DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W OLSZTYNIE

Przesyłki międzynarodowe z Olsztyna

Musisz szybko nadać przesyłkę międzynarodową z Olsztyna? Powierz paczkę DHL Express! Nasi kurierzy międzynarodowi dołożą wszelkich starań, aby jak najszybciej dostarczyć Twoje paczki do zagranicznych adresatów. Dzięki nam wyślesz przesyłki lotnicze tanio, ekspresowo i bezproblemowo. Nie zastanawiaj się dłużej i już dzisiaj skorzystaj z usług najlepszego kuriera w Olsztynie.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Olsztynie

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Olsztyna

Pierwszy raz wysyłasz paczkę międzynarodową z Olsztyna? W takim razie skorzystaj z usług kuriera DHL Express. Możemy Ci zaoferować bezpieczne i błyskawiczne przewozy przesyłek zagranicznych do takich państw, jak Niemcy, Wielka Brytania, USA, Chiny czy Australia. Dzięki nam Twoja paczka lotnicza trafi w ręce adresata za granicą nawet w 24 godziny! Zastanawiasz się, jak to możliwe, że przesyłki międzynarodowe docierają do odbiorców w dobę? Dzięki ogromnemu doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze i świetnej organizacji wiemy, jak zoptymalizować transport paczek. Aby rozpocząć przygodę przesyłki lotniczej, musisz nadać ją w jednym z punktów DHL Servicepoint, które znajdziesz w całym Olsztynie. Jeszcze prościej będzie, gdy zamówisz odbiór paczki przez kuriera z domu. Sprawdź nasze usługi i przekonaj się, że DHL Express to najlepsza firma kurierska w Polsce!

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Olsztyna

Zastanawiasz się, ile kosztują przesyłki międzynarodowe z Olsztyna? Cenę każdej paczki obliczamy indywidualnie na podstawie jej wagi, wymiarów, a także usług dodatkowych. Najmniejsze paczki wyślesz już za 150 zł – dokładny koszt transportu obliczysz na naszej stronie internetowej.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Chcesz wysłać przesyłkę zagraniczną z Olsztyna? DHL Express dostarczy ją do adresata za granicą w wyjątkowo krótkim czasie! Nasi kurierzy międzynarodowi dokonają wszelkich starań, aby Twoja paczka dotarła do Niemiec, Francji czy innych krajów europejskich w 1-2 dni robocze. Przesyłki lotnicze na pozostałe kontynenty standardowo dostarczamy w 2 do 8 dni roboczych. Czas przewozu liczymy od momentu odebrania paczki z domu lub punktu nadań. Wybierając nasze usługi, możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi. Każdą przesyłkę międzynarodową traktujemy priorytetowo i wyjątkowo delikatnie. Jeżeli w trakcie korzystania z naszych usług, pojawiają się jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z naszych działem obsługi klienta. Dodatkowo, jak klient DHL Express, możesz korzystać z darmowej usługi „śledzenie przesyłek zagranicznych, która pozwoli zweryfikować status paczki z Olsztyna.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Zanim nadasz swoją przesyłkę międzynarodową w Olsztynie, koniecznie sprawdź, jakich przedmiotów nie wolno umieszczać w paczce lotniczej i zagranicznej. Każde państwo posiada własne, wewnętrzne regulacje dotyczące przedmiotów zakazanych w transporcie międzynarodowych. Dodatkowo firmy kurierskie są zobowiązane do przestrzegania międzynarodowych przepisów iATA oraz ADR, dlatego w DHL Express nie przewozimy:

Szczegółowe informacje na temat towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym znajdziesz na naszej stronie internetowej. W razie pytań lub wątpliwości związanych z listą towarów zabronionych, zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami.

Najczęściej zadawane pytania

Wysyłane przedmioty zapakuj w solidny karton, a w przypadku dokumentów użyj odpowiedniej koperty DHL. W widocznym miejscu umieść list przewozowy oraz inne ważne informacje.

Każdy przedmiot owiń folią bąbelkową, papierem lub gazetą. Również wolną przestrzeń wypełnij jednym z tych materiałów – w ten sposób zminimalizujesz ryzyko przemieszczania się przedmiotów.

Przed wysłaniem paczki, sprawdź regulacje dotyczące transportu międzynarodowego, które obowiązują w państwie docelowym. Szczegółowe informacje na temat przedmiotów zakazanych znajdziesz na naszej stronie.

Paczkę zagraniczną nadasz w punktach DHL Servicepoint – ich aktualną listę znajdziesz na naszej stronie. Możesz też zamówić odbiór paczki przez kuriera z domu lub pracy.

Tak! Każdy klient DHL Express może skorzystać z darmowej usługi śledzenie przesyłek międzynarodowych.

Standardowy czas dostawy do państw europejskich zajmuje 1-2 dni robocze. Paczki na pozostałe kontynenty dostarczamy w 2 do 8 dni roboczych. Czas dostawy liczymy od momentu odebrania paczki przez kuriera.

Ceny paczek międzynarodowych zaczynają się od 150 złotych. Dokładny koszt wysyłki sprawdzisz w cenniku online.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ