DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W BYDGOSZCZY

Przesyłki międzynarodowe z Bydgoszczy

Chcesz ekspresowo wysłać przesyłki międzynarodowe z Bydgoszczy? Usługi DHL Express o światowym zasięgu spełnią Twoje wszelkie oczekiwania! Z nami wyślesz przesyłki zagraniczne w dowolne miejsce bezpiecznie, tanio i na czas. Oferujemy przewóz przesyłek lotniczych do większości państw, w tym  Niemcy, USA, Japonia, Rosja czy Indie. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i zobacz, jak możemy Ci pomóc.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Bydgoszczy

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Bydgoszczy

Firma DHL Express już od kilku dekad świadczy usługi kurierskie o międzynarodowym zasięgu. Dostarczamy różnego rodzaju przesyłki do państw położonych na całym świecie – u nas nadasz paczkę zagraniczną do państw leżących w Europie, Azji, Afryce, Australii i obu Amerykach. Nasi pracownicy z przyjemnością świadczą usługi dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych. Skorzystaj z doświadczenia i możliwości DHL Express i jeszcze dziś zamów kuriera międzynarodowego w Bydgoszczy. Aby nadać przesyłkę zagraniczną z DHL Express, nie musisz nawet wychodzić z domu! Zadzwoń lub zamów kuriera online, a nasz pracownik odbierze paczkę z Twojego mieszkania w Bydgoszczy. Możesz również nadać przesyłkę w jednym z punktów DHL Servicepoint – ich listę znajdziesz na naszej stronie internetowej.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Bydgoszczy?

Chcesz nadać przesyłkę międzynarodową w Bydgoszczy, ale boisz się wysokich kosztów związanych z wysyłką? Spokojnie, ceny w DHL Express są naprawdę niskie! Ceny paczek zagranicznych zaczynają się już od 150 złotych, a pełen cennik znajdziesz na naszej stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Nasza firma kurierska dba o to, aby wszystkie przesyłki międzynarodowe z Bydgoszczy dotarły do miejsca docelowego bezpiecznie i szybko. Standardowy czas przewozu paczek zagranicznych do państw leżących w Europie wynosi od 1 do 2 dni roboczych. Przesyłki międzynarodowe do odległych krajów dostarczamy w 3-8 dni roboczych, licząc od momentu odebrania paczki przez kuriera DHL Express. Czas przesyłki lotniczej może się nieznacznie różnić, o czym dowiesz się na bieżąco, dzięki możliwości śledzenia paczek międzynarodowych. Skorzystaj z usług kuriera międzynarodowego DHL Express, który oferuje bezpłatne śledzenie przesyłek zagranicznychKażdy klient ma możliwość szybkiego i łatwego sprawdzenia statusu przesyłki na naszej stronie internetowej. Wszystko co będzie Ci potrzebne do śledzenia przesyłki to jej numer.

Najczęściej zadawane pytania

Nadaj przesyłkę międzynarodową w jednym z punktów nadań DHL Servicepoint w Bydgoszczy. Listę punktów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Wygodnym rozwiązaniem jest też zamówienie kuriera międzynarodowego do domu – jego wizytę umówisz telefonicznie lub online.

Paczki lotnicze z Bydgoszczy odbywają kilkuetapową podróż, dlatego musisz je zabezpieczyć przed ew. uszkodzeniem. Przesyłkę zapakuj w gruby karton i zaklej mocną taśmą klejącą. Wnętrze paczki zabezpiecz folią bąbelkową lub gazetą tak, aby jej zawartość nie przemieszczała się.

List przewozowy to podstawowy dokument, który umożliwia wysłanie przesyłki międzynarodowej. Jeśli nadajesz paczkę w punkcie DHL, nasi pracownicy wydrukują i nakleją etykietę za Ciebie. Jeżeli zamówiłeś kuriera do domu, wydrukuj list przewozowy i przyklej go w widocznym miejscu. W przypadku wysyłki towarów poza UE dodatkowo przygotuj dokument potwierdzający wartość (fakturę handlową lub proforma).

Koszt wysyłki paczek międzynarodowych jest ustalany indywidualnie na podstawie jej wagi i wymiarów. Dokładną cenę przesyłki sprawdzisz w naszym cenniku online.

Skorzystaj z wyszukiwarki punktów DHL, w których nadasz paczkę międzynarodową.

Tak, firma kurierska DHL Express umożliwia śledzenie przesyłek międzynarodowych. To darmowa usługa, dzięki której błyskawicznie sprawdzisz status swojej paczki.

Zanim wyślesz przesyłkę międzynarodową, zapoznaj się z listą towarów ograniczonych i zabronionych w transporcie lotniczym. międzynarodowym. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszym zespołem ds. obsługi klienta.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ