DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W RADOMIU

Przesyłki międzynarodowe z Radomia

Szukasz firmy kurierskiej, która wysyła przesyłki międzynarodowe z Radomia? Właśnie ją znalazłeś! Zapraszamy do skorzystania z usług firmy DHL Express, która specjalizuje się w bezpiecznej, taniej i ekspresowej wysyłce paczek zagranicznych. Dzięki nam Twoja przesyłka lotnicza z Radomia trafi w ręce odbiorcy za granicą nawet w 24 godziny! Nie wierzysz? Zamów naszego kuriera i przekonaj się sam!

Jak nadać paczkę zagraniczną w Radomiu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Radomia

Chcesz nadać przesyłkę międzynarodową w Radomiu? Z DHL Express to wyjątkowo proste! Możesz zamówić odbiór paczki przez kuriera z domu lub pracy – wystarczy, że wypełnić krótki formularz online lub skontaktujesz się z nami telefonicznie. Paczkę zagraniczną nadasz też w jednym z setek punktów DHL Servicepoint, które znajdziesz w całym kraju. Dokładną listę punktów partnerskich w Radomiu sprawdzisz na naszej stronie internetowej. Zastanawiasz się, dlaczego warto skorzystać z usług DHL Express? Jesteśmy międzynarodową firmą kurierską, która codziennie organizuje przewóz tysięcy paczek zagranicznych. Ogromne doświadczenie i doskonała organizacja sprawiają, że każda przesyłka lotnicza z Radomia dociera do odbiorcy szybko i bezpiecznie.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Radomia?

Chcesz sprawdzić, ile kosztują przesyłki międzynarodowe z Radomia? Koszt każdej paczki jest ustalany indywidualnie na podstawie jej wagi, wymiarów oraz wybranych usług dodatkowych. Ceny ekspresowych paczek zagranicznych wahają się od 150 do kilkuset złotych – dokładny koszt sprawdzisz na naszej stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Kurierzy DHL Express dokładają wszelkich starań, aby każda przesyłka międzynarodowa z Radomia dotarła do adresata możliwie szybko i bezpiecznie. Każdego dnia obsługujemy tysiące paczek do takich państw, jak Wielka Brytania, Kanada, Niemcy, Turcja, Indie, Chiny czy Brazylia. W przypadku krajów europejskich szacowany czas dostawy wynosi 1 do 2 dni roboczych. Przesyłki kurierskie na pozostałe kontynenty dostarczamy w 2 do 8 dni roboczych. Już teraz zamów naszego kuriera międzynarodowego, który odbierze Twoją paczkę z domu, pracy lub punktu DHL Servicepoint do godziny 14 w kolejnym dniu roboczym. Po przekazaniu paczki kurierowi otrzymasz unikatowy kod, umożliwiający śledzenie przesyłek zagranicznych. To darmowa usługa, dzięki której natychmiast dowiesz się o zmianach statusu paczki.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Przed wysłaniem przesyłki międzynarodowej z Radomia, zapoznaj się z listą przedmiotów ograniczonych i zabronionych w transporcie międzynarodowym. Ponadto, stosując się do przepisów iATA oraz ADR, DHL Express nie organizuje przewozu:

Najczęściej zadawane pytania

Paczkę za granicę szybko i prosto nadasz w punkcie partnerskich DHL Servicepoint – ich listę znajdziesz na naszej stronie. Możesz też zamówić kuriera do domu lub pracy – wystarczy, że zadzwonisz lub wypełnisz formularz online.

Za przygotowanie przesyłki międzynarodowej odpowiada nadawca. Jeżeli wysyłasz dokumenty, możesz skorzystać z bezpłatnej koperty DHL. Jeśli wysyłasz większe przedmioty, umieść je w solidnym kartonie, który zabezpieczysz mocną taśmą.

Pamiętaj, aby dokładnie zabezpieczyć przesyłkę zagraniczną – wszystkie towary owiń folią bąbelkową lub gazetą. Wnętrze paczki wypełnij folią, papierem lub gazetą tak, aby zminimalizować ryzyko przemieszczania się.

Transport paczek międzynarodowych jest możliwy dzięki listowi przewozowemu. Wydrukuj go i naklei w widocznym miejscu. Jeżeli nadajesz paczkę w punkcie DHL Servicepoint, nasi pracownicy zrobią to za Ciebie.

Koszt każdej paczki zagranicznej z Radomia ustalamy indywidualnie na podstawie jej wymiarów i wagi. Cena przesyłek międzynarodowych waha się od 150 do kilkuset złotych.

Tak, nasza firma umożliwia darmowe śledzenie przesyłek międzynarodowych. Do śledzenia posłuży Ci numer przesyłki, który znajdziesz na swojej skrzynce pocztowej.

Zespół DHL Express dokłada wszelkich starań, aby dostarczyć każdą paczkę zagraniczną w 1 do 8 dni roboczych. Czas transportu liczymy od momentu odebrania paczki przez kuriera.

Zanim wyślesz paczkę zagraniczną, koniecznie zapoznaj się z listą towarów zakazanych w transporcie międzynarodowym. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące wysyłanych przedmiotów, skontaktuj się z naszym zespołem ds. obsługi klienta.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ