DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W KIELCACH

Przesyłki międzynarodowe z Kielc

Szukasz firmy kurierskiej, która obsługuje przesyłki międzynarodowe z Kielc? Doskonale trafiłeś! DHL Express to międzynarodowy przewoźnik, który oferuje tanie i błyskawiczne przesyłki zagraniczne do takich państw, jak Niemcy, Stany Zjednoczone, Brazylia, Japonia czy Australia. Sprawdź szczegóły przesyłek lotniczych z Kielc i jeszcze dziś nadaj swoją paczkę międzynarodową z DHL Express!

Jak nadać paczkę zagraniczną w Kielcach

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Kielc

Pierwszy raz wysyłasz przesyłkę międzynarodową z Kielc? W DHL Express nadasz paczkę w wyjątkowo prosty i szybki sposób. Wystarczy, że zostawisz przesyłkę w jednym z punktów DHL Servicepoint, których listę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Możesz też zamówić odbiór paczki z domu lub pracy – nasz kurier międzynarodowy odbierze ją tego samego dnia lub w kolejnym dniu roboczym. Zastanawiasz się, dlaczego warto zaufać DHL Express? Mamy ogromne doświadczenie w przewozach międzynarodowych – obsłużyliśmy już tysiące firm i osób prywatnych, które chciały wysłać przesyłki międzynarodowe z Kielc. Bezpieczne i szybkie przewozy paczek lotniczych organizujemy każdego dnia, dlatego Twoja przesyłka dotrze do odbiorcy za granicą nawet w 24 godziny!

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Kielc?

Zastanawiasz się, ile kosztują przesyłki międzynarodowe z Kielc? Koszt paczek zagranicznych w DHL Express waha się od 150 do kilkuset złotych. Cenę każdej z nich wyliczamy indywidualnie na podstawie wymiarów i wagi wysyłki. Dokładną cenę przesyłki kurierskiej za granicę sprawdzisz w naszym cenniku online.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

W DHL Express rozumiemy, że każda przesyłka międzynarodowa ma priorytetowe znaczenie, dlatego wszystkie paczki z Kielc wysyłamy w ekspresowym tempie. Nasi kurierzy każdego dnia obsługują tysiące paczek zagranicznych do takich państw, jak Wielka Brytania, Hiszpania, Kanada, Argentyna, Japonia czy Indie. Paczki do krajów leżących w Europie dostarczamy do adresata nawet w 24 godziny (średni czas dostawy wynosi 1-2 dni robocze). Nieco dłużej zajmują przesyłki kurierskie z Kielc na pozostałe kontynenty – od 2 do 8 dni roboczych. Zamów kuriera międzynarodowego DHL Express już dziś, a nasz pracownik odbierze Twoją paczkę z domu, pracy lub punktu DHL Servicepoint do godziny 14 w następnym dniu roboczym. W momencie odbioru paczki otrzymasz unikatowy kod, który umożliwi Ci śledzenie przesyłek zagranicznych. Wejdź na naszą stronę online i skorzystaj z tej darmowej usługi, a błyskawicznie dowiesz się o zmianach statusu paczki.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Pamiętaj, że problemy związane z odprawą celną mogą znacząco opóźnić dostawę Twojej przesyłki lotniczej. Dlatego przed wysłaniem paczki zagraniczną z Kielc, sprawdź listę przedmiotów zakazanych w transporcie międzynarodowym. Każde państwo posiada własne regulacje w zakresie towarów zabronionych, więc koniecznie zapoznaj się z lokalnymi przepisami. Dodatkowo sprawdź regulamin naszej firmy kurierskiej, ponieważ nie organizujemy przewozu towarów niezgodnych z przepisami iATA oraz ADR. Są to m.in.:

Najczęściej zadawane pytania

Paczkę międzynarodową możesz nadać w jednym z punktów DHL Servicepoint, które znajdziesz w całych Kielcach. Możesz też zamówić odbiór paczki przez kuriera z domu lub pracy.

Do przesyłek zagranicznych zawsze używaj solidnych opakowań – w przypadku dokumentów koperty, a w przypadku większych towarów mocnego kartonu. Gotową paczkę zaklej mocną taśmą klejącą, a w widocznym miejscu umieść list przewozowy.

Każdy przedmiot owiń folią bąbelkową, papierem lub gazetą. Przestrzeń między nimi wypełnij tym samym materiałem tak, aby ograniczyć przesuwanie się przedmiotów.

Jeśli zamówiłeś kuriera do domu, wszystkie potrzebne dokumenty otrzymasz na maila. Jeżeli wybrałeś nadanie paczki w punkcie partnerskim DHL, nasi pracownicy przygotują formalności za Ciebie.

Cenę każdej przesyłki międzynarodowej ustalamy indywidualnie na podstawie jej wymiarów i wagi. Najmniejsze paczki za granicę wyślesz już za 150 złotych.

Tak, każdy klient DHL Express ma możliwość śledzenia swojej przesyłki. Wystarczy, że wejdziesz na naszą stronę internetową i podasz numer paczki.

Dokładamy wszelkich starań, aby każda paczka dotarła do odbiorcy możliwie szybko. W przypadku przesyłek zagranicznych średni czas przewozu waha się od 1 do 8 dni roboczych.

Przygotowując przesyłkę zagraniczną, upewnij się, że wysyłane przedmioty nie znajdują się na liście towarów zabronionych, która obowiązuje w kraju docelowym. W razie wątpliwości skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ