DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W BIELSKU-BIAŁEJ

Przesyłki międzynarodowe z Bielsko-Białej

Chcesz wysłać przesyłki międzynarodowe z Bielska-Białej, ale nie wiesz, którą firmę kurierską wybrać? Postaw na usługi DHL Express! Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu – zaufały nam już miliony klientów indywidualnych i biznesowych na całym świecie. Decydując się na nasze usługi, możesz być pewien, że Twoja przesyłka zagraniczna z Bielska-Białej trafi w ręce odbiorcy w ekspresowym tempie!

Jak nadać paczkę zagraniczną w Bielsku-Białej

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Bielska-Białej

Szukasz najlepszego kuriera międzynarodowego w Bielsku-Białej? Właśnie znalazłeś najlepsze rozwiązanie! Firma DHL Express może Ci zaoferować szybkie i bezpieczne przewozy zagraniczne w wyjątkowo niskiej cenie. Dzięki nam Twoje przesyłki zagraniczne dotrą do adresatów w takich państwach, jak Niemcy, Holandia, USA, Kanada czy Chiny. Przesyłki lotnicze z Bielska i innych miast na Śląsku dostarczamy nawet w 24 godziny! Jak to możliwe? Wszystko zawdzięczamy wykwalifikowanej kadrze oraz wieloletniemu doświadczeniu w organizacji przewozów międzynarodowych. Nasz zespół każdego dnia transportuje miliony paczek na całym świecie. Już teraz nadaj swoją przesyłkę w jednym z punktów DHL Servicepoint lub zamów kuriera do domu, a wysyłka trafi do odbiorcy nawet w ciągu 1 dnia roboczego.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Bielska-Białej

Zastanawiasz się, ile kosztują przesyłki międzynarodowe w DHL Express? Ceny paczek zagranicznych z Bielska-Białej wahają się pomiędzy 150 a kilkaset złotych. Dokładny koszt przesyłki obliczamy na podstawie jej wagi i wymiarów – sprawdzisz go samodzielnie na naszej stronie internetowej.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

DHL Express to najlepszy kurier międzynarodowy w Bielsku Białej, dlatego dołożymy wszelkich starań, aby Twoja przesyłka zagraniczna dotarła do odbiorcy w błyskawicznym tempie. W przypadku krajów leżących w Europie wysyłka powinna zajęć 1 do 2 dni roboczych. Standardowy czas dostawcy paczek lotniczych na pozostałe kontynenty wynosi 2-8 dni roboczych. Czas transportu liczymy od momentu odebrania paczki przez kuriera – skorzystaj z naszych usług już dzisiaj, a przesyłkę odbierzemy do godz. 14 w kolejnym dniu roboczym. Wybierając naszą firmę kurierską możesz liczyć na najwyższą jakość obsługi. Wszyscy klienci DHL Express mogą korzystać z usługi “śledzenie przesyłek zagranicznych”, która umożliwia szybką, dokładną i darmową weryfikację statusu paczki.

Czego nie można wysyłać za granicę?

Pierwszy raz wysyłasz przesyłki zagraniczne? Zanim nadasz paczkę w Bielsku Białej, zapoznaj się z listą przedmiotów zabronionych w transporcie międzynarodowym. Każde państwo posiada pewne regulacje w tym zakresie, dlatego zawsze upewnij się, że wysyłany przedmiot nie jest towarem zakazanym. Poza wewnętrznymi regulacjami państw, firmy kurierskie działają w oparciu o międzynarodowe przepisy ruchu lotniczego oraz drogowego. W związku z tym nie wysyłamy:

W razie jakichkolwiek pytań związanych z wysyłką przedmiotów zabronionych, skontaktuj się z naszym biurem obsługi klienta.

Najczęściej zadawane pytania

Wszystkie wysyłane towary zapakuj w solidny karton (w przypadku dokumentów posłuż się dedykowaną kopertą DHL). Każda paczka musi posiadać list przewozowy – naklej go w dobrze widocznym miejscu.

Zanim wyślesz paczkę, owiń każdy wysyłany przedmiot folią bąbelkową, papierem lub gazetą. Podobnym materiałem wypełnij wolną przestrzeń pomiędzy przedmiotami. W ten sposób zminimalizujesz ryzyko przemieszczania się towarów.

Każdą przesyłkę możesz zostawić w jednym z naszych punktów DHL Servicepoint – ich aktualną mapę znajdziesz na naszej stronie internetowej. Możesz też zamówić odbiór paczki przez kuriera z domu lub biura.

Oczywiście, że tak! Nasi klienci mogą skorzystać z darmowej usługi śledzenia przesyłek międzynarodowych, która umożliwia śledzenie paczki w czasie rzeczywistym.

Standardowy czas dostawy do państw europejskich zajmuje 1-2 dni robocze. Paczki na pozostałe kontynenty dostarczamy w 2 do 8 dni roboczych. Czas dostawy liczymy od momentu odebrania paczki przez kuriera.

Najmniejsze paczki międzynarodowe nadasz w Bielsku-Białej już za 150 złotych. Koszt każdej przesyłki obliczysz samodzielnie na naszej stronie internetowej.

Tak, dlatego przed nadaniem paczki zagranicznej upewnij się, że wysyłane przedmioty nie znajdują się na liście towarów zabronionych w transporcie międzynarodowym.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ