DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W ŁODZI

Przesyłki międzynarodowe z Łodzi

Szukasz firmy kurierskiej, która obsługuje przesyłki międzynarodowe z Łodzi? Dobrze trafiłeś! DHL Express od lat świadczy usługi transportu międzynarodowego. Z nami wyślesz przesyłkę zagraniczną do Niemiec, Hiszpanii, Turcji, Chin czy USA. Oferujemy tanie przesyłki lotnicze, które dotrą do odbiorcy w błyskawicznym tempie! Sprawdź szczegóły naszej oferty i już dziś nadaj paczkę międzynarodową z Łodzi.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Łodzi

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Łodzi

Potrzebujesz wysłać dokumenty do zagranicznego kontrahenta? Chcesz przesłać upominek swoim bliskim, mieszkającym w innym kraju? W takim razie skorzystaj z usług DHL Express, lidera na rynku przesyłek międzynarodowych. Dzięki nam Twoja przesyłka lotnicza z Łodzi dotrze do adresata szybko i bezpiecznie. Oferujemy przewóz paczek zagranicznych do takich państw, jak Niemcy, Francja, Stany Zjednoczone, Argentyna, Chiny czy Indie. Dlaczego warto wybrać firmę kurierską DHL Express? Mamy ogromne doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych, a nasi kurierzy każdego dnia obsługują paczki z Łodzi. Przesyłki międzynarodowe nadasz w jednym z punktów partnerskich DHL, które znajdziesz na terenie całego miasta. Możesz też zamówić kuriera do domu – wystarczy telefon lub wypełnienie krótkiego formularza online.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Łodzi?

Najtańsze przesyłki międzynarodowe z Łodzi wyślesz już za 150 zł. Dokładną cenę swojej paczki zagranicznej sprawdzisz w cenniku na stronie internetowej DHL Express. Nasz system błyskawicznie poda Ci koszt transportu, który obliczy na podstawie miejsca przeznaczenia, wymiarów i wagi przesyłki.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Zanim Twoja przesyłka międzynarodowa dotrze do adresata, musi pokonać kilkuetapową podróż. Bogate doświadczenie i świetna organizacja sprawiają, że wszystkie paczki wysłane z DHL Express docierają do odbiorców szybko i bezpiecznie. Wysyłka paczek lotniczych z Łodzi do Niemiec, Francji i innych krajów Europy standardowo zajmuje 1-2 dni robocze. Przesyłki międzynarodowe wysyłane na inne kontynenty powinny dotrzeć do odbiorcy w ciągu 3-8 dni. Czas przewozu liczymy od momentu odebrania paczki przez kuriera. Jeśli musisz wysłać paczkę zagraniczną z Łodzi, wybierz najlepszą firmę kurierską w okolicy. DHL Express to sprawdzona firma, która umożliwia śledzenie przesyłek zagranicznych – w prosty sposób sprawdzisz, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka.

Najczęściej zadawane pytania

Paczkę zagraniczną z Łodzi nadasz w jednym z punktów partnerskich DHL. Możesz też zamówić kuriera do domu – aby tego dokonać, zadzwoń na naszą infolinię lub wypełnij formularz online.

Każda paczka międzynarodowa odbywa kilkuetapową podróż, dlatego nie zapomnij o dokładnym zabezpieczeniu jej zawartości. Paczkę zapakuj w solidny karton, a wnętrze wypełnij gazetą lub folią bąbelkową.

Każda paczka lotnicza musi posiadać naklejkę z listem przewozowym. Wydrukuj ją i umieść w widocznym miejscu. Możesz też oddać paczkę do jednego z naszych punktów nadań, gdzie otrzymasz gotową naklejkę.

Koszt eksportu jest ustalany indywidualnie na podstawie wagi i wymiarów przesyłki zagranicznej. Najtańsze paczki z Łodzi wyślesz już za 150 zł.

Szacowany czas przesyłek do innych krajów w Europie to 1-2 dni robocze. W przypadku pozostałych paczek lotniczych czas ten wydłuża się do 3-8 dni roboczych.

Tak, każdy klient firmy kurierskiej DHL Express może śledzić swoją paczkę międzynarodową. Numer paczki jest jednocześnie kodem umożliwiającym śledzenie.

Przed wysłaniem paczki zagranicznej z Łodzi zapoznaj się z listą przedmiotów zakazanych w transporcie międzynarodowym i lotniczym. W razie wątpliwości skontaktuj się z pracownikami naszego działu obsługi klienta.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ