międzynarodowe ze Szczecina wyślesz już za 150 zł. Dokładny koszt swojej paczki lotniczej sprawdzisz na naszej stronie internetowej.

Skorzystaj z wyszukiwarki punktów DHL, w których nadasz paczkę międzynarodową.

Tak, DHL Express umożliwia śledzenie przesyłek międzynarodowych. Numer paczki to również kod śledzący, dzięki któremu błyskawicznie zobaczysz status przesyłki lotniczej.

DHL Express dokłada wszelkich starań, aby paczki międzynarodowe ze Szczecina dotarły do odbiorców w najkrótszym czasie. Czas transportu w zależności od kraju doręczenia wynosi od 1 do 8 dni roboczych. Podczas nadania paczki zostaniesz poinformowany o szacowanym czasie dostawy.

Zanim nadasz przesyłkę międzynarodową, zapoznaj się z listą przedmiotów zabronionych w transporcie międzynarodowych. W razie wątpliwości skontaktuj się z biurem obsługi klienta kuriera międzynarodowego DHL Express.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ