DHL EXPRESS
DHL SERVICEPOINT W RUDZIE ŚLĄSKIEJ

Przesyłki międzynarodowe z Rudy Śląskiej

Przesyłki międzynarodowe z Rudy Śląskiej to doskonałe rozwiązanie na sprawny i bezpieczny import i eksport paczek z Polski. Jeśli zależy Ci na profesjonalnej dostawie Twojej przesyłki w wybrane miejsce za granicą – konieczne sprawdź ofertę kuriera międzynarodowego z Rudy Śląskiej, którą zrealizuje DHL. Oferujemy rozwiązania dopasowane do potrzeb firm i osób prywatnych.

Jak nadać paczkę zagraniczną w Rudzie Śląskiej

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki międzynarodowe z Rudy Śląskiej

Przesyłki zagraniczne z Rudy Śląskiej pozwalają na bezpieczny i szybki transport z Polski aż do 220 krajów świata. Śledzenie przesyłek międzynarodowych, które umożliwiamy, pozwoli Ci na sprawdzenie, gdzie obecnie znajduje się Twoja paczka i to na każdym z etapów transportu. Błyskawiczny eksport przesyłek za granicę w DHL EXPRESS to możliwość dostarczenia Twojej paczki nawet następnego dnia od daty nadania. Oferta skierowana jest zarówno do małych i dużych firm, a także klientów, którzy nie prowadzą działalności, czyli osób prywatnych. DHL EXPRESS sprawia, że eksport i import paczek do Polski nie jest związany ze znaczącymi kosztami, które trzeba by było przeznaczyć na transport prywatny lub — w przypadku firm — własną flotę samochodową.

Ile kosztuje przesyłka zagraniczna z Rudy Śląskiej?

W ofercie DHL EXPRESS znajdziesz szybkie przesyłki międzynarodowe z Rudy Śląskiej aż do 220 krajów i terytoriów. Ostateczny koszt paczki międzynarodowej jest zależny od kilku kwestii. Pierwszą jest kraj przeznaczenia, kolejne to wymiary i waga przesyłki, a także wybór trybu, w jakim zostanie przekazana do adresata. Korzystając z usługi nadania paczek zagranicznych z Rudy Śląskiej, masz do wyboru kilka korzystnych opcji, które pozwalają na nadanie paczki ekspresem, lub w zwykłym, ekonomicznym trybie. To również od nich uzależniony będzie ostateczny koszt transportu paczki za granicę.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka międzynarodowa?

Czas transportu paczki międzynarodowej jest uzależniony od wyboru opcji doręczenia i metody transportu. Przesyłka lotnicza z Rudy Śląskiej może trafić do odbiorcy z innego kraju nawet w ciągu 2 do 5 dni! Opcja DHL EXPRESS WORLDWIDE umożliwia nadanie paczki zagranicznej z Rudy Śląskiej już nawet następnego dnia roboczego od daty nadania! Usługa dostępna jest w ponad 220 krajach i terytoriach. Co więcej, istnieje również możliwość wyboru gwarancji dostawy na określoną godzinę. Jeśli zależy Ci na generowaniu oszczędności, a Twoja przesyłka nie musi być nadana ekspresem, skorzystaj z opcji DHL ECONOMY SELECT. Dzięki niej znajdziesz kompromis między skutecznością i bezpieczeństwem dostawy i jednocześnie optymalizujesz koszty transportu. Najszybszą opcją z oferty będzie DHL SAMEDAY. Transport jest realizowany specjalnie dla Twojej przesyłki. Usługa dedykowana na najpilniejszych przesyłek. Dzięki niej paczka zagraniczna może wyruszyć w trasę realizowaną frachtem lotniczym lub dedykowanym pojazdem. Podczas drogi w miejsce docelowe, przesyłka może być nawet przechowywana w specjalnych warunkach (np. optymalnej temperaturze).

Czego nie można wysyłać za granicę?

Nadanie przesyłki międzynarodowej z Rudy Śląskiej jest szybkie i proste. Jednak należy pamiętać o tym, że każdy kraj ma własne regulacje w zakresie przepisów celnych. Warto je zweryfikować jeszcze  przed nadaniem paczki, ponieważ jeśli nie zostaną spełnione – przesyłka może zostać zatrzymana na granicy i nie dotrzeć do odbiorcy. Eksport leków, roślin itp. może być przez wiele krajów zakazany. To dlatego warto sprawdzić, czy nadanie paczki z taką zawartością będzie możliwe.

Najczęściej zadawane pytania

Przesyłkę międzynarodową z Rudy Śląskiej można wysłać samodzielnie – udając się do jednego z punktów nadawczych. Opcjonalnie można również zamówić kuriera, który odbierze przesyłkę ze wskazanego miejsca.

Koszt paczki międzynarodowej z Rudy Śląskiej reguluje kilka czynników. Do takich można zaliczyć np. kraj przeznaczenia, waga, wymiary przesyłki, a także wybór opcji nadania.

Paczki zagraniczne można wysyłać zarówno jako osoba prywatna, jak i firma. Możesz zatem realizować regularny eksport przesyłek na podstawie umowę lub wysyłać paczki okazjonalnie bez żadnych zobowiązań.

Drogę paczki możesz śledzić na każdym etapie transportu. Po numerze listu przewozowego możesz sprawdzić status swojej przesyłki za pomocą opcji śledzenia przesyłek zagranicznych.

Tak. Przesyłki międzynarodowe z Rudy Śląskiej mogą być np. lekkimi kopertami z dokumentami, jak i paczkami wielkogabarytowymi na palecie.

Martwisz się, że nie znajdziesz punktu nadawczego w Twoim mieście? Niepotrzebnie! Skorzystaj z naszej mapy, aby zlokalizować szybko miejsce, w którym samodzielnie wyślesz swoją przesyłkę z Rudy Śląskiej. Jeśli wolisz – możesz również zamówić kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę ze wskazanego adresu.

Image background
TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ