DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W CZĘSTOCHOWIE

Przesyłki międzynarodowe z Częstochowy

Szukasz firmy kurierskiej, która zajmuje się wysyłką przesyłek międzynarodowych z Częstochowy? Właśnie znalazłeś najlepsze rozwiązanie! Firma DHL Express oferuje tanie i ekspresowe przesyłki lotnicze z Częstochowy za granicę. Z nami wyślesz paczkę do Niemiec, Francji, Stanów Zjednoczonych, Chin, a nawet Australii. Sprawdź szczegóły oferty DHL Express i już dziś nadaj swoją przesyłkę międzynarodową!

Jak nadać paczkę zagraniczną w Częstochowie

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Częstochowy

Wysyłasz paczkę zagraniczną z Częstochowy? W takim razie zdecyduj się na usługi DHL Express – światowego lidera w dziedzinie przesyłek międzynarodowych! Nasi kurierzy codziennie obsługują tysiące paczek lotniczych do takich państw, jak Kanada, Indie, Chiny, Turcja, Wielka Brytania czy Niemcy. Dzięki nam Twoja przesyłka międzynarodowa z Częstochowy dotrze do odbiorcy za granicą w ekspresowym tempie! Jak wysłać przesyłkę zagraniczną z Częstochowy? W DHL Express to wyjątkowo proste! Wystarczy, że zamówisz odbiór przesyłki z domu lub biura – kuriera pod wskazany adres umówisz telefonicznie i online. Paczkę możesz też nadać w jednym z punktów DHL Servicepoint, które znajdziesz w całym mieście.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Częstochowy?

Pierwszy raz wysyłasz paczkę kurierską z Częstochowy i obawiasz się wysokich kosztów związanych z wysyłką? Spokojnie, w przesyłki międzynarodowe w DHL Express są wyjątkowo tanie! Koszt każdej paczki obliczamy indywidualnie na podstawie jej wagi i wymiarów. Aby sprawdzić dokładną cenę przesyłki, skorzystaj z naszego cennika online.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Zanim przesyłka międzynarodowa z Częstochowy dotrze do odbiorcy za granicą, musi pokonać kilkuetapową podróż. DHL Express posiada ogromne doświadczenie w wysyłce paczek międzynarodowych, dlatego każdy etap transportu został dokładnie przemyślany i zoptymalizowany. Nasz wykwalifikowany zespół dokona wszelkich starań, aby Twoja przesyłka lotnicza trafiła w ręce odbiorcy możliwie szybko i bezpiecznie. Staramy się, aby przesyłki do państw europejskich docierały w 1 do 2 dni roboczych. Nieco dłużej zajmuje wysyłka paczek na pozostałe kontynenty – w takim przypadku standardowa dostawa trwa 2-8 dni roboczych. Każdą zmianę statusu paczki sprawdzisz na naszej stronie internetowej. Wszystkim Klientom DHL Express udostępniamy darmową opcję “śledzenie przesyłek międzynarodowych”, dzięki której możesz obserwować ich podróż w czasie rzeczywistym.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Zanim wyślesz przesyłkę lotniczą z Częstochowy, koniecznie sprawdź listę przedmiotów zakazanych w transporcie międzynarodowych. Każdy kraj posiada własne rozporządzenia dot. przedmiotów zakazanych, dlatego dokładnie zapoznaj się z lokalnymi przepisami. Dodatkowo międzynarodowe firmy kurierskie posiadają własne regulacje dotyczące towarów zabronionych. W przypadku DHL Express lista przedmiotów zakazanych jest spójna z przepisami iATA oraz ADR. Oznacza to, że nie organizujemy przewozu:

Najczęściej zadawane pytania

Paczkę międzynarodową możesz nadać w jednym z punktów DHL Servicepoint – ich aktualną listę znajdziesz na naszej stronie. Możesz też zamówić kuriera do domu lub pracy – jego wizytę umówisz telefonicznie lub online.

Każda paczka zagraniczna musi być zabezpieczona przed ew. uszkodzeniem. Najlepiej zapakować przesyłkę w solidny karton, a wnętrze paczki wypełnić folią bąbelkową lub gazetą tak, aby jej zawartość była nieruchoma.

Podstawowym dokumentem transportowym jest list przewozowy. Jeżeli nadajesz paczkę w punkcie DHL, nasi pracownicy przygotują go za Ciebie. Jeśli zamówiłeś kuriera do domu, otrzymasz list na maila – wydrukuj go i umieść w widocznym miejscu.

Koszt każdej przesyłki lotniczej za granicę jest ustalany indywidualnie na podstawie wymiarów i wagi paczki. Dokładną cenę transportu sprawdzisz w naszym cenniku online.

Tak, firma kurierska DHL Express umożliwia darmowe śledzenie przesyłek międzynarodowych. Dzięki tej usłudze błyskawicznie sprawdzisz status swojej paczki zagranicznej.

Nasz zespół dokłada wszelkich starań, aby wszystkie przesyłki zagraniczne docierały do odbiorców w ekspresowym tempie. Paczki w Europie dostarczamy w 1-2 dni robocze, zaś czas dostawy na pozostałe kontynenty wynosi 2 do 8 dni roboczych.

Przed wysłaniem przesyłki zapoznaj się z listą przedmiotów zabronionych w transporcie międzynarodowym. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wysyłanych przedmiotów, skontaktuj się z naszym zespołem ds. obsługi klienta.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ