DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W TYCHACH

Przesyłki międzynarodowe z Tych

Przesyłki międzynarodowe z Tych to wygodna i bezpieczna forma eksportu i importu do Polski bez konieczności inwestowania we własną flotę samochodową. Niezależnie od tego, co jest przedmiotem przesyłki – oferujemy profesjonalne i skuteczne rozwiązania idealnie dopasowane do potrzeb Twoich lub Twojej firmy. Poszukujesz sprawdzonej firmy transportowej o zasięgu globalnym? Jesteś w dobrym miejscu.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Tychach

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Tych

Przesyłki zagraniczne z Tych to niezwykle atrakcyjna usługa, która polega na zbiorowym eksporcie z Polski różnorodnych towarów i innych przesyłek za pomocą bezpiecznych dróg transportu. Nowoczesna logistyka międzykrajowa gwarantuje nie tylko szybki i bezpieczny transport powierzonych paczek ale również czytelny i jasny dostęp do informacji na temat przebiegu trasy przesyłki. Ekspresowa dostawa za granicę nawet następnego dnia roboczego? Dzięki usłudze przesyłek międzynarodowych z Tych to naprawdę żaden problem. Oferujemy szybkie przesyłki zagraniczne dla Klientów, którzy podpisali umowę o świadczenie usług kurierskich, ale też tych, którzy korzystają z nich tylko okazjonalnie. Możliwe jest zatem nadanie szybkiej przesyłki zagranicznej z Tych bez żadnej umowy! Dzięki usłudze DHL Express, eksport i import z Polski nie musi wiązać się z wysokim nakładem finansowym.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Tych?

Oferujemy przesyłki międzynarodowe z Tych do aż 220 krajów i terytoriów. To, ile będzie kosztowała paczka międzynarodowa, jest uzależnione od kilku czynników. Do najważniejszych można zaliczyć wymiary i wagę przesyłki, kraj jej przeznaczenia rodzaj wybranej usługi. Wysyłając paczki zagraniczne z Tych, można również skorzystać z niestandardowych opcji, co z pewnością docenią osoby, które chcą nadać paczkę, która musi mieć zachowane szczególne warunki podczas eksportu z Polski.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

To, jak długo są transportowane paczki międzynarodowe z Tych, jest związane z miejscem ich przeznaczenia, datą nadania, sposobem nadania i wybraną opcją transportu. Można jednak liczyć na to, że przesyłka zagraniczna z Tych będzie dostarczona nawet następnego dnia roboczego. Jeśli wybierzesz przesyłkę międzynarodową z Tych w opcji DHL EXPRESS WORLDWIDE, możesz się spodziewać dostarczenia paczki nawet w następnym dniu roboczym i to w ponad 50 krajach! Co więcej – możesz wybrać też opcję, która gwarantuje dostawę paczki do miejsca docelowego o określonej godzinie! Osoby, które szukają niedrogiego kuriera międzynarodowego z Tych, z pewnością docenią idealne połączenie kompromisu między ceną a czasem dostawy w opcji DHL ECONOMY SELECT. Taka przesyłka będzie tańsza, ale czas jej dostarczenia może być dłuższy. Najszybszą opcją z oferty będzie DHL SAMEDAY. Jest przeznaczona realizacji pilnych przesyłek, które będą nadane frachtem lotniczym lub dedykowanym pojazdem. To wybór doskonały wtedy, gdy potrzeba specjalnych warunków do bezpiecznego transportu przesyłki na większe odległości.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Każdy kraj ma swoje własne uregulowania w zakresie importu i eksportu. Przed nadaniem przesyłki międzynarodowej z Tych w wybrane miejsce na świecie, konieczne jest dokładne sprawdzenie obostrzeń, jakie obowiązują w kraju przeznaczenia. Eksport leków, zwierząt, a także materiałów uchodzących za niebezpieczne – nie zawsze będzie możliwy. Opisane regulacje warto sprawdzić jeszcze przed nadaniem paczki. W innym wypadku trzeba nastawić się, że przesyłka po prostu utknie na granicy i nie dotrze w miejsce przeznaczenia.

Najczęściej zadawane pytania

Przesyłkę międzynarodową z Tych można nadać za pośrednictwem kuriera, który odbierze od Ciebie przesyłkę ze wskazanego miejsca, lub skorzystać z punktów nadawczych.

Cena przesyłek zagranicznych jest zależna od wielu czynników. Na docelowy jej koszt ma wpływ miejsce przeznaczenia, opcja nadania, wybór ewentualnych opcji dodatkowych, a także waga i wymiary paczki. Przed nadaniem przesyłki międzynarodowej z Tych można wycenić ją bezpośrednio na stronie.

Nie. Do wysłania paczki za granicę nie trzeba mieć podpisanej umowy. Dzięki temu, można nadawać przesyłki tylko okazjonalnie, bez zmartwień o comiesięczne koszty. Umowa na transport przesyłek jest zalecana, jeśli transport ma charakter cykliczny.

Po nadaniu paczki otrzymasz numer listu przewozowego. Za jego pomocą możesz sprawdzać status paczki, dzięki opcji śledzenie przesyłek zagranicznych.

Tak, przesyłki zza granicy dostarczamy bezpośrednio do Tych. Oferta na przesyłki importowe jest dostępna dla firm i instytucji.

Tak. Przesyłki międzynarodowe z Tych to zarówno małe paczki/koperty, jak i przesyłki wielkogabarytowe, a nawet palety. Do przesyłek których waga rzeczywista lub wolumetryczna przekracza 70 kg lub jeden z wymiarów przekracza 120 cm doliczane są dopłaty.

Jeśli chcesz nadać przesyłkę z Tych, wpisz swój kod pocztowy na mapie, na naszej stronie. Znajdziesz na niej całą listę punktów, z których nadasz swoją paczkę. Niektóre mogą być naprawdę blisko Ciebie!

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ