DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W GDAŃSKU

Przesyłki międzynarodowe z Gdańska

Szukasz firmy kurierskiej, która zajmuje się przewozem przesyłek międzynarodowych z Gdańska? Właśnie znalazłeś najlepsze rozwiązanie! DHL Express oferuje tanie i profesjonalne przesyłki zagraniczne na całym świecie. Skorzystaj z naszych usług, a Twoja przesyłka lotnicza dotrze do odbiorcy za granicą w ekspresowym tempie. Zapoznaj się z pełną ofertą i jeszcze dziś nadaj paczkę z Gdańska do Niemiec, USA, Chin czy RPA!

Jak nadać paczkę zagraniczną w Gdańsku

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Gdańska

Wysyłasz przesyłki międzynarodowe z Gdańska? W takim razie skorzystaj z usług DHL Express, światowego lidera w dziedzinie przesyłek zagranicznych. Mamy ogromne doświadczenie w organizowaniu przewozów paczek do różnych zakątków świata. Codziennie obsługujemy przesyłki lotnicze do takich państw, jak Francja, Wielka Brytania, Kanada, Indie czy Japonia. Dzięki nam Twoja przesyłka międzynarodowa trafi do adresata za granicą szybko i bezpiecznie. Pierwszy raz wysyłasz paczkę zagraniczną z Gdańska? Z DHL Express to wyjątkowe proste! Wystarczy, że zamówisz kuriera do domu – telefonicznie lub internetowo. Możesz też nadać paczkę w jednym z punktów DHL Servicepoint, które znajdziesz w całym mieście! Zaufaj specjalistom od przesyłek lotniczych i już dziś wyślij swoją paczkę zagraniczną z Gdańska.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Gdańska?

Obawiasz się kosztów związanych z wysyłką paczki zagranicznej? Niepotrzebnie! W DHL Express wiesz, ile dokładnie kosztują Cię przesyłki międzynarodowe – cenę każdej paczki wyliczamy indywidualnie na podstawie jej wagi i wymiarów, a także wybranych usług dodatkowych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Zastanawiasz się, ile zajmuje dostawa paczki międzynarodowej? W DHL Express dbamy o to, aby każda przesyłka zagraniczna trafiła do adresata w ekspresowym tempie. Jest to możliwe dzięki doskonałej organizacji i wieloletniemu doświadczeniu naszej firmy kurierskiej. Każdy etap podróży został dokładnie przemyślany i zoptymalizowany, dlatego Twoja przesyłka lotnicza powinna dotrzeć do odbiorcy w 1 do 8 dni roboczych. Najszybciej dostarczymy paczki do krajów europejskich (1-2 dni robocze), nieco dłużej zajmuje transport na pozostałe kontynenty. Niezależnie od tego, gdzie wysyłasz przesyłkę zagraniczną z Gdańska, w DHL Express masz możliwość śledzenia paczkiŚledzenie przesyłek zagranicznych to darmowa i najszybsza metoda na weryfikację statusu paczki – wypróbuj już teraz!

Najczęściej zadawane pytania

Przesyłkę lotniczą z Gdańska nadasz w jednym z punktów DHL Servicepoint, ich pełną listę znajdziesz na nasze stronie internetowej. Drugim sposobem na wysłanie paczki jest zamówienie kuriera międzynarodowego, który odbierze paczkę z Twojego domu.

Paczkę zagraniczną zapakuj w solidny karton. Pamiętaj, aby dokładnie zabezpieczyć zawartość przesyłki przed przemieszczaniem się. Możesz wykorzystać do tego folię bąbelkową, papier lub stare gazety.

Najtańsze przesyłki międzynarodowe z Gdańska wyślesz już za 150 zł. Ostateczny koszt transportu wyliczany na podstawie wagi i wymiarów paczki.

Tak, DHL Express umożliwia śledzenie przesyłek międzynarodowych. Numer paczki jest kodem do śledzenia, który musisz podać na naszej stronie internetowej – błyskawicznie zobaczysz status przesyłki.

W DHL Express dbamy o to, aby każda paczka możliwie szybko dotarła do adresata. Przesyłki do krajów europejskich przesyłamy w 1-2 dni robocze. Szacunkowy czas podróży pozostałych paczek to 2-8 dni roboczych.

Zanim nadasz przesyłkę zagraniczną z Gdańska, zapoznaj się z listą towarów ograniczonych i zabronionych w transporcie międzynarodowych. W razie wątpliwości skontaktuj się z biurem obsługi klienta DHL Express.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ